Kredīti no 18 gadiem

Plāno aizņemties, taču neesi pārliecināts, ka varēsi aizņemties dēļ sava vecuma ? Šobrīd Latvijā aizdevums ir pieejams fiziskām personām, sasniedzot pilngadību. Kredīti no 18 gadu vecuma tiek piešķirti klientiem, kas atbilst uzņēmuma prasībām. Aizņemties var, ja spēj izpildīt aizdevēju prasības. Galvenais nosacījums ir regulāri ienākumi, taču tiek vērtēta arī kreditēšanas vēsture. Pirms pietiekties aizdevumam izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi. no 18 gadiem

pieteikties internetā(Iespēja uzzināt savu kredītlimitu)

Kurš kredīts no 18 gadiem ir pieejams Latvijā ?

Pirms izdarīt izvēli ir svarīgi saprast, kas lācītim vēderā. Ātrais kredīts ir finanšu pakalpojums, kas paredzēts īstermiņa vajadzībām. Atmaksas termiņš parasti nepārsniedz vienu mēnesi, retāk dažus gadus. Kad jauniešiem vajadzīgi aizdevumi no 18 gadiem,0aizdevumi parasti tiek piedāvāti uz īsāku periodu un arī pieejamās summas lielums ir zemāks nekā reklāmās solītais. Šī iemesla dēļ vērts izvērtēt, ko piedāvā kredītlīnija, t.i. virtuāls kredītlimits. Lai saņemtu ātro kredītu parasti nav vajadzīgs vairāk par stundu, retāk vienu dienu. Pieteikties aizdevumam iespējams jebkurā laikā, taču pārskaitījumi noris tikai darba laikā. Varam tikai pieļaut, ka daļa jauniešu vēlētos, lai tiktu izsniegts arī kredīts no 18 gadiem bez darba vietas, taču meklētājus piemeklē vilšanās. Par laimi Latvijas likumdošana paredz, ka aizdot naudu var tikai pēc maksātspējas izvērtēšanas un bez ienākumiem nauda netiek aizdota. Nav obligāti jābūt oficiālam darbam, taču ir jābūt regulāriem ienākumiem, kuru apmēru var pārbaudīt internetbankā. Kabatas nauda neietilpst šajā kategorijā.

Viens no populārākajiem aizdevumu veidiem internetā jau tradicionāli ir bezprocentu kredīts. Piedāvājuma ietvaros ir iespējams aizņemties kreditora noteiktu summu uz īsu termiņu bez komisijas maksas un procentiem. Parāds jāatmaksā savlaicīgi, jo pretējā gadījumā rodas dažādas papildus izmaksas. Detalizētu informāciju par līgumu iespējams uzzināt, piesakoties kredītam, pirms līguma parakstīšanas.

 Ātro kredītu pieteikšana

Kad izsvērti visi Par un Pret un ir pārliecība par savām iespējām izpildīt uzņēmuma prasības, var pāriet pie anketas aizpildīšanas. Ātrais kredīts ar sms vai bez līdzīgi kā jebkurš cits īstermiņa kredīts ir jāpiesaka internetā. Kredīta kalkulators ir pieejams katra uzņēmuma mājas lapā. Lai pretendētu uz aizdevumu ir a) jāreģistrējas, b) jāapstiprina lietotāja profils, pārskaitot vienu centu uz uzņēmuma kontu, c) jānorāda vēlamā aizdevuma summa un jāgaida kredītspeciālistu atbilde. Neatkarīgi no pieņemtā lēmuma, atbilde tiks sniegta epastā vai sms veidā uz Jūsu mobilo tālruni. Ja radīsies nepieciešamība precizēt kādu informāciju ar klientu sazinās kredītspeciālists. Klientiem, kuriem kredīti no 18 tiek piešķirti, nauda tiek pārskaitīta uz norādīto bankas kontu. Ja Jums šobrīd nav bankas konts, aizņemties internetā nebūs iespējams. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uz klienta personīgo bankas kontu. Vecāki, brāļi, radi, draugi šajā gadījumā nevarēs palīdzēt.

Atbildīga aizņemšanās

Jauniešiem parasti nav pieredze finanšu darījumos. Galvenā priekšrocība tiem, kas nekad nav aizņēmušies ir tīra kredītvēsture un optimisms, taču jārēķinās, ka kreditoru mērķis ir nopelnīt. Ņemot kredītu online ir jābūt pārliecībai, ka spēsiet to atlīdzināt līgumā noteiktajā termiņā. Dzīvē tāpat kā skolā kavētājiem ir jārēķinās ar sekām. Dažos uzņēmos tiek piedāvāta iespēja pagarināt kredītlīgumu par attiecīgu papildus maksu. Ja saistības netiek pildītas ilgstoši tiek aprēķināta soda nauda un parāda atgūšana tiek uzticēta parādu piedzinējiem vai lieta nodota tiesai. Kavējot saistības ilgstoši, parādnieks tiek iekļauts parādnieku datu bāzēs un viņam ir sabojāta kredītvēsture. Tas ir slikti, jo nākotnē būs daudz grūtāk aizņemties internetā vai bankā. Tā kā sms kredīts no 18 gadiem ir pieejams salīdzinoši vienkārši, tas var radīt vēlmi aizņemties nepārdomāti. Tā nedariet. Astoņpadsmit gados lielā dzīve tikai sākas.

Kredīti no 18 gadiem
5 (99.35%) 31 votes