Auto kredīts

Auto kredīts un auto līzings var noderēt situācijās, kad plānots iegādāties automašīnu, bet nevarat to izdarīt tikai no personīgiem uzkrājumiem. Lai saņemtu finansējumu, piesakieties aizdevumam, aizpildiet anketu un gaidiet atbildi. Aizpildīt pieteikumu varat jebkurā Jums ērtā vietā. Atbildes tiek sniegtas uzņēmuma darba laikā, parasti ne ilgāk kā stundas laikā. Tradicionāli, pērkot automašīnu, klientam ir jānodrošina līdzfinansējums, taču reizēm ir iespēja iegādāties automašīnu bez pirmās iemaksas. Izvērtē piedāvājumus un finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

Vecums Akcija Atbilde 1. kredīts līdz Termiņš
big-banka 21 – 73 Auto kredīts bez pirmās iemaksas, bez KASKO 30 minūtes 15000 € līdz 6 gadiem informācija
mogu-lv 18 – 70 Auto līzings līdz 90% no auto vērtības 30 minūtēs 15000 € līdz 6 gadiem informācja

Kam ir pieejams auto kredīts vai līzings ?

Latvijā kredīts auto iegādei tiek piedāvāts visiem, kas sasnieguši vismaz 18, biežāk 21 gadu vecumu. Protams, lai aizdevums tiktu apstiprināts, ir Auto iegādes izmaksu kalkulators - kredīta vai līzinga izvēlei. svarīgi, lai klienta ienākumi būtu pietiekami kredīta atmaksai. Izvērtējot pieteikumus, uzņēmums pārbauda datus parādnieku reģistros, kā rezultātā auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi visbiežāk Latvijas iedzīvotājiem internetā tiek noraidīts.

Aizpildot anketu, Jums būs jānorāda informācija par aizdevuma summu, termiņa, ikmēneša maksājuma apmērs, ienākumi un pašreizējās kredītsaistības. Ja neesat droši, ka ienākumu apmērs ir pietiekams, lai saņemtu kredītu, varat papildus piesaistīt galvotāju (līdzaizņēmēju). Nereti divu cilvēku, piemēram, vīra un sievas vai tēva un dēla kopējie ienākumi ir vairāk kā pietiekoši, lai saņemtu aizdevumu un/vai izdevīgākus līguma nosacījumus. Galvotājam jārēķinās, ka gadījumā, ja aizņēmējs nepildīs savas saistības, galvotājam būs jāapmaksā kredītņēmēja saistības pilnā apmērā. Situācijās, kad pietrūkst vien neliela naudas summa – daži simti eiro reizēm noder ātro kredītu uzņēmumi, kuros pirmajā reizē var aizņemties līdz 300 eur uz vienu mēnesi bez komisijas un procentiem.

Kādu kredītu izvēlēties automašīnas iegādei ?

Auto tirgus Latvijā ir salīdzinoši ļoti plašs un visbiežāk tiek pirkti lietotas automašīnas, retāk mazlietoti auto. Pircēj, kuriem jāveic lieli attālumi un ir svarīgas izmaksas nereti lūkojas, lai transporta līdzeklī ir iebūvēta auto gāzes iekārta. Jebkurā no variantiem ir pieejami divi varianti – auto kredīti, kas būtībā ir aizdevums patēriņa vajadzībām vai līzings auto iegādei. Pirmā iespēja ļauj nopirkt auto uzreiz, kļūt par tā īpašnieku un ik mēnesi maksāt noteiktu summu par kredīta dzēšanu. Otrā iespēja ir auto līzings, kura ietvaros uzņēmums nopērk automašīnu, reģistrē to uz klienta vārda, taču vienlaikus uzliek ķīlu, kas neļauj auto pārdot vai iznomāt. Reizēm līzinga uzņēmumi reģistrē automašīnu uz sava vārda, bet klients tiek reģistrēts kā auto lietotājs. Abos variantos īpašumtiesības pircējam pāriet tikai pēc tam, kad parādsaistības ir nosegtas pilnā apmērā.

Klientiem, kuriem ir vajadzīgs nevis auto uz nomaksu, bet auto līzings bez pirmās iemaksas, kredīts auto iegādei varētu būt piemērotāks, jo nodrošinās iespēju nopirkt automašīnu vienā maksājumā. No otras puses, līzinga devēji reizēm piedāvā izdevīgākas procentu likmes, tādēļ pirms lēmuma pieņemšanas ir vērts izvērtēt abus variantus. Ja vēl neesat noskatījuši sev piemērotu automašīnu, taču vēlaties doties uz auto tirdzniecības vietām, zinot, ka Jums pieejama noteikta naudas summa, kredītlīnija jeb kredītlimts var noderēt.

Vai pērkot auto ir vajadzīga apdrošināšana ?

Latvijā obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA) ir jāpērk pilnīgi visiem, taču KASKO nav obligāta. Pērkot transporta līdzekli, kura vērtība pārsniedz noteiktu slieksni, uzņēmums var prasīt klientam papildus iegādāties arī kasko apdrošināšanu. Tas nenoliedzami sadārdzina izmakas, taču reizē arī pasargā no nepatīkamiem pārsteigumiem – zādzība, sastapšanās ar meža dzīvniekiem. Izvēloties kasko, jāņem vērā, ka katrai polisei ir noteikts arī pašrisks, kas paredz, ka mazus bojājumus klients sedz no savas kabatas. Ja nevēlaties papildus maksāt par apdrošināšanu, izvēlieties uzņēmumu, kurā netiek prasīta kasko vai pērciet lētāku automašīnu.

Attiecībā uz auto apdrošināšanu, lielākoties nav būtiski, vai Jums ir konts Swedbank, DNB, Nordea, DNB, Norvik, Citadele vai kādā citā bankā. Atsevišķos gadījumos savā bankā kasko apdrošināšana būs lētāka, taču tie vairāk ir izņēmumi, tādēļ vajadzības gadījumā iesakam izmantot kādu auto apdrošināšanas kalkulatoru.

Kur iegūt papildus informāciju

Izvēlieties sev piemērotāko piedāvājumu, spiediet uz attiecīgās pogas un aizpildiet pieteikuma anketu. Pēc anketas nosūtīšanas Jūs saņemsiet piedāvājumu savā epastā. Līguma parakstīšana noritēs uzņēmuma birojā. Ja radīsies kādi neskaidri jautājumi, izrunājiet tos ar kredītspeciālistu. Maksimālā summa, ko piedāvā nebanku aizdevēji internetā ir 15 000 eiro, taču parasti klienti neaizņemas vairāk par 5000 eiro. Jāatceras, ka, jo mazāks auto kredīts tiks paņemts, jo mazāk būs jāmaksā procentos un ātrāk būsiet brīvi no kredītsaistībām. Plašāku informāciju par dažādiem kredītu veidiem varat iegūt kredit.lv sākumlapā.

Auto kredīts
4.9 (98.14%) 43 votes