Patēriņa kredīts tavām vajadzībām. Piesakies internetā.

 Patēriņa kredīts ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. Aizpildi pieteikumu un saņem atbildi savā epastā.

Vecums Akcija Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
moneza kreditJauns Aizdevējs 20 – 70
1. līdz 3000 ar 0% uz 61 dienu! 15 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem informācija
vivus kredit 20 – 70 Samazināta komisijas maksa 5 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem informācija
vivus kredit 18 – 70 Jaunajiem atlaides
10 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem
informācija
crediton 20 – 75 1. s līdz 300 eur ar 0% 10 minūtēs 2000 € līdz 2 gadiem Aiznemties ondo creditinformācija 
20– 70 2 dienās 10000 € līdz 5 gadiem informācija
21 – 70 1. kredīts līdz 350 eur ar 0% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem informācija

Kas ir patēriņa kredīti

Latvijā privātpersonas lieto patēriņa kredītus lielāku mērķu un ieceru īstenošanai nekā piedāvā īstermiņa aizdevumi. Pakalpojumu piedāvā gan kredītiestādes gan patēriņa kredīts nebanku sektora uzņēmumi internetā un klātienē. Izvēlies sev izdevīgāko variantu. Izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

  • Patēriņa kredīts ļauj aizņemties no 50 līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz trīs gadiem. Piešķirot aizdevumu, kreditori neprasa naudas izlietošanas mērķi un Jūs varat to izlietot pēc saviem ieskatiem. Mājas, dzīvokļa renovācija, santehnikas vai elektrotehnikas iegāde, auto remonts – jebkurš no šiem variantiem var būt par iemeslu, lai aizņemtos.
  • Ilgāks naudas atmaksas termiņš nozīmē, ka varat aizņemties būtiski lielāku naudas summu. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar grafiku, ik mēnesi, maksājot noteiktu, iepriekš zināmu naudas summu.
  • Aizņēmuma saņemšanai nav vajadzīga ķīla, nodrošinājums vai galvotājs. Patēriņa kredītu piešķir, pamatojoties uz ienākumu, kredītvēstures, retāk arī izdevumu izvērtējuma rezultātiem.
  • Piesakoties aizdevumam internetā, Jums ir vajadzīgs tikai savs bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. Visas ienākumu pārbaudes notiek online vidē, bez nepieciešamības iesniegt dokumentus drukātā veidā.
  • Nauda uz Jūsu bankas kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri. Reālā dzīvē tas nozīmē, ka patēriņa aizdevums darba laikā var būt pieejams pat 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka Jums un kreditoram ir konts vienā bankā. Piesakoties kredītam āpus darba laika vai pēdējā brīdī, līdz naudas saņemšanai būs jāgaida ilgāku laiku.
  • Visas izmaksas ir redzamas līgumā vēl pirms tā parakstīšanas. Lai uzzinātu sev pieejamo patēriņa kredītu nosacījumus, aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi savā epastā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā kredītspeciālisti ar Jums sazināsies pa telefonu.

Kredītu kalkulatorā varat aplūkot, kurš ir Jums piemērotākais un izdevīgākais kredīts. Pirms aizņemties izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Saņemšanas nosacījumi

Patēriņa kredīti  ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem internetā ir pieejami klientiem, kas atbilst šādām prasībām:

  • ir regulāri, pierādāmi ienākumi;
  • ir vismaz 18 gadi;
  • nav iekļauts parādnieku reģistros (pārbauda kredītvēsturi un maksātspēju). Labas prakses nosacījumi paredz, ka kredīta atmaksai mājsaimniecība nevar tērēt vairāk kā 20 – 30 procentus no budžeta. Ja kreditors to neievēro, ir labi, ja Jūs paši šo apstākļi ņemat vērā un rīkojaties apdomīgi;
  • līdzšinējā sadarbība ar kreditoru var būt būtisks arguments lēmuma pieņemšanā. Ja iepriekš jau esat pierādījuši sevi kā uzticamu klientu, iespēja, ka patērētāja kredīts tiks piešķirts atkārtoti būs būtiski lielāka.

Piesakoties aizdevumam, uzņēmums pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi parādnieku “melnajos sarakstos”. Ienākumu pārbaude noris, izvērtējot datus VSAA un/vai VID datu bāzēs. Papildus tam var tikt prasīts bankas konta izraksts par pēdējiem sešiem mēnešiem vai pat gadu (reti). Saņemot kredītu, Jūs varat to atmaksāt pirms termiņa bez soda procentiem, taču aizdevējam ir tiesības prasīt samaksu par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku.

Patēriņa kredītu uzņēmumi

Latvijā aizdevumus patērētāju vajadzībām (patēriņa kredīts) izsniedz komercbankas un nebanku aizdevēji. Pēdējie izrāda lielāku pretimnākšanu saviem klientiem un to prasības ir pielaidīgākas nekā bankām. Tā rezultātā daudziem Latvijas iedzīvotājiem aizņemšanās bez bankas iesaistes ir gluži vai likumsakarīga izvēle. Jāņem gan vērā, ka aizņemšanās bankā mēdz būt lētāka, taču jārēķinās, ka, līdz naudas saņemšanai var paiet ilgāks laiks nekā, ņemot kredītu internetā.

Vienlaikus jāatzīmē, ka pēdējā laikā arī komercbankas ir sapratušas, ka Latvijā ir cilvēki, kas regulāri aizņemas naudu patēriņa vajadzībām. Šīs auditorijas uzrunāšanai internetā un tv aizvien biežāk varam redzēt dažādas reklāmas, kas orientētas tieši uz tiem cilvēkiem, kas ņem kredītus patēriņa vajadzībām. Novērojumi liecina, ka vislielākos centienus piesaistīt jaunus klientus no kredītiestādēm šobrīd izrāda Swedbank un DNB. Iespēju aizņemties saviem klientiem piedāvā arī SEB, Citadele, Nordea un Norvik bankas. Ja vēlaties ņemt kredītu bankā, jautājiet par iespējām savā kredītiestādē.

No nebanku kredītdevējiem lielākās summas piedāvā aizdot Vivus, Credit24, Ferratum Bank un OpenCredit (skat. kredītu salīdzinātāju). Lai arī citi uzņēmumi piedāvā līdzīgus pakalpojumus, tomēr to piedāvātās summas apmērs ir pieticīgāks un arī termiņš vairāk ir orientēts uz īstermiņu.

Kas notiek, ja nevaru laicīgi atmaksāt parādu

Patēriņa kredīts nereti ļauj aizņemties būtiski lielāku naudas summu ar elastīgāku atmaksas termiņu nekā ātrie kredīti. Parāda atmaksa jāveic saskaņā ar atmaksas grafiku vienu reizi mēnesī, maksājot jau iepriekš zināmu naudas summu. Ja rodas problēmas ar aizdevuma atmaksu, sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Tradicionāli aizdevēji piedāvā kredītbrīvdienas vai lūdz papildus maksu par līguma termiņa pagarināšanu. Abos gadījumos var tikt piemērota papildus maksa vai paaugstināta procentu likme par finanšu resursu izmantošanu (saskaņā ar līguma noteikumiem).
Situācijās, kad kredītsaistības netiek pildītas, uzņēmuma ir tiesības iekļaut klientu parādnieku reģistros un mēģināt atgūt naudu ar parādu piedziņas firmu un/vai tiesu izpildītāju palīdzību. Jebkurā no šiem variantiem jārēķinās ar papildus izdevumiem, bet, ja tiek sabojāta kredītvēsture, iespējas aizņemties atkārtoti nākotnē var būtiski samazināties.

Procentu likmes un komisijas maksa

paterina-kreditiVisobjektīvāko atbildi par aizdevuma izmaksām Latvijā var sniegt gada procentu likmes salīdzināšana. Šis rādītājs palīdz salīdzināt šķietami dažādus pakalpojumus un atspoguļo izmaksas, kas patērētājam var rasties, noslēdzot līgumu, gada laikā. Ja salīdzinat akcijas piedāvājumus, ir jāņem vērā, ka akcijas periodā gada procentu likme būs būtiski zemāka. Ievērojot līguma nosacījumus tas ļauj aizņemties krietni lētāk nekā standarta situācijās. Orientējošas izmaksas var redzēt uzreiz, taču precīzu, tieši Jums noteiktu procentu likmi Jūs varat redzēt savā līgumā pēc pieteikuma aizpildīšanas. Nebanku patēriņa kredīts vairumā gadījumu ir dārgāks nekā kredītiestāžu pakalpojumi, taču pieejamāks plašākam sabiedrības slānim un īsākā termiņā. Rezultātā ilgtermiņa patēriņa aizdevumi no nebanku kreditoriem ir kļuvuši populāri un tos izmanto aizvien vairāk cilvēki. Daudzos gadījumos tie ir pielīdzināmi ātrajiem kredītiem, jo to saņemšanai ir vajadzīgs neilgs laiks, taču procenti, aizņemoties uz ilgāku termiņu mēdz būt zemāki, turklāt netiek prasīta ķīla.

Atbildīga aizņemšanās sākas ar sevi

Pirms pieteikties finanšu pakalpojumam, izvērtējiet tā izmaksas un saņemšanas nosacījumus. Nereti komisija maksa par aizdevuma piešķiršanu, ko prasa bankas sākotnēji netiek iekļauta aprēķinā un var tikt pieņemts kļūdains lēmums. Vienlaikus ir svarīgi saprast kādam mērķim aizdevums tiek ņemts. Ja vēlaties ar to iegādāties kādu lētu mājokli, lūdzu ņemiet vērā, ka hipotekāro aizdevumu un auto līzinga procentu likmes ir būtiski zemākas nekā patēriņa kredītiem. Tāpat daudziem klientiem bezprocentu kredīts ar atmaksas termiņu līdz vienam mēnesim būs izdevīgāks situācijās, kad nepieciešama salīdzinoši maza naudas summa. Patēriņa kredīts turpretim ir paredzēts situācijām, kad ir vēlme piepildīt savus mērķus vai ieceres un esiet gatavi par to maksāt noteiktu procentu likmi.

Patēriņa kredīts tavām vajadzībām. Piesakies internetā.
4.98 (99.65%) 57 votes