tf-bankJaunā TF Bank ir Zviedrijas banka, kas darbojas Skandināvijas valstīs, Polijā, Igaunijā un tagad arī Latvijā. Pirmajā reizē kredītiestāde piedāvā saņemt kredītu par mazāku mazāku summu, bet, pierādot lojalitāti, klienti var otrajā reizē aizņemties jau vairāk. Banka ievēro konservatīvu jeb mērēnu stratēģiju, kas nozīmē, ka tā nemēģina kļūt par tirgus līderi un sadarbojas ar cilvēkiem, kas ir gana uzticami. Ārvalstu kredītiestādes piedāvājumā ir patēriņa kredītu piedāvājumi, bet pirms pieņemt lēmumu, iepazīstieties ar visu zemāk apkopoto informāciju.

patēriņa kredīts

Vai TF Bank ir droša ?

Pagaidām nav skaidrs, uz kāda pamata TF Bank darbojas Latvijā. Tā nav ietverta Patērētāju tiesību un aizsardzības centra veidotajā licencēto kreditoru sarakstā. Līdzīgi arī kredītiestāžu reģistrā – Finanšu kapitāla un tirgus komisijas mājaslapā nav atrodama informācija par šo komersantu. Līgumā norādīts, ka TF Bank darbojas, pamatojoties uz Zviedrijas uzraugošo iestāžu izdotu nosacījumu pamata. Uzreiz jānorāda, ka Latvijā šāds pamatojums nav pietiekams, līdz ar to aizņemšanās no TF Bank vismaz šobrīd ir uzskatāma par nedrošu.

Kā aizņemties no TF Bankas ?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju pieteikšanās aizdevumam noris internetā, aizpildot pieteikumu TF Bank mājaslapā. Uzņēmums piedāvā aizņemties līdz 5000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem ar procentu likmi 19,90% gadā. Gada procentu likme ir robežās no 22,43 – 28,34%. Pēc līguma parakstīšanas klientam ir jāsedz komisijas maksa 2% apmērā no aizdevma summas.

Pretendēt uz aizdevumu var Latvijas pastāvīgie iedzīvotāji vecumā no 22 gadiem, pie nosacījuma, ka tiek gūti regulāri ienākumi un klients nav iepriekš kavējis parādu atmaksu.

Piedāvājuma novērtējums

Lai arī bankas piedāvātās procentu likmes var šķist pievilcīgas, tomēr ir jārēķinās, ka šai bankai nav likumīga pamata darboties Latvijā. Neskatoties uz to, ka TF Bank atsaucas uz Eiropas Savienības noteikumiem, līdz šim mūsu valstī nav izveidota likumdošana, kas ļautu ārvalstu kredītiestādēm darboties Latvijā bez attiecīgu atļauju saņemšanas. Ja vēlaties aizņemties, aplūkojiet Kredit.lv apkopotos piedāvājumus lapas augšpusē.

TF BANK
3.72 (74.44%) 18 votes