Aizsargājot Jūsu privātumu un datu drošību esam sagatavojuši KREDIT privātuma politiku. Pirms lietot šo resursu aicinam iepazīties ar privātuma politikas nosacījumiem, lai objektīvā pieņemtu lēmumu par mūsu portāla turpmāko lietošanu. KREDIT privātuma politika paredz šādus nosacījumus:

 

  • Lai uzlabotu portāla Kredit darbību mēs izmantojam sīkdatnes (cookies), kas ļauj iegūt vispārīgu informāciju par tīmekļa vietnes apmeklētāju uzvedību portālā. Iegūtos datus mēs izmantojam, lai saprastu, kuras lapas ir apmeklētājiem interesantākas un tiek biežāk apmeklētas. Cookies izmantošana neļauj mums identificēt konkrētu lietotāju, t.sk. neļauj uzzināt lietotāju IP adresi, taču šī informācija var būt servera uzturētāju rīcībā. Arī situācijās, kad kāds apmeklētājs sazinās ar mums, portāls nesaglabā šīs ziņas. Mēs arī nepiedāvājam iespēju izvietot komentārus vai sniegt publiskas atsauksmes.
  • Lietotāju datu apkopošana noris izmantojot trešo pušu statistikas apkopošanas programmu, kas ļauj iegūt tikai virspusēju informāciuj par lietotājiem. Statistikas analīze ļauj iegūt priekšstatu par apmeklējuma avotiem, apskatītajām lapām un sadaļām, taču neuzrāda mums lietotāju ip adresi. Iegūtā informācija tiek izmantota, lai uzlabotu mūsu portāla darbību. Jūs varat atspējot šādu programmu lietošanas iespējas, atspējojot sīkdatņu izmantošanu sava interneta pārlūka iestatījumos. Jārēķinās, ka šādā gadījumā var tikt apgrūtināta iepēja izmantot portāla funkcionalitāti pilnā apmērā.
  • Portālā darbības uzturēšanai tiek izmantota Google Adsense platforma, kas ļauj attēlot reklāmas, balstoties uz lietotāju iepriekš veiktiem meklējumiem.  Situācijās, kad lietotājs uzklikšķina uz kādas no šīm reklāmām viņš tiek novirzīts uz reklāmas devēja mājas lapu, kurā ir spēkā cita privātuma politika. Jūs variet uzzināt vairāk par šo programmu, to, kā Google izmanto par Jums iegūtos datus,  kā arī varat izmainīt sev rādāmās reklāmas šajā google sadaļā. Mēs neveidojam šīs trešo pušu reklāmas un neietekmējam to saturu. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja iepriekš esat meklējuši kādu vārdu, kas saistīts ar e-komerciju, šajā portālā Jūs varētu redzēt reklāmas, kas saistītas ar e-komerciju. Noklūstot trešo pušu vietnēs, iesakam pirms to izmantošanas iepazīties ar to privātuma politiku.
  • Portālā ir redzamas arī trešo pušu saites, kas ļauj lietotājiem iepazīties ar trešo pušu sniegtiem pakalpojumiem. Mēs nesniedzam finanšu pakalpojumus un visa šeit izvietotā informācija ir paredzēta tikai informatīviem nolūkiem, taču  apmeklētājiem ir iespējams salīdzināt dažādus finanšu pakalpojumus. Uzspiežot uz kāda attēla vai teksta saites, kas aizved uz trešajām vietnēm, lietotāji nokļūst resursā, kur spēkā ir cita privātuma politika. Mēs nevaram ietekmēt šo vietņu privātuma politiku, līdz ar to katrs lietotājs ir pats personīgi atbildīgs par darībām, ko veic atrodoties trešo pušu vietnēs.
  • Kredit apmeklētājiem ir iespējams pieprasīt savu datu dzēšanu, taču mēs šādus datus neuzkrājam, līdz ar to nevaram arī izdzēst.
  • Portāla veidotāji patur tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā jebkurā brīdī. Katrs apmeklētājs var pēc saviem apskatiem pārlūkot informāciju šajā sadaļā, lai pārliecinātos, ka privātuma politikā nav veiktas izmaiņas. Būtisku izmaiņu gadījumā publicēsim atsauci uz izmaiņu veikšanas datumu un laiku.
  • Izmantojot Kredit informāciju Jūs apliecinat, ka esat iepazinušies ar privātuma politiku un piekrītat tās nosacījumiem. Privātuma politika var tikt mainīta jebkurā brīdī.