Uzņēmums Altero piedāvā saīsināt laiku, kas nepieciešamas, lai atrastu piemērotāku aizdevumu. Tam ir noslēgti sadarbības līgumi ar trīs bankām (Citadele, Bigbank, PrivatBank)  un vairākiem nebanku aizdevējiem. Rezultātā, aizpildot vienu anketu, kredītņēmējiem ir iespēja uzzināt savas iespējas uzreiz vairākās vietās. Uzņēmums pats naudu neaizdod, bet darbojas kā starpnieks, palīdzot klientiem ietaupīt laiku. Jāņem vērā, ka ātrie aizdevumi piedāvājumi šajā platformā netiek aplūkoti. Pirms aizņemties rūpīgi izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

apply for altero

Ko piedāvā Altero?

Starpniecības platforma Altero piedāvā salīdzināt trīs pakalpojumu veidus: patēriņa kredīti, kredītu apvienošana un auto līzings. Katram no šiem aizdevumu veidiem ir paredzēts cits pielietojuma mērķis un nosacījumi, līdz ar to ir būtiski izvēlēties sev piemērotāko variantu. Piemēram, ja ir plānots pirkt auto kredītā vai līzingā, tad izmaksas vairumā gadījumu būs zemākas, ja izvēlēsieties līzinga kompāniju, nevis patēriņu kreditēšanas uzņēmumu. No otras puses, jāņem vērā, ka pērkot auto līzingā, tas Jūsu īpašumā nonāks tikai tad, kad visa summa būs nomaksāta, bet pērkot kredītā auto uzreiz var nopirkt bez apgrūtinājuma. Altero sola, ka pēc pieteikuma aizpildīšanas atbildi par aizdevuma pieejamību klienti saņems aptuveni vienā stundā. Aizdevumam var pieteikties sākot no 18 gadu vecuma, un regulāro ienākumu apmērs mēnesī ir sākot no 200 eur uz rokas. Protams, ir jaņem vērā, ka pieejamais kredīta apmērs ir atkarīgs no Jūsu ienākumiem un nevar cerēt saņemt kredītu vairāku tūkstošu apmērā, ja ikdienā saņemat tikai minimālo algu.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju aizdevēju procentu likmes svārstās robežās no 7% līdz 40% gadā. Precīza likme ir atkarīga no daudziem faktoriem, t.sk. izvēlētā kredīta veida, klienta kredītvēstures, ienākumiem, pašreizējām saistībām un citiem faktoriem. Diemžēl precīzāku atbildi par izmaksām iepriekš nav iespējams dot, jo gala lēmumu pieņem katrs aizdevējs, izvērtējot katru pieteikumu individuāli. Labā ziņa ir tā, ka iespēju noskaidrošana nemaksā neko. Ja kāds no saņemtajiem piedāvājumiem apmierina, tad varēsiet parakstīt līgumu ar izvēlēto aizdevēju. Līgumā detalizēti tiek atrunātas visas izmaksas un sadarbības nosacījumi, turklāt Latvijas likumi arī paredz, ka ikviens kredītņēmējs var pats piedāvāt grozījumus līgumā. Lai panāktu iespējami labāko risinājumi, ir būtiski rīkoties pārdomāti un nesteigties. Ja neesiet pārliecināti par lēmuma pareizību, atlieciet izlemšanu uz nākamo dienu. Finanšu darījumos steigai nav vietas.

Pēc līguma noslēgšanas naudu var saņemt 1 – 2 dienu laikā. Ja Jums un kreditoram ir konts vienā bankā, tad process noritēs ātrāk, bet ja konti ir atšķirīgās kredītiestādēs, var būt nepieciešams nedaudz ilgāks laiks.

Priekšrocības

  • vairāku piedāvājumu vienlaicīga salīdzināšana (viens pieteikums – vairāki piedāvājumi)
  • pieteikumu var aizpildīt sev ērtā vietā un laikā (internetā)
  • pakalpojuma izmantošana ir bez maksas (savu iespēju noskaidrošana neko nemaksā. Ja piedāvājums apmierina, varat slēgt līgumu ar aizdevēju)

Secinājumi

Latvijā darbojas samērā daudzi nebanku aizdevēji un arī kredītiestādes. Visu piedāvājumu izvērtēšana un salīdzināšana prasa diezgan ilgu laiku un Altero piedāvā, aizpildot vienu anketu, noskaidrot savas iespējas vairākos uzņēmumos vienlaicīgi. Tas ir izdevīgi, jo ļauj ietaupīt laiku, turklāt bez maksas. Ja vēlaties noskaidrot, kuri ir šobrīd labākie sms kredītu piedāvājumi ielūkojieties Kredit sākuma lapā. Līdzšinējās internetā atrodamās atsauksmes ir dažādas. Daļa norāda, ka pakalpojuma izmantošana ir bijusi ērta, vienkārša un izdevīga. Citi turpretim apgalvo, ka nav panākuši kāroto rezultātu vai piedāvājumi nav bijuši gana izdevīgi. Jāņem vērā, ka katra situācija ir atšķirīga un kredītu izdevīgums lielā mērā ir atkarīgs no individuālajiem faktoriem – kredītvēsturs, ienākumiem, pašreizējām kredītsaistībām un citiem faktoriem. Latviešu sakāmvārds vēsta – labāk vienreiz redzēt, nekā septiņas reizes dzirdēt. Vienīgā iespēja kā noskaidrot patiesību, ir altero mājaslapā aizpildīt anketu un noskaidrot savas iespējas pašiem.

3 / 5. 5