Kredīts pret auto

Tev ir auto un vajag naudu ? Kredīts pret auto ķīlu dod iespēju gan saņemt aizdevumu, gan turpināt braukt, taču tā nav vienīgā iespēja (skat.Kredit) sākuma lapā. Svarīgi – pirms aizņemies, Izvērtē savas finansiālas iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Aizpildi pieteikumu kredītam un saņem piedāvājumu epastā. Anketas aizpildīšana neuzliek nekādas saistības, bet ļauj uzzināt savas iespējas. Ja piedāvājums apmierina, paraksti līgumu klātienē. Ja nosacījumi nepatīk, ignorē to vai piedāvā savus labojumus.

nauda pret automašīnu - kredīts pret auto ķīlu pieteikties internetā(Ātra izvērtēšana. Piedāvājums ~15 min.)

Kas ir kredīts pret auto?

Aizņemšanās nav ikdienas vajadzība, taču reizēm bez tās nevar iztikt. Tagad transportlīdzekļu īpašniekiem ir iespēja aizņemties ar izdevīgākiem nosacījumiem nekā citiem, jo aizdevums tiek garantēts ar ķīlu. Piedāvājums – nauda pret auto – paredz, ka klients ieķīlā automašīnu, motociklu, traktoru, laivu vai motorolleru. Pēc darījuma noformēšanas kredīta devējs kļūst par transporta līdzekļa īpašnieku, bet klients par turētāju. Brīdī, kad līgumsaistības ir izpildītas auto atkal pāriet klienta īpašumā.

Galvenie ieguvumi:

  • zemākas procentu likmes nekā parasti piedāvā ātrie kredīti;
  • ilgāks aizdevuma atmaksas termiņš;
  • stabilitāte – katru mēnesi maksā vienu summu;
  • iespēja aizņemties vairāk;
  • pieteikuma aizpildīšana internetā (ietaupi laiku);
  • piedāvājums epastā (saņem piedāvājumu un mierīgi izvērtē);
  • lielāka pretimnākšana, jo darījums tiek garantēts ar nodrošinājumu;
  • varēsi turpināt braukt ar auto.

Aizņemšanās procedūra

Pats pirmais un svarīgākais solis ir pieteikuma aizpildīšana. Anketā Jums būs jānorāda informācija par sevi un transporta līdzekli. Aizdevējs izvērtēs auto cenu un nosūtīs piedāvājumu uz epastu. Ja piedāvājums apmierina, dodies parakstīt līgumu un pēc tam uz tuvāko CSDD filiāli reģistrēt nodrošinājuma pilnvaru. Kad tas izdarīts, uzņēmums to redzēs savā e-csdd profilā un pārskaitīs naudu uz Jūsu kontu.

Cik izmaksā auto kredīts?

Pieteikuma aizpildīšana izmaksās 1 eiro centu (reģistrācijas maksa no sava internetbankas profila). Papildus jārēķinās ar komisijas maksu (ne mazāk par 50 eur) par līguma noformēšanu un auto pārreģistrāciju (~30 eiro). To, cik kopumā Jums izmaksās kredīts pret auto ķīlu ir grūti iepriekš paredzēt, jo katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums. Izmaksas ir atkarīgas no – kredīta summas, kredītvēstures, aizdevuma termiņa, ienākumiem u.c. faktoriem. Izvēloties ilgāku kredīta atmaksas termiņu, Jūs varat samazināt ikmēneša maksājumu, bet pieaugs summa, ko samaksāsiet aizdevējam līguma darbības periodā.

Vai ir nepieciešama apdrošināšana?

Ieķīlāt varat auto, kas reģistrēts uz Jūsu vārda un ir izgājis tehnisko apskati. Automašīnai ir jābūd derīgai OCTA apdrošināšanai, bet, ja vēlaties aizņemties lielāku summu, uzņēmums, iespējams, lūgs noformēt arī KASKO apdrošināšanu.

Ierobežojumi

Jums ir jābūt vismaz 18 gadus vecam(ai) un auto ir jābūt reģistrētām uz Jūsu vārda. Ja uz automašīnu ir noformēts operatīvais līzings vai finanšu līzings, aizdevums, visticamāk, tiks atteikts. Aizdevums pret auto var tikt noformēts, ja Jums ir jau paņemti citi aizdevumi, taču jāatceras, ka vienmēr tiek izvērtēta klientu maksātspēja un kredītvēsture. Apstākļos, kad rodas problēmas ar parāda atmaksu, aizdevējs centīsies rast risinājumu – kredītbrīvdienas vai atmaksas termiņa pagarināšana. Lai komunikācija būtu veiksmīga ir svarīgi norādīt precīzu kontaktinformāciju un problēmu gadījumā neslēpties, bet mēģināt uzreiz atrisināt situāciju. Ja kredītmaksājumi tiek kavēti, aizdevējam ir tiesības atsavināt ķīlu (saskaņā ar līguma nosacījumiem). Izbraukšana uz ārzemēm pēc līguma noslēgšanas pieļaujama ar aizdevēja atļauju.

Kopumā kredīti pret auto ķīlu var būt noderīgs daudziem Latvijas iedzīvotājiem, taču ir svarīgi pašiem rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas vēl pirms darījuma noformēšanas. Naudu ir jāvar ne tikai aizņemties, bet arī atmaksāt laikus. Precīzāku informāciju par kreditēšanas nosacījumiem un izmaksām varēsiet redzēt līgumā. Ja saistības netiek pildītas, automašīna var tikt atsavināta un pārdota par tirgus cenu. Situācijās, kad pārdošanas cena ir zemāka par kredīta atlikumu, klientam ir jāsedz starpība. Apstākļos, kad rodas problēmas ar saistību izpildi obligāti jau savlaicīgi sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Tas palielinās iespējas sasniegt abām pusēm pieņemamu risinājumu.

Kredīts pret auto
4.8 (95.81%) 86 votes