Kreditoru atsauksmes un novērtējums

Plašais finanšu pakalpojumu klāsts Latvijā rada priekšrocības un reizē palielina neskaidrības. Kuri atrie krediti ir izdevīgāki. Kā ietaupīt naudu u.c. Iespējams, ka atsauksmes par aizdevējiem var palīdzēt.

Money Express Credit

Money Express Credit ir daudznozaru finanšu uzņēmums ar filiālēm Latvijā un Igaunijā.

Grand Credit

Grand Credit ir viens no zināmākajiem nebanku kreditoriem, kas piedāvā aizdevumus pret īpašuma ķīlu – fiziskām un juridiskām personām.

Westkredit

Vēlies uzzināt vairāk par Westkredit? Esi īstajā vietā. Uzņēmums Latvijā strādā jau vairāk kā 25 gadus.

Revolut karte – droša un bez abonēšanas maksas bankas karte

Revolut karte – droša un bez abonēšanas maksas bankas karte

Revolut karte Latvijā kļūst aizvien populārāka. Galvenie iemesli – viegli pieteikties un saņemt, konfidencialitāte. Citiem patīk arī papildus iespējas – automātiskā krājkase, virtuālo kredītkaršu izveidošanas iespēja un citi labumi.

Vizia

Vizia

Jaunums Latvijā – Vizia. Saņem kredītu no 50 līdz 2000 eur uz laiku līdz 2 gadiem. Mēneša laikā var atmaksāt bez procentiem.

Altero

Altero

Uzņēmums Altero piedāvā saīsināt laiku, kas nepieciešamas, lai atrastu piemērotāku aizdevumu. Tam ir noslēgti sadarbības līgumi ar trīs bankām (Citadele, Bigbank, PrivatBank)  un vairākiem nebanku aizdevējiem. Rezultātā, aizpildot vienu anketu, kredītņēmējiem ir...

Kredits7 Ātrais kredīts

Kredits7 Ātrais kredīts

Viens no mazāk zināmiem aizdevējiem Latvijā – Kredits7. Nepiedāvā bezprocentu aizdevumus, taču pieejams ātrais kredīts līdz 1500 eur.

Inbank

Inbank

Inbank līzings aizdevumi tagad ir pieejams arī Latvijā. Uzņēmums pieder Igaunijā reģistrētai bankai Inbank ar vairāku gadu darba pieredzi.

Sohocredit

Sohocredit

Kredīts no Sohocredit līdz 300 eur ir pieejams jaunajiem klientiem lētāk. Vairāk par piedāvājumu un atsauksmes.

SEFINANCE

SEFINANCE

Sefinance piedāvā aizdot naudu, izvērtējot kredītu pieteikumus bez maksas. Darījumiem līdz 10 tūkstošiem eiro, bez ķīlas parasti atbilde tiek sniegta 15 minūtēs.

OC Finance

OC Finance

OC Finance kredīts pieejams no 20 gadu vecuma. Maksimālā summa sasniedz 3000 eur. Noskaidro savu kredītlimitu.

Ladyloan

Ladyloan

Ladyloan piedāvā elastīgus risinājumus. Kredīts līdz 500 eur ar 0% vai patēriņa aizdevums, ko vari atmaksāt pat divu gadu laikā.

Ondo Kredīts

Ondo Kredīts

Ondo.lv kredīts ir pieejams internetā. Piedāvājums paredz iespēju 1. reizē aizņemties līdz 500 eur. Uzzini visus nosacījumus.

Finanza

Finanza

Finanza nebanku aizdevums ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Uz svētkiem iespējami īpaši nosacījumi.

Nordic Finance

Nordic Finance

Privātpersonām Nordic Finance piedāvā aizdot naudu uz termiņu līdz 5 gadiem caur internetu.

Credit24

Credit24

Credit24 naudas kredīts ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. Aizdevums no 50 līdz 3000 eur. Nav vajadzīga izziņa no darba vietas.

Bino

Bino

Bino kredīts ir pieejams daudziem. Šis ir jauns kreditors, kas vēlas paplašināt savu tirgus daļu. Pirmais aizdevums uz 30 dienām bez procentiem.

Ferratum Bank

Ferratum Bank

Ferratum Bank ir kreditors, kas strādā daudzās Eiropas valstīs. Starptautiskā pieredze ļauj paaugstināt pakalpojumu kvalitāti.

Moneza

Moneza

Moneza kredīts internetā. Informācija un atsauksmes.

Twino

Twino

Twino piedāvā iespēju aizņemties un ieguldīt naudu. Viens no daudziem nebanku aizdevējiem. Rūpīgi jāvērtē, nav iekļauts PTAC sarakstā.

SAVACard

SAVACard

SavaCard – kredītkarte bez bankas starpniecības ar limitu no 300 līdz 1500 eiro. Sava karte ir dārgāka par banku kredītkartēm, vismaz pagaidām.

Money Metro

Money Metro

Jauns nebanku kreditors – Money Metro. Piedāvā aizņemties naudu internetā vai klātienē. Pirms izmanto, salīdzini ar citiem.

Nordcard

Nordcard

TV plaši reklamētā Nordcard ir paredzēta cilvēkiem, kam vēl nav sava kredītkarte un negribas tādu pieteikt savā bankā. Alternatīva tiem, kas iepērkas internetā.

KIMBI LV

KIMBI LV

Jauns Aizdevējs – KIMBI piedāvā kredītlimitu ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Iespējams aizņemties no 100 līdz 1500 eiro. Atmaksā pa daļām vai visu reizē.

TF BANK

TF BANK

Jaunums Latvijā – TF BANK jau darbojas vairākus gadus Igaunijā. Šobrīd kredītiestāde ienāk arī Latvijā, taču šobrīd vēl nav saņēmusi licenci likumīgai darbībai.

Smscredit

Smscredit

Smscredit ir viens no lielākajiem sava profila uzņēmumiem Latvijā. Piedāvājumā īstermiņa aizdevums uz 30 dienām. Uzzini vairāk, salīdzini ar citiem nebanku aizdevējiem KREDIT.LV.

Via Sms

Via Sms

Uzņēmums viasms ir nebanku kreditēšanas uzņēmums Latvijā. Darbību uzsāka jau 2009. gadā un šobrīd ir iemantojis plašu atpazīstamību. To veicināja plašas reklāmas kampaņas, t.sk. sarkanie taksometri ar via sms reklāmu pie viesnīcas Latvija, kā arī sniegto pakalpojumu...

Latcredit

Latcredit

Izvērtē, ko piedāvā latcredit interneta aizdevumi. Jaunajiem klientiem atlaides. Latcredit atsauksmes liecina, ka pieredze ir dažāda.

InCREDIT GROUP

InCREDIT GROUP

Aizdevums no Incredit Group. Informācija, atsauksmes un piedāvājumi.

Vivus kredīts

Vivus kredīts

Vivus.lv aizdod naudu Latvijas iedzīvotājiem - pilsoņiem un nepilsoņiem no 50 līdz 1500 eiro. Atmaksas termiņš no 30 dienām līdz 2 gadiem. Vivus kredīts pieejams klientiem bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai...

Creamfinance

Ātrs aizdevums no CreamFinance ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Piedāvājumā kredīts no 5 līdz 600 eiro 15 minūšu laikā.

IPF Digital

Naudas kredīts no IPF Digital līdz 3000 eiro. Atmaksas termiņš līdz 3 gadiem. Pieteikumi tiek izvērtēti 15 minūšu laikā.

Hipocredit

Hipocredit

Hipocredit aizdod naudu pret nekustamo īpašumu Latvijā – māju vai dzīvokli. Zemes īpašniekiem pakalpojums nav pieejams. Hipocredit atsauksmes vēl tiek gaidītas.

Credit24

Credit24

Komentāri, sūdzības un credit24 atsauksmes var noderēt pieņemot lēmumu par kreditora izvēli. Uzzini vairāk par piedāvājumu un tā īpatnībām internetā.

Bigbank atsauksmes

Bigbank atsauksmes

AS Bigbank atsauksmes, vērtējums un informācija par to, kā valsts iestādes vērtē uzņēmuma darbu. Ziņas par tiesu darbiem.

Credit On

Credit On

Aizdevums no Credit ON – viena no alternatīvām, kas jāizvērtē, meklējot, kuri naudas kredīti ir piemērotākie īstermiņa vajadzībām. Crediton atsauksmes, pieredze un kreditora novērtējums.

Mogo līzings – kredīts atsauksmes

Mogo līzings – kredīts atsauksmes

Uzņēmuma Mogo atsauksmes, novērtējums un piedāvājuma analīze. Aizdevums līdz 15000 eiro auto iegādei vai pret automašīnas ķīlas nodrošinājumu.

Latvijā šobrīd dzīvo gandrīz 2 miljoni cilvēki, no kuriem nedaudz vairāk par miljonu ir darbspējīga vecuma, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Vismaz daļai no šiem cilvēkiem ik pa laikam ir vajadzīgs naudas aizdevums. Šādā brīdī ir labi, ja ir iespēja uzzināt detalizētāku informāciju par kreditoriem, palasot atsauksmes, sūdzības un pieredzi. Galvenais, kas jāņem vērā – ne visām atsauksmēm vajag ticēt, labāk ir pašam domāt ar galvu un, ņemot aizdevumu, izsvērt vai spēsi atmaksāt parādu vai nē.