Lietošanas noteikumi

Mūsu mērķis ir nodrošināt iespējami pozitīvāku lietotāju pieredzi, atrodoties šajā vietnē. Lai to sasniegtu aicinam iepazīties ar KREDIT.LV lietošanas nosacījumiem.

  • Mēs paturam visas tiesības uz šeit apkopoto informāciju. Izmantotie kreditoru logo un attēli ir brīvi pieejami un apzināti atlasīti, lai neaizskartu trešo pušu intereses un tiesības.
  • Jūs varat izmantot šeit izvietoto informāciju saviem nekomerciāliem mērķiem, personīgai lietošanai. Aizliegts pavairot, kopēt vai atdarināt šeit izvietoto informāciju un informācijas pasniegšanas veidu bez portāla redakcijas rakstiskas atļaujas.
  • Šeit publicētais saturs ir uzskatāms par informatīvu un nevar tikt traktēts kā piedāvājums vai pamudinājums aizņemties naudu. Mēs neesam kredītu devēji, līdz ar to nevaram piešķirt aizdevumus. Šeit izvietotā informācija ir strukturēta iespējami vienkāršākā un pārskatāmākā veidā.
  • Mēs rūpējamies, lai izvietotā informācija būtu precīza, taču nevaram to 100% garantēt un neuzņemamies atbildību par sekām vai ietekmi, kas varētu rasties, izmantojot šeit ievietoto informāciju. Ja atrodat kādu kļūdu vai neprecizitāti, lūdzu atrakstiet, izmantojot sadaļā Kontakti pieejamo saziņas veidlapu.Trešo pušu saites, kas redzamas šajā vietnē ļauj nokļūt trešo pušu vietnēs, taču mēs nevaram būt atbildīgi par kaitējumu, sekām vai ietekmi, kas var rasties Jums apmeklējot šīs vietnes. Lai mazinātu riskus, cenšamies ievietot saites tikai uz pārbaudītiem avotiem, taču internetā nav pilnīgas drošības. Nokļūstot trešo pušu vietnēs, Jūs esat atbildīgi par iepazīšanos ar šo resursu lietošanas noteikumiem un privātuma politiku.
  • Mēs neapkopojam lietotāju privāto informāciju un iegūstam datus par lietotāju paradumiem vispārīgas statistikas veidā (detalizētāk skat. sadaļā Privātuma politika). Portāls neapkopo personīgo informāciju par apmeklētājiem.Kredit.lv patur tiesības jebkurā brīdī mainīt Lietošanas noteikumus bez iepriekšēja brīdinājuma. Pirms izmantot ievietoto informāciju aicinam iepazīties ar šeit ievietoto informāciju. Lielākā daļa apmeklētāju to nedara, bet, ja Jūs to darāt, varat sevi apsveikt – esat pieskaitāmi pie sabiedrības krējuma 🙂