PATĒRIŅA KREDĪTS – NODERĪGS RISINĀJUMS

Aizdevums, kas noderīgs īstajā mirklī

Patēriņa kredīts var būt noderīgs risinājums mājas vai dzīvokļa labiekārtošanai, jaunas sadzīves tehnikas vai mēbeļu iegādei, automašīnas remontam vai jebkura cita lielāka mērķa īstenošanai.

 • Patēriņa kredīts no 100 eur līdz 5000 eur.
 • Naudu var saņemt jau dažas minūtes pēc kredīta apstiprināšanas.
 • Pats izvēlies sev nepieciešamo summu un atmaksas termiņu.

Patēriņa kredīta kalkulators

Vecums Akcija Nauda kontā 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
vivus kredit 18 – 70 kredītlīnija bez procentiem uz 30 d. 10 minūtēs 4000 € līdz 3 gadiem informācija
20 – 80 1. līdz 500 € ar 0% 15 minūtes 800 € līdz 3 gadiem informācija
Lat credit aizdevums 20 – 70 1. līdz 425 €  ar 0% 15 minūtes 1000 € līdz 1 gadam informācija
crediton 20 – 75 10 minūtēs 100-2000 € 3 – 24 mēneši Aiznemties ondo creditinformācija 
20– 75 Jaunajiem klientiem atlaides 5 minūtes 3000 € līdz 5 gadiem informācija
moneza kredit 20 – 70 no 22% gadā 15 minūtēs 2000 € – 5000 € 6 – 60 mēneši
informācija

> Vairāk aizdevumu piedāvājumus meklē sadaļās kredītlīnija un ātrie kredīti <<

Latvijas pieprasītāko patēriņa kredītu salīdzinājums. Atrodiet tabulā sev izdevīgāko piedāvājumu. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Galvenās priekšrocības

Latvijā privātpersonas lieto kredītus dažādām vajadzībām lielāku mērķu un ieceru īstenošanai, reizēs, kad ar īstermiņa aizdevumiem ir par maz. Pakalpojumu piedāvā gan kredītiestādes gan patēriņa kredīts nebanku sektora uzņēmumi internetā un klātienē.

 • Patēriņa kredīts ļauj aizņemties no 50 līdz 5000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem. Piešķirot aizdevumu, kreditori neprasa naudas izlietošanas mērķi un Jūs varat to izlietot pēc saviem ieskatiem. Mājas, dzīvokļa renovācija, santehnikas vai elektrotehnikas iegāde, auto remonts – jebkurš no šiem variantiem var būt par iemeslu, lai aizņemtos.
 • Ilgāks naudas atmaksas termiņš nozīmē, ka varat aizņemties būtiski lielāku naudas summu. Aizdevuma atmaksa jāveic saskaņā ar grafiku, ik mēnesi, maksājot noteiktu, iepriekš zināmu naudas summu.
 • Aizņēmuma saņemšanai nav vajadzīga ķīla, nodrošinājums vai galvotājs. Aizņēmumu piešķir, pamatojoties uz ienākumu, kredītvēstures, retāk arī izdevumu izvērtējuma rezultātiem.
 • Piesakoties aizdevumam internetā, Jums ir vajadzīgs tikai savs bankas konts, epasts un mobilais tālrunis. Visas ienākumu pārbaudes notiek online vidē, bez nepieciešamības iesniegt dokumentus drukātā veidā.
 • Nauda uz Jūsu bankas kontu tiek pārskaitīta maksimāli ātri. Reālā dzīvē tas nozīmē, ka aizņēmums darba laikā var būt pieejams pat 15 minūšu laikā, pie nosacījuma, ka Jums un kreditoram ir konts vienā bankā. Piesakoties kredītam āpus darba laika vai pēdējā brīdī, līdz naudas saņemšanai būs jāgaida ilgāku laiku.
 • Visas izmaksas ir redzamas līgumā vēl pirms tā parakstīšanas. Lai uzzinātu pieejamā kredīta nosacījumus, aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi savā epastā. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā kredītspeciālisti ar Jums sazināsies pa telefonu.

Aizņemšanās priekšnosacījumi

Atkarībā no izvēlētā aizdevēja atmaksas termiņš var būt līdz pat 5 gadiem. Galvenās prasības, lai aizņemtos ir šādas:

 • ir regulāri, pierādāmi ienākumi;
 • ir vismaz 18 (20) gadi;
 • neesat iekļauts parādnieku reģistros (pārbauda kredītvēsturi un maksātspēju). Labas prakses nosacījumi paredz, ka kredīta atmaksai mājsaimniecība nevar tērēt vairāk kā 20 – 30 procentus no budžeta. Ja kreditors to neievēro, ir labi, ja Jūs paši šo apstākļi ņemat vērā un rīkojaties apdomīgi;
 • līdzšinējā sadarbība ar kreditoru var būt būtisks arguments lēmuma pieņemšanā. Ja iepriekš jau esat pierādījuši sevi kā uzticamu klientu, iespēja, ka patērētāja kredīts tiks piešķirts atkārtoti būs būtiski lielāka.

Piesakoties aizdevumam, uzņēmums pārbaudīs Jūsu kredītvēsturi parādnieku “melnajos sarakstos”. Ienākumu pārbaude noris, izvērtējot datus VSAA un/vai VID datu bāzēs. Papildus tam var tikt prasīts bankas konta izraksts par pēdējiem sešiem mēnešiem vai pat gadu (reti). Saņemot kredītu, Jūs varat to atmaksāt pirms termiņa bez soda procentiem, taču aizdevējam ir tiesības prasīt samaksu par faktisko aizdevuma izmantošanas laiku.

Kredīta atmaksa

Patēriņa kredītu jāatmaksā saskaņā ar atmaksas grafiku. Tas nozīmē, ka katru mēnesi vienā un tajā pašā datumā maksāsiet fiksētu paterina-kreditisummu. Visvienkāršāk veikt maksājumu ir no sava bankas konta (internetbankā), taču varat doties arī uz bankas filiāli vai izmantot pasta norēķinu sistēmu, lai pārskaitītu naudu uz kreditora bankas kontu.  Aizdevuma atmaksas termiņš no dažiem mēnešiem līdz 5 gadiem.. Aizdevumu (daļēji vai pilnībā) iespējams atmaksāt pirms termiņa bez papildu komisijas maksas. Ja vēlaties varat veikt izmaiņas atmaksas termiņā vai datumā, taču šāda iespēja var būt saistīta ar papildus izmaksām. Procentu likme katram klientam tiek noteikta individuāli, pamatojoties uz kredītvēsturi, kredītsaistībām, ienākumiem, izdevumiem un citiem faktoriem.

Kas notiek, ja nevaru laicīgi atmaksāt parādu?

Patēriņa kredīti visbiežāk ļauj aizņemties būtiski lielāku naudas summu ar elastīgāku atmaksas termiņu nekā īstermiņa aizdevumi. Ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem. Tradicionāli aizdevēji piedāvā kredītbrīvdienas vai lūdz papildus maksu par līguma termiņa pagarināšanu. Abos gadījumos var tikt piemērota papildus maksa vai paaugstināta procentu likme par finanšu resursu izmantošanu (saskaņā ar līguma noteikumiem). Situācijās, kad kredītsaistības netiek pildītas, uzņēmuma ir tiesības iekļaut klientu parādnieku reģistros un mēģināt atgūt naudu ar parādu piedziņas firmu un/vai tiesu izpildītāju palīdzību. Jebkurā no šiem variantiem jārēķinās ar papildus izdevumiem, bet, ja tiek sabojāta kredītvēsture, iespējas aizņemties atkārtoti nākotnē var būtiski samazināties.

JAUNĀKĀS PUBLIKĀCIJAS PAR ŠO TĒMU

Patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Latvijā patēriņa kredīts ar sliktu kredītvēsturi tiek piešķirts, izvērtējot klienta ienākumus un kredītvēsturi. Iespēja aizņemties ir mazāka, taču katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli.

Patēriņa kredīts. Autors: Kredit.lv

PATĒRIŅA KREDĪTS – NODERĪGS RISINĀJUMS
4.9 (97.61%) 67 votes