KREDIT darbība vērsta uz Latvijā pieejamo kreditēšanas pakalpojumu, sevišķi nebanku kreditoru un to piedāvāto pakalpojumu analīzi. Apmeklētājiem piedāvājam salīdzināt dažādus kreditorus, to standarta piedāvājumus un īpašās akcijas. Ērtības labad piedāvājumi sadalīti vairākās kategorijās, kas ļauj vienkāršāk un ātrāk atrast sev piemērotākā kredīta veidu. Mūsu darbība ļauj Latvijas iedzīvotājiem ietaupīt, aizņemoties internetā.

Jebkura veida kredītu ņemšana ir saistīta ar zināmiem izaicinājumiem. Piedāvājumu skaits ir plašs, taču maz izpētīts. Reklāmās tiek solīti zelta kalni un lielāko uzmanību piesaista tie, kas kliedz skaļāk. Ne vienmēr tukšākā muca ir tā labākā, tādēļ katram pašam ir jādomā līdzi un jāveic analīze pastāvīgi. Izmantojot mūsu palīdzību, ir iespējams gūt visaptverošāku informāciju par aizdevumiem, to noteikumiem, piedāvājumiem, vispārējām izmaksām, saņemšanas nosacījumiem. Pieaugošas konkurences apstākļos aizdevēji ir spiesti samazināt procentu likmes un ašķirības mēdz izpausties tikai sīkumos, taču finanšu nozarē arī sīkumi ir būtiski.

Laika gaitā veltam aizvien lielāku uzmanību Latvijā darbojošos kreditoru individuālai izpētei. Rezultāti redzami sadaļā Atsauksmes vai Jaunumi. Portāla galvenajās sadaļās – Ātrie kredīti, Kredītlīnija, Patēriņa kredīts, Auto kredīts un sadaļās krievu valodā, piemēram, быстрые кредиты ir pieejams kvalitatīvi sagatavots aizdevumu piedāvājumu salīdzinājums pēc dažādiem faktoriem. Informācija apkopota tabulas veidā, kas to ļauj viegli pārskatīt un pieņemt lēmumu pārdomātā veidā iespējami īsākā laika periodā. Portālā ievietotā informācija tiek regulāri atjaunota un papildināta, lai būtu aktuāla un atspoguļotu jaunākās tendences nebanku kreditēšanas jomā.Ja vēlies ar mums sazināties, izmanto atbilstošu pieprasījuma formu sadaļā Kontakti. Būsim priecīgi, ja novērtēsi mūsu mājas lapu un padalīsies ar informāciju sociālajos tīklos vai savā mājas lapā, blogā. Atgriezeniskā saite ir svarīga. Ja radušies kādi ieteikumi vai komentāri, atraksti.

Tavs kredit.lv