Mazāki ikmēneša maksājumi un vieglāka finanšu plānošana ir tikai dažas no priekšrocībām, ko dod kredītu apvienošana vienā maksājumā.  Lai palielinātu savas iespējas apvienot kredītus, aizpildi anketu vairākos uzņēmumos. Tas neko nemaksās, taču palielina iespējas saņemt izdevīgāku līgumu. Ja piedāvājums neapmierina, sadarbība nav jāturpina. Alternatīvs risinājums – kredīts pret automašīnu. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

Pieteikuma izskatīšana* Reģistrācija (EUR) Vecums Izmaksas Nauda kontā Aizdevuma summa (€) Maks. termiņš
moneza kredit 15 minūtes 0,01 20-70 pēc vienošanās 1 dienā 500-5000 € līdz 5 gadiem informācija
sauleskredits lv 1 diena bez maksas 21 – 65 pēc vienošanās
2 dienās līdz 3000
3 gadi informācija

*Pieteikumi tiek pieņemti 24h diennaktī, taču tiek apstrādāti darba laikā.

Aizdevumi dažādām vajadzībām

Vecums Akcija Nauda kontā 1. kredīts līdz Maks. termiņš
18 – 75
15 minūtēs 3000 € līdz 3 gadiem
informācija
vivus kredit 20 – 70 5 minūtēs 425 € līdz 3 gadiem informācija

Vai man ir piemērota kredītu apvienošana?

Visbiežāk kredītu refinansēšana ir vajadzīga, jo neapmierina līdzšinējā sadarbība ar aizdevējiem. Galvenie iemesli:

  • neizdevīgi kredīta atmaksas nosacījumi pie citiem aizdevējiem;
  • ir mainījusies situācija un aizdevējs vēlas paaugstināt procentus;
  • esi paņēmis vairākus aizdevumus, taču vari maksāt tikai procentus vai maksu par termiņa pagarināšanu;
  • vēlies paņemt kredītbrīvdienas, aizdevējs to atbalsta, taču vienlaikus grib paaugstināt procentu likmes;
  • vēlies maksāt tikai vienu, nevis daudzus rēķinus par saviem aizdevumiem;
  • nākotnē būs vajadzīgas kredītbrīvdienas, bet līdzšinējais kreditors tādu iespēju nepiedāvā.

Pretendēt uz kredītu apvienošanu var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš paņēmis vairākus aizdevumus. Darījuma ietvaros aizdevējs noslēgs ar Tevi līgumu, nomaksās vecos parādus un Tu turpmāk maksāsi jaunajam kreditoram vienu rēķinu. Gadījumos, kad tiek izmantota hipotekārā kredīta pārfinansēšana procedūra ir sarežģītāka un ir vajadzīga trīspusēja vienošanās. Ja vēlies pats nomaksāt vecos parādus un maksāt rēķinus, aplūko, ko piedāvā patēriņa kredīts ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem.

Kādas ir apvienošanas izmaksas?

Izvēloties ilgāku kredīta atmaksas termiņu, samazināsies kredītmaksājumu apmērs, taču pieaugs kopējā summa, ko laika gaitā samaksāsi aizdevējam par finanšu piesaistīšanu. Tas var būt izdevīgi,  ja šobrīd rocība ir samazinājusies, jo saskaņā ar Latvijas likumdošanu Tev ir tiesības atmaksāt parādu pirms termiņa – bez papildus komisijas maksas. Vienīgās izmaksas, ko šādā gadījumā var prasīt kreditors ir par tekošo mēnesi. Ja rodas kādas pretenzijas attiecībā uz šī punkta piemērošanu, ir vērts sazināties ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru, jo šī iestāde aizsargā patērētāju tiesības pret nebanku aizdevējiem.

Gan ātro kredītu apvienošana bez ķīlas, gan citu kredītu refinansēšana ir saistīta ar izmaksām. Slēdzot līgumu par pārkreditēšanu, uzņēmums prasīs komisijas maksu par līguma noformēšanu. Komisijas apmērs tiek noteikts katram klientam individuāli un ir atkarīgs no summas, termiņa, klienta kredītvēstures, citām saistībām un līdzšinējās sadarbības ar aizdevēju, ja tāda ir bijusi. Jārēķinās, ka komisija var sasniegt vairākus simtus eiro. Šo summu ir iespējams apmaksāt uzreiz vai arī tā tiek iekļauta jaunā līguma noteikumos un atmaksāta pakāpeniski.

Kā apvienot aizdevumus?

Lai darījums būtu veiksmīgs ir svarīgi rūpīgi izvērtēt, cik pašreiz maksājat par kredītu atmaksu. Kad tas izdarīts, atliek aizpildīt pieteikuma anketas (skat. tabulu), kurās jānorāda kontaktinformācija, ziņas par ienākumiem un saistībām. Turpmākais process lielā mērā būs atkarīgs no kreditora atbildes un saņemtā piedāvājuma. Pirms parakstīt līgumu, rūpīgi izlasi to un izrunā visus neskaidros jautājumus. Latvijas likumdošana paredz, ka Tu vari piedāvāt izmaiņas līguma nosacījumos. Ja būsi pietiekami vērtīgs klients, aizdevējs būs ieinteresēts izmaiņas veikt. Ja piedāvājums, tomēr neapmierina, ir vērts pameklēt citus risinājumus. Aizņemies atbildīgi.

Kredītu apvienošana
4.5 (90.56%) 36 votes