Latvijā aizvien populārāka kļūst kredītlīnija, kas ļauj katram klientam noteikt savu kredītlimitu un tā ietvaros izņemt naudu pēc vajadzības. Credit24 kredītlīnija paredz, ka klients var pieteikties kredītlīnijai līdz pat 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Pieteikšanās un pirmā naudas izmaksa šobrīd ir bez maksas. Tas var būt izdevīgi cilvēkiem, kam vajadzīgs aizdevums, taču nav precīzi zināms, cik liela summa būs nepieciešama. Izvērtējiet savs iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Pietiekties Credit24 Kredītlīnijai

credit24

Big bank un atsauksmes internetā par bigbankPriekšrocības

 • Kredītlīnijas dokumentu noformēšana – 0, – eur
 • Pirmā naudas izmaksa – bez komisijas maksas
 • Maksā tikai par izlietoto (kamēr nauda nav izņemta, nekas nav jāmaksā)
 • Aizdevuma termiņš līdz 24 mēnešiem
 • Aizdevuma likme no 5,25%
 • Gada procentu likme – no 106,12% (Precīzas izmaksas tiek noteiktas katram klientam individuāli)
 • Komisija par naudas izmaksu (otrajā un citās reizēs) – 4,95% no summas
 • Iespēja pieteikties maksājuma brīvdienām (maksas pakalpojums)

Kurš var pieteikties Credit24 kredītlīnijai ?

Pieteikties pakalpojumam un uzzināt savu personīgo kredītlimitu var ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas ir vecumā no 18 līdz 70 gadiem. Lai saņemtu kredītlīniju Jums ir jābūt regulāriem ienākumiem. Vērtējot iespējas piešķirt aizdevumu, tiek pārbaudīta informācija parādnieku reģistros. Tā kā maksimālais kredītlimits ir noteikts 3000 eiro, ir jārēķinās, ka šāds limits var tikt piešķirts tikai tiem klientiem, kam ir atbilstoši ienākumi un maksātspēja. Ja Jums ir vajadzīgs lielāks aizdevums, izvērtējiet, ko piedāvā patēriņa kredīts. Dažos uzņēmumos tas ļauj aizņemties līdz pat 10 tūkstošiem eiro, kas ir būtiski vairāk nekā piedāvā credit24.

Biežāk uzdotie jautājumi par pakalpojumu

 1. Vai informācija par kredītlīniju tiks sūtīta uz manu deklarēto dzīves vietas adresi ?
  Aizpildot pieteikuma anketu, Jums būs jānorāda sava faktiskā dzīves vietas adrese. Ja Jūs izvēlēsieties saņemt informāciju adresē, tad informācija tiks nosūtīta uz Jūsu faktisko dzīves vietas adresi.
 2. Vai es varu pieteikties gan Credit24 kredītlīnijai, gan aizdevumam ?
  Nē. Jūs vienlaikus varat izmantot tikai vienu pakalpojumu. Aizdevumu alternatīvas ir pieejamas kredit.lv sadaļā ātrie kredīti. Vairumā gadījumu zemākas procentu likmes būs tieši kredītlīnijai, bet katrs gadījums ir individuāls.
 3. Kādēļ mans pieteikums netika apstiprināts ?
  Biežākie iemesli kredītlīnijas atteikšanai ir neprecīzi vai kļūdaini aizpildīts pieteikums, nenokārtotas parādsaistības vai slikta līdzšinējā sadarbība ar credit 24, kā arī neprecīzi norādīta adrese. Ja Jūsu pieteikums tiek noraidīts, skatieties citus variantus (atbilde nr. 2).
 4. Kā var pieteikties kredītlīnijai ?
  Spiediet uz pogas – aizpildīt pieteikuma anketu (augšpusē), aizpildiet pieteikumu un gaidiet atbildi. Pieteikties kredītlīnijai Credit24 ir iespējams visu diennakti, taču naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai kreditora darba laikā, t.i. no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00. (Darba laiks var mainīties).
 5. Kāds ir credit24 bankas konts ?
  Naudas pārskaitījumi uz un no Credit 24 tiek veikti, izmantojot kontu AS Swedbank.

4.4 / 5. 9