credit24.lvCredit24 naudas aizdevums no 50 līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. Pēc pieteikuma apstiprināšanas nauda uz kontu tiek pārskaitīta jau 10 – 15 minūšu laikā. Aizpildi pieteikumu jebkurā diennakts laikā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot aizdevuma nepieciešamību un iespējas to atmaksāt.

Reģistēties Credit24Priekšrocības

 • Aizpildi kredīta pieteikumu internetā, saņem naudu kontā maksimāli ātri.credit.24 reģistrācija
 • Aizņemties Credit24 var vecumā no 18 līdz 75 gadiem.
 • Elastīgs aizdevums – izvēlies sev piemērotu atmaksas termiņu (līdz 36 mēnešiem).
 • Kredīta noformēšana bez komisijas maksa.
 • Procentu likme tiek noteikta individuāli katram klientam (GPL no 19,86% līdz 51,98%).
 • Jaunajiem klientiem regulāri tiek piedāvātas atlaides.
 • Darba laiks no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00 (anketu vari aizpildīt 24 h diennaktī).

Kam ir pieejams Credit24 kredītlīnija un aizdevums

Pietiekties pakalpojumam vari internetā sev izdevīgā laikā un vietā, ja esi sasniedzi 18 gadus, bet neesi vecāks par 75 gadiem. Reģistrācijai un līguma noslēgšanai ir vajadzīgs:

 • savs bankas konts (Latvijā reģistrētā kredītiestādē) un pieeja internetbankai.
 • mobilais tālrunis.

Pēc kredīta pieteikuma aizpildīšanas Tev būs jāapstiprina savs lietotāja profils, nosūtot 1 centu uz Credit24 bankas kontu. Izvērtējot klientu pieteikumus, tiek ņemta vērā maksātspēja jeb kredītspēja un kredītvēsture. Dati tiek analizēti, izmantojot VID un VSAA datu bāzes, kurās redzama informācija par nomaksātajiem nodokļiem. Kredītvēsture tiek pārbaudīta, izmantojot kredītbiroju pakalpojumus. Kredītbiroji ir privāti uzņēmumi, kas uztur parādnieku reģistrus. Šajos reģistros ir apkopotas ziņas par privātpersonām, kas nav savlaicīgi pildījušas saistības pret komersantiem, kas noslēguši sadarbības līgumu ar kredītbiroju.

Sabojāta kredītvēsture un nenokārtoti parādi, lielākoties, ir galvenais šķērslis aizdevuma saņemšanai. Kredit24 rīcībā nav informācija par LR iedzīvotāju aizņēmumiem kredītiestādēs, jo šīs ziņas ir pieejamas tikai bankām un to meitasuzņēmumiem. Vajadzības gadījumā Tev var palūgt atsūtīt bankas konta izdruku par pēdējiem 6 – 12 mēnešiem.

Piedāvātie finanšu pakalpojumi

CREDIT24 piedāvā saviem klientiem 2 pakalpojumus – aizdevums, kredītlīnija. Katram no tiem ir savas piekšrocības un īpatnības, tādēļ ir vērts pirms līguma noslēgšanas salīdzināt abus variantus.

Kredītlīnija Aizdevums
Pieteikuma izskatīšana 15 minūtēs
Kredīta noformēšana, naudas izmaksa, konta apkalpošana – BEZMAKSAS
Maksimālā kredīta summa* 5000 EUR
Maksimālais atmaksas termiņš 3 gadi
Atmaksa grafiks Elastīgs Fiksēts
Gada procentu likme (GPL) no 127,77% no 76,9%
*katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits

Saprotami līguma nosacījumi

ES un Latvijas likumdošana nosaka, ka patēriņa kredīta līgumiem ir jābūt skaidriem un saprotamiem. Credit24 apzinīgi ievēro šīs prasības, kā rezultātā visas izmaksas (komisijas maksa, procentu likme, gada procentu likme) un sadarbības nosacījumi ir skaidri un saprotami. Iepazīties ar līguma nosacījumiem vari pirms tā apstiprināšanas (pēc reģistrācijas un pieteikuma aizpildīšanas). Lai izvairītos no pārsteigumiem, aicinam rūpīgi iepazīties ar līgumu un vajadzības gadījumā sazināties ar kredītspeciālistiem, lai precizētu neskaidros jautājumus.

Credit24.lv aizdevums Latvijas iedzīvotājiem ir pieejams salīdzinoši ērtā un vienkāršā veidā, taču ir svarīgi būt atbildīgiem un godīgiem pret sevi. Saņemt kredītu ir tikai puse no panākumiem, jo vienlīdz svarīgi ir arī spēt to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā. Atšķirībā no daudziem citiem uzņēmumiem, kuros tiek piedāvāti ātrie kredīti internetā, Credit24 nepiedāvā iespēju pagarināt līguma darbības termiņu. Parādniekiem ir jārēķinās, ka par līguma piemērošanu var tikt piemērota soda nauda un/vai īstenoti parāda piedziņas pasākumi. Tāpat saistību izpildes kavēšana var negatīvi ietekmēt kredītreitingu un kredītvēsturi. Aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi šobrīd ir problemātiski pie jebkura aizdevēja. Maksimālais soda naudas apmērs ir noteikts LR likumdošanā un nevar pārsniegt 100% no kredīta pamatsummas.

Pirms aizņemties atbildi uz šādiem jautājumiem:

 • vai pašreizējie ienākumi ir pietiekami, lai segtu kredītsaistības?
 • vai citas kredītstaistības neapgrūtinās vai nekavēs aizdevuma saņemšanu?
 • vai savstarpējā sadarbība finansiālo situāciju uzlabos vai pasliktinās?
 • vai esat izvērtējuši, cik maksā un kādas akcijas piedāvā citi kredīti?
Kā atmaksāt aizdevumu?

Segt saistības pret Credit24 varat pārskaitot naudu uz norādīto bankas kontu. Ja izvēlējāties kredītlīniju, atmaksu varat veikt pa daļām, bet standarta aizdevums ir jāmaksā saskaņā ar grafiku. Klienti, kas vēlas atmaksāt parādu pirms termiņa, var šo iespēju izmantot un tādējādi ietaupīt uz procentu maksājumu rēķina. Pirmstermiņa kredīta atmaksas iespēju paredz Ministru kabineta 2016. gada 25. oktobra Noteikumi Nr.691 “Par patērētāju kreditēšanu”.

Aizdevuma atmaksa ir jāveic uz Swedbank kontu. Ja Tev ir konts Swedbank maksājuma apstrāde aizņem 1 dienu. Klientiem, kam ir konts citā kredītiestādē (SEB, DNB, Nordea, Citadele, Norvik, Privatbank u.c.) jārēķinās ar 2 dienām, bet VAS “Latvijas pasts” klientiem ar 5 darba dienām. Pēc maksājuma saņemšanas Credits24 speciālisti Tev nosūtīs sms par maksājuma saņemšanu.

Credit24 kontakti
 • Saņemt aizdevumu Credit 24 piedāvā SIA “IPF Digital Latvia” (reģ. nr. 50003913651), kas pastarpināti pieder Lielbritānijā reģistrētajam uzņēmumam “International Personal Finance”.
 • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, Latvija, LV-1050.

5 / 5. 11