Licencēts nebanku kredītu uzņēmums, kas izsniedz aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem. Lielākā daļa kredītu tiek piešķirti pret nekustamā īpašuma ķīlu (zeme, māja, dzīvoklis, komerctelpas) Rīgā, Rīgas reģionā, Jelgavā un Jūrmalā.

Maksimālā aizdevuma summa atsevišķos gadījumos var sasniegt pat 500 tūkstošus eiro. Pieejamais kredīta apmērs ir atkarīgs no nekustamā īpašuma novērtējuma (ķīla) vērtības un aizņēmēja vajadzībām.

Grandcredit kredītspeciālisti izvērtē katru pieteikumu individuāli, līdz ar to publiski redzamajai informācijai ir tikai ilustratīva nozīme. Tiem, kas vēlas aizņemties ir nepieciešams aizpildīt pieteikumu, norādot visu prasīto informāciju un pēc tam jāgaida atbilde.

Aizdevumu veidi

 • Iespēju kredīts pret īpašuma ķīlu Rīgā, Rīgas rajonā, Jūrmalā un Jelgavā (500 EUR – 150000 EUR ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 15 gadiem)
 • Aizdevums remontam pret nekustamā īpašuma nodrošinājumu. Var izmantot mājokļa uzlabošanai, pārbūvei vai modernizācijai. (Atmaksas termiņš līdz 15 gadiem. Kredītbrīvdienas līdz 6 mēnešiem ar individuālu procentu likmi.)  
 • Pārkreditācija – patēriņa, līzinga un hipotekāro aizdevumu refinansēšanai (individuāli nosacījumi, aizdevums tiek nodrošināts pret ķīlu).
 • Kredīts komunālo parādu dzēšanai (aizdevuma summa no 500 EUR, atmaksas termiņš līdz 15 gadiem).
 • Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu fiziskām un juridiskām personām (5000 EUR – 500000 EUR ar atmaksas termiņu līdz 25 gadiem)
 • Kredīts uzņēmējdarbības uzsākšanai pret īpašumu vai obligācijām (atmaksas termiņš līdz 15 gadiem. Grand Credit izvērtē biznesa plānu, pieteikumu, klienta nodrošinājumu. Nodrošina konsultācijas.)

Kā notiek pieteikšanās aizdevumam?

Lai pieteiktos kredītam ir jānosūta visi prasītie dokumenti uz uzņēmuma epastu. Kādi dokumenti tiek prasīti? Prasību apjoms ir atkarīgs no izvēlētā aizdevuma veida. Vairumā gadījumu tiek prasīts iesniegt šādus dokumentus:

 • Aizņēmēja pases kopija,
 • VID, VSAA izziņas un konta izrakstu par pēdējiem 6 mēnešiem,
 • Īpašumtiesības apliecinošu dokumentu kopijas (zemesgrāmata, zemes robežu plāns, kadastra uzmērīšanas lietas).

Iespējams, nākotnē prasības varētu mainīties, jo lielākā daļa no minētajiem dokumentiem, izņemot kredītņēmēja pases kopija vai ID kartes dati ir pieejami internetā. Šobrīd lielākā daļa nebanku kredītu devēju pārbauda klientu maksātspēju internetā  (VID, VSAA izziņas, bankas konta izraksts u.c.)

Kādas ir kredīta izmaksas?

Katram klientam tiek noteikta individuāla procentu likme. Piemēram, kredītam, kas paredzēts remontam gada procentu likme ir no 11,9%, taču tā var būt arī augstāka. Detalizētāku informāciju ir iespējams saņemt, aizpildot pieteikumu un nosūtot visus prasītos dokumentus.

Grand Credit atsauksmes

Nebanku kreditēšanas uzņēmums Grand credit Latvijā darbojas jau daudzus gadus. Šajā laika posmā tas ir sadarbojies ar daudziem klientiem. Aizņēmēji, kas ir spējuši izpildīt līgumsaistības var lepoties ar labu pieredzi. Tie, kas ir kavējuši maksājumus un nav ievērojuši līguma nosacījumus, visticamāk, raksta sliktas atsauksmes par Grand credit internetā vai stāsta citiem.

Ja vēlaties pozitīvu pieredzi sadarbībā ar jebkuru kreditoru, maksājiet laicīgi un pieredze būs pozitīva. Tradicionāli zemākas procentu likmes kredītiem piedāvā bankas, taču ne vienmēr sadarbība ar kredītiestādēm ir iespējama vai vēlama.

Situācijās, kad ir šaubas par līguma nosacījumiem, konsultējieties ar konkrētā uzņēmuma kreditēšanas speciālistiem un/vai atrodiet juristu, kas varētu sniegt neatkarīgas konsultācijas.

Kontakti

 • SIA “Grand Credit”
 • Adrese: Bīskapa gāte 2, Rīga,
 • Reģ. Nr.: 50003952521
 • E-pasts: info at grandcredit.lv
 • Tālrunis: +37167370688

 

 

 

2 / 5. 2