Izvēršot aizvien aktīvāku darbību Latvijā, Igaunijā reģistrētais Inbank kļūst pamanāms arī Latvijā. Patērētājiem, kas vēlas izmanto šī uzņēmuma pakalpojumus ir iespēja aizņemties līdz pat 10 tūkstošiem eiro automašīnas iegādei vai septiņus ar pusi tūkstošus patēriņa vajadzībām. Pakalpojumu nodrošina SIA “Inbank Līzings”, kas ir Igaunijā reģisrētās kredītiestādes meitasuzņēmums Latvijā.

Ko piedāvā Inbank?

Saņemt Inbank aizdevumu var Latvijas iedzīvotāji, kas saņem vismaz 260 eiro (pēc nodokļu nomaksas) un ir sasnieguši 21 gada vecumu. Galvenie kritēriji kredīta piešķiršanā ir kredītvēsture un ienākumu apmērs, kuram ir jābūt pietiekamam, lai segtu kredītsaistības. Šobrīd jaunajiem klientiem ir pieejami divi pakalpojumi – patēriņa kredīts un auto kredīts jeb līzings. Pirmā saņemšana ir iespējama daudz ātrāk, jo pieteikumi tiek vērtēti elektroniski un atbilde tiek solīta pat 1 minūtes laikā (darba laikā). Līzinga pakalpojuma saņemšanai ir vajadzīgs būtiski ilgāks laiks, jo klientam ir a) jāaizpilda anketa, b) jāparaksta līgums (ar elektronisko parakstu vai birojā, ) c) 30 dienu laikā pēc naudas saņemšanas jāiegādājas auto un jānosūta pirkumu apliecinošu dokumentu kopijas uz Inbank.

Neskatoties uz to, ka 21. gs dažādi finanšu pakalpojumi ir pieejami aizvien vieglāk, tomēr jāņem vērā, ka kredītu kalkulatorā redzamās summas ir vien ilustratīvas. Katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums, kas tiek nosūtīts uz elektroniskā pasta adresi. Aizdevuma piedāvājumā ir norādītas visas izmaksas un līgumu var parakstīt ar drošu elektronisko parakstu vai klātienē uzņēmuma birojā.

Naudas atmaksa jāveic uz Inbank.lv norādīto bankas kontu (redzams līgumā) saskaņā ar kredīta atmaksas grafiku. Izvēloties šo piedāvājumu, katru mēnesi maksāsiet vienādu naudas summu (fiksēts maksājums, anuitātes metode). Tas ļauj droši plānot sava budžeta izmaksas, zinot, ka kredītsaistību apkalpošanai ir jāatvēl konstanta naudas summa.

Galvenās izmaksu pozīcijas:

  • Līzingam – komisijas maksa (3,5% no aizdevuma summas), taču ne mazāk kā 95 eiro. Procentu likme no 8,9% līdz 19,9% gadā. Papildus jāmaksā 1,5 eiro mēnesī – apkalpošanas maksa;
  • Patēriņa aizdevumam – komisijas maksa (2% no kredīta), bet ne mazāk kā 35 eiro. Procentu likme no 16,9% gadā. Papildus jāsedz konta apkalpošanas maksa 1,5 eiro apmērā (mēnesī).

*Sīkāku informāciju par izmaksām varat meklēt Inbank cenrādī, bet precīzas izmaksas var noskaidrot tikai piesakoties pakalpojumam.

Priekšrocības:

  • Pieteikšanās kredītam internetā;
  • Ātra pieteikuma izvērtēšana;
  • Individuāli sagatavots aizdevuma piedāvājums;
  • Atmaksas termiņš līdz 6 gadiem;
  • Aizdevuma summa līdz 7500 eur (patēriņa kredītam) vai 10000 eur (auto līzingam);

Kontaktinformācija

  • Inbank kontakti – Elizabetes 10b-10, Rīga, LV-1010
  • Darba laiks – darba dienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00

Secinājumi

3.7 / 5. 17