swedbank lvLatvijā ar katru gadu aizvien populārāka kļūst kredītlīnija.Tas ir finanšu pakalpojums, kas ļauj tērēt piešķirto kredītlimitu pēc saviem ieskatiem. Arī Swedbank piedāvā iespēju izmantot kredītlīnijas pakalpojumus saviem klientiem. Visas izmaksas iepriekš nav zināmas, jo procentu likmi Swedbank nosaka katram klientam individuāli.

Cik izmaksā kredīta noformēšana un izsniegšana ?

Saskaņā ar Swedbank mājaslapā pieejamo informāciju kredīta noformēšana un izsniegšana izmaksā 2% no kredītlīnijas summas. Jārēķinās gan, ka minimālā komisija ir vismaz 20 eiro. Svarīgi ņemt vērā, ka komisijas maksa tiek ieturēta no piešķirās summas. Tas nozīmē, ka gadījumā, ja  tiek pieškirts kredītlimits 500 eiro vienalga būs jāmaksā 20 eiro komisija un šī summa tiks automātiski atvilkta un uz rokas saņemsiet 480 eiro.

Saskaņā ar Latvijas likumdošanu klienti ir tiesīgi atmaksāt aizdevumu pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Swedbank kredītlīnijai noteikumi ir identiski. Atmaksājot parādu ātrāk, varēsiet ietaupīt uz procentu maksājumiem. Pieteikties pakalpojumam iespējams internetbankā vai kredītiestādes filiālē. Atbildes saņemšanas laiks nav precīzi zināms, bet vairumā gadījumu jārēķinās ar vairākām dienām, ja vien iepriekš internetbankā jau nav pieejams individuāls piedāvājums. Pretendēt uz kredītlimita izmantošanu var swedbank klienti, kam ir regulāri ienākumi un nav sabojāta kredītvēsture.

Soda naudas apmērs

Ņemot vērā, ka daļa klientu nav spējīgi vai nevēlas ievēlot līguma nosacījumus, AS Swedbank ir noteikusi soda naudas apmēru kredītlīnijas pakalpojuma izmantotājiem. No 2015. gada 20. jūlija klientiem ir jārēķinās, ka maksa par kredītlīnijas termiņa vai kredītlimita pārsniegšanu un/vai līgumsods par procentu maksājumu kavējumu ir noteikts 0,167% dienā no neatmaksātās parāda summas.

Atsauksmes

Swedbank kredītlīnijas atsauksmes ir iespējams atrast internetā dažādos portālos vai publikācijās. Drošticamas atsauksmes par šo pakalpojumu varat meklēt pie saviem draugiem vai paziņām. Ja Jums ir atsauksme vai sūdzība, atrakstiet, iespējams, varēsim to pievienot šim apskatam.

Vairāk par Swedbank

  • AS Swedbank (reģ. nr. 0003074764) galvenais birojs (Saules akmens) atrodas Rīgā, Balsta dambī 15, LV-1048 (pie Vanšu tilta, blakus Preses namam).
  • Swedbank SWIFT kods: HABALV22
  • Swedbank ir Latvijas lielākā un populārākā komercbanka. Tās noguldījumu apjoms veido vairākus miljardus eiro. Atkarībā no ikgadējiem rezultātiem, tās peļņa mēdz būt no dažiem desmitiem, līdz vairāk kā simts miljoneim eiro gadā.

3.4 / 5. 8