2019. gadā kredīts internetā ar ikmēneša maksājumu ir viens no pieprasītākajiem aizdevumu veidiem, turklāt vairumā gadījumu šādu kredītu var saņemt bez ķīlas, izziņām un galvotāja.

atrie krediti - pieteikties

Aizņēmuma ikmēneša maksājumu apmērs izriet no izvēlētā kredīta apmēra un atmaksas termiņa. Klientu ērtībai kreditoru sniedz iespēju noformēt ātros kredītus ar nemainīgu ikmēneša maksu, piemēram, 150 eur, vajadzības gadījumā attiecīgi pagarinot aizdevuma termiņu. Naudas summa, ko varat aizņemties ir atkarīga no a) šobrīd aktuālajiem piedāvājumiem, b) Jūsu ienākumiem, c) kredītvēstures un d) līdzšinējās sadarbības. Pirmajā reizē parasti ir noteikti aizdevumu griesti – kredītlimits, kas neļauj aizņemties maksimālo summu. Visbiežāk šāda veida patēriņa kredīti ir pieejami no 50 eur līdz 10000 eur ar termiņu līdz 3 vai 5 gadiem. Precīzs aizdevuma apjoms, tomēr ir atkarīgs no kredīdevēja gatavības sadarboties.

Reģistrēties ātrajiem kredītiem var, neizejot no mājas vai darba vietas, internetā. Piedāvājumu klāsts ir plašs, tādēļ ir vērts pirms aizņemšanās salīdzināt vairākus variantus (skat. kredit sākumlapu). Izvēli izdarīt būs vieglāk, ja jau sākotnēji būs skaidrība par vajadzībām, jo katra nianse var būt būtiska. Ātro kredītu izsniedzēji ir gatavi aizdot naudu jau 15 minūtēs, bet aizņemoties ar ikmēneša maksājumu visi varianti neder. Tie aizdevēji, kas piedāvā bezprocentu aizdevumus uz 30 dienām Jums nederēs, jo termiņš ir pārlieku īss.

Pēc tam, kad izdarīta izvēle, jāaizpilda pieteikuma anketa uzņēmuma mājas lapā, jāapstiprina profils, pārskaitot vienu centu uz kreditora kontu un jāgaida atbilde. Lēmums par vai pret kredīta piešķiršanu parasti tiek pieņemts dažu minūšu laikā.

Pretendēt uz kredītu varat, ja atbilstat šādām prasībām:

  • LR pastāvīgais rezidents (pilsonis, nepilsonis);
  • vecums no 18 līdz 80 gadiem;
  • ir regulāri un pierādāmi ienākumi (alga, stipendija, pabalsti, pensija);
  • ir laba vai vismaz pieņemama kredītvēsture (to varat pārbaudīt Latvijas bankas kredītu reģistrā un privātajās parādnieku datu bāzēs);
  • Ir personīgais bankas konts Latvijā reģistrētā kredītiestādē (uz ārvalstu banku kontiem nauda netiek skaitīta).

Kad aizdevums pieteikts internetā, atliek tikai gaidīt. Visbiežāk atbilde un arī nauda tiek pārskaitīta uz aizņēmēja kontu 10 – 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Process var ievilkties, ja kreditoram būs vajadzības pa telefonu precizēt anketā norādīto informāciju vai nebūs pārliecība par Jūsu maksātspēju. Pēdējā gadījumā, visticamāk, tiks prasīta bankas konta izraksts par pēdējiem trīs vai sešiem mēnešiem. Uz

Lai ātrā aizdevuma atmaksa neradītu nepatīkamas sajūtas un kredīta pieteikšana būtu izdevīga, pārliecinieties, vai izvēlētais kredīta ikmēneša maksājums ir Jums pa spēkam. Latvijas finansisti parasti iesaka, lai kredītmaksājumu slogs nepārsniegtu 30% no mājsaimniecības budžeta un neradītu slogu ikdienas vajadzību apmierināšanai. Izvēloties ilgtermiņa kredītus, vajadzības gadījumā varat pirms aizņemšanās konsultēties ar kredītspeciālistiem (bez maksas), lai noskaidrotu savu atbilstību aizdevuma nosacījumiem. Ja aizdevējs nesniedz konsultācijas vai nav vajadzīga, pārbaudiet sevi paši uz baltas papīra lapas, analizējot ienākumus un izdevumus. Valsts un pašvaldību institūcijām šāda tipa aizdevuma gan nekad nebūs nepieciešami, jo to vajadzībām ir izveidoti speciāli finanšu instrumenti, t.sk. aizdevumi kapitālsabiedrībām, kas ļauj aizņemties milzīgas naudas summas un atmaksāt naudu pa daļām vai vispār norakstīt. Privātpersonām diemžēl nav tik labvēlīgi nosacījumi un atliek vien rīkoties saprātīgi. Aizņemieties atbildīgi.

4.7 / 5. 6