Reģistrēties Kredits7 aizdevumam varat 24 stundas diennaktī. LR iedzīvotāji var pieteikties aizņēmumam no 100 eur līdz 1500 eur ar atmaksas termiņu no 30 dienām līdz 24 mēnešiem. Ātro kredītu atgriežot ātrāk varat ietaupīt uz procentiem, jo papildus komisija nebūs jāmaksā. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi. 

Saņemt ātro kredītu no Kredits7

 

kredits7 aizdevums - pieteikties un saņemt kredītu

 

Lai pieteiktos aizdevumam klikšķiniet uz pogas “Pieteikties kredītam” (skat. ) un veiciet šādas darbības:
1.) aizpildiet anketu, 2.) apstipriniet personību (jāpārskaita 0,01 eur no sava konta) un 3.) gaidiet atbildi savā mobilajā telefonā (saņemsiet sms).

Ja lēmums būs pozitīvs, īsziņā saņemsiet arī lietotāja profila pieejas datus. Kredīts7 sola aizdot naudu SEB, Swedbank un Citadele klientiem jau 15 minūšu laikā, bet pārējiem var nākties gaidīt pat vienu darba dienu (parasti maksājumi starp atšķirīgām bankām ir ātri, bet reizēm ir aizkavēšanās).

Kurš var pieteikties Kredits7 aizdevumam?

Pretendēt uz ātro aizdevumu var ikviens LR pilsonis, kurš atbilst šādiem nosacījumiem:

  • vecums 21 – 65 gadi;
  • savs bankas konts Latvijā reģistrētā kredītiestādē;
  • mobilais telefons;
  • oficiāli pierādāmi ienākumi.

Pirms aizpildīt līgumu, obligāti pārbaudiet izmaksas Kredits7 kredītu kalkulatorā. Lai arī norādītās izmaksas ir tikai ilustratīvas, tās tomēr sniegs labu priekšstatu par to, cik ik mēnesi maksāsiet par saistību izpildi. Piesakoties kredītam ārpus uzņēmuma darba laika, piemēram, naktī, ir jārēķinas, ka naudas aizdevumu uzreiz nevarēsiet saņemt. Bezskaidras naudas pārskaitījumi ātrajiem kredītiem ir iespējami tikai kreditora darba laikā, taču pieteikumu varat aizpildīt jebkurā brīdī, t.sk. svētkos un brīvdienās.

Situācijās, kad steidzami nepieciešama papildus nauda, daļa latviešu ātros kredītus uzskata gluži vai par glābējiem, bet ir svarīgi rīkoties saprātīgi. Piemēram, ja vēlaties samazināt izmaksas īstermiņa aizdevumiem un saņemt aizdevumu bez komisijas un bez procentiem uz vienu mēnesi, ir iespējami vairāki risinājumi. Atrast piemērotāko variantu varat salīdzinot iespējas Kredit sākumlapā. No otras puses, ja vēlaties aizņemties ilgtermiņā, tad Credit7 piedāvājums Jums var būt noderīgs. Aizdevuma izmaksas katram klientam tiek noteiktas individuāli un ir atkarīgas no kredīta termiņa, summas, aizņēmēja ienākumiem, izdevumiem un citiem faktoriem.

 

Kredits7 ātrais kredīts jau 15 minūtēs

Aizņemoties internetā nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai drukātas izziņas no dažādām iestādēm, bankām un darba vietas. Klientu pieteikumi tiek vērtēti attālināti – interneta vidē un arī visi nepieciešamie dokumenti un izziņas tiek iegūtas online. Tajās retajās situācijās, kad rodas šaubas par kredītņēmēja maksātspēju, uzņēmums lūgs atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem 3 vai 6 mēnešiem. Tā kā šāda procedūra prasa papildus laiku, tad likumsakarīgi, ka tā tiek pielietota tikai galējos gadījumos, kad klients vēlas aizņemties lielāku naudas summu.kredits7 atrais kredits - onlineVērtējot izmaksas, uzreiz ir jāsaprot, ka ātrajiem kredītiem procentu likme vienmēr būs augstāka. Bankas var piedāvāt zemāku likmi, jo to rīcībā ir lielāki naudas līdzekļi un plašāka informācija par klientu. Kredīti internetā turpretim ir pieejami bez liekām formalitātēm, ātrāk, taču vienlaikus arī dārgāk. Ātros aizdevums ir paredzēts izmantot tikai īstermiņa vajadzībām vai uz laiku līdz pāris gadiem, turpretim kredītiestādes ļauj aizņemties uz būtiski ilgāku termiņu. Tajās retajās reizēs, kad vajag steidzamu aizdevumu un nezinat, kur dabūt naudu, ir jārīkojas saprātīgi, izvairoties no kļūdām, kas vēlāk var novest pie lieliem papildus tēriņiem. Uzņēmums Kredits7.lv rosina klientus aizņemties atbildīgi, izvērtējot iespējas atmaksāt naudu līgumā noteiktajā termiņā. Lai to paveiktu, obligāti iepazīstieties ar līguma nosacījumiem pirms piekrist tiem. Automātiska piekrišana jebkuriem noteikumiem ir vilinoša, jo ietaupa laiku, bet rezultātā varat iekulties nepatikšanās vai būtiski pārmaksāt. Nemaksātājiem ir jārēķinas, ka viņu saistības tiek nodotas parādu piedzinējiem, kas agri vai vēlu atgūs aizdoto naudu un papildus tam tiek sabojāta arī kredītvēsture.

Kredits7 kontaktinformācija

  • SIA “Delta Capital” (pārstāv Kredits7 zīmolu) (reģ. nr 40103291692)
  • adrese: Ūdens iela 12-118, Rīga, LV-1007

Ērtākai saziņai iesakam izmantot mājaslapā pieejamo čata funkciju vai rakstīt epastu.

5 / 5. 1