nordcard Aizvien biežāk mēs dzirdam par Nordcard maksājumu karti. Savā būtībā tā ir parasta kredītkarte, taču to piedāvā, nevis banka, kā tas ir ierasts, bet nebanku kreditēšanas uzņēmums SIA “Hedge Capital Company”. Uzņēmums ir saņēmis licenci darbībai Latvijas teritorijā, līdz ar to nordcard izmantošana ir pilnīgi likumīga. Izvērtējiet savas vajadzības un finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

Ko piedāvā Nordcard?

Piesakies Nordcard aizdevumam līdz 3000 eur ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šobrīd uzņēmums piedāvā visiem klientiem katru mēnesi izmantot bezprocentu periodu. Tas nozīmē, ka Jūs varat izlietot 1000 eur mēneša sākumā, atmaksāt naudu līdz mēneša beigām un procenti nebūs jāmaksā. Pirms aizņemties, iespējams, ir vērts izvērtēt, vai cits kredīts nav izdevīgāks.

Turpinājumā minētā informācija par Nordcard maksājumu karti šobrīd nav aktuāla, jo uzņēmums šī pakalpojuma sniegšanu uz laiku ir pārtraucis.

Saņemt Nordcard kredītkarti var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kas saņem vismaz 266 eiro. Pieteikums tiek izskatīts pāris stundās (darba laikā). Katram klientam tiek noteikts savs individuāls kredītlimits. Īpaši uzticamiem klientiem kredītlīnija var sasniegt pat 5000 eur mēnesī. Tiesa, jāseko līdzi tam, cik daudz naudu iztērējat, jo katram klientam ir noteikts savs mēneša un gada tēriņu limits.

Naudas atmaksu vari veikt a) pārskaitot naudu uz nordcard kontu (piesaistīts Rietumu bankai, saņēmējs First Swiss Card Limited) vai b) pārskaitot naudu pa tiešo no vienas kredītkartes uz citu. Pirmais variants ir būtiski lētāks.

Galvenās izmaksu pozīcijas:

 • kartes gada maksa no 0 eur 60 eiro (automātiski sadalīta12 maksājumos. Programmas ietvaros nākamajā gadā var pretendēt uz atlaidi gada maksai cash back programmas ietvaros)
 • konta apkalpošana – 5 eiro mēnesī (var samazināt uz 2,50 mēnesī, ja no kartes mēnesī iztērē vismaz 500 eiro)
 • bezprocentu periods 30 dienas (atmaksā iztērēto mēneša laikā bez procentiem, pievērs uzmanību datumiem)
 • skaidras naudas izmaksas cena – 4% (min. 4 eur)
 • bilances apskate bankomātā – 2 eur
 • maksa par pārskaitījumu no trešo pušu bankas konta – 1% (min. 5 eur)
 • maksa par konta papildināšanu ar pārskaitījumu ir bez maksas, bet ar bankas karti – 3% no summas
 • Izcejošā maksājuma atcelšana – 110 eur + komisija
 • Pārsnieguma maksa – 40 eur

*Detalizētas izmaksas un tarifus varat aplūkot Nordcard cenrādī. Ja rodas kādi papildus jautājumi par izmaksām, sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem. 

Priekšrocības

 • bezprocentu periods pirkumiem – 30 dienas
 • pirkumu un ceļojumu apdrošināšana no ERGO
 • iespēja izvēlēties 1 no 3 kartes variantiem (atšķirīgi limiti)

Secinājumi

Visiem, kuriem ir parastā bankas kredītkarte, visticamāk, nordcard nesniedz nekādas būtiskas priekšrocības. Ja Jums vēl nav kredītkarte un vēlaties tādu iegūt bez savas bankas starpniecības, šis ir viens no variantiem. Ar šo karti krietni var norēķināties par pirkumiem internetā un veikalā, bet naudas izmaksa ir dārga. Papildus uzmanība īpaši jāpievērš kartes cenrādim un tarifiem, jo tik sarežģīta struktūra parasti netiek veidota un vairākas izmaksu pozīcijas liek uzdot papildus jautājumus..

Nordcard atsauksmes šobrīd vēl nav pieejamas, jo pakalpojums ir jauns, taču varam prognozēt, ka pieredze būs atkarīga no tā, cik rūpīgi būs lasīti līguma nosacījumi un cenrādis. Tāpat svarīgi, vai parāds būs atmaksāts līgumā noteiktajā laikā vai gadīsies aizkavēties.

3.9 / 5. 44