Pirkt auto vienmēr ir dārgi un tikai nedaudziem ir pietiekami finanšu līdzekļi, lai iztiktu bez aizņemšanās. Patēriņa kredīti automašīnaspaterina-kredits-auto-iegadei-remontam-lv iegādei ļauj nopirkt mazlietotu vai lietotu auto jau 1 dienas laikā bez ķīlas. Arī reizēs, kad vajadzīgs auto remonts, patēriņa aizdevumi var izlīdzēt. Atšķirībā no auto līzinga, kur transporta līdzeklis kalpo kā nodrošinājums, patēriņa aizdevumus piešķiri bez prasības pamatot naudas izlietojumu. Tas ir patīkami, jo atkrīt nepieciešamība taisnoties par aizdevuma izlietošanas mērķi. No otras puses, šāds aizdevumu veids var būt dārgāks nekā speciāli automašīnas pirkšanai paredzētais finanšu pakalpojums.

Pirms pirkt auto kredītā Jums noderēs informācija par šiem pakalpojumiem:


Maksimālā summa, ko varat aizņemties internetā var sasniegt pat 15000 eur, kas ir vairāk kā pietiekami, lai iegādātos pieklājību B klases vieglo auto, motociklu vai pat kravas busiņu. Tāpat summa ir vairāk kā pietiekama, lai saremontētu automašīnu, kad tai gadījusies lielāka vai mazāka tehniskā ķibele. Pat lietots auto motors un tā nomaiņa nemaksā vairāk par 1000 eur – 2000 eur, bet citas detaļas parasti ir vēl daudz, daudz lētākas.

Pētījumi liecina, ka lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, kas pērk auto, ir gatavi atvēlēt šim mērķim ne vairāk kā 3000 eur. Tas ir skaidrojams ne tikai ar latviešu zemo pirktspēju, bet arī izpratni, ka transportlīdzekļu vērtība laika gaitā ļoti sarūk, bet tehniskās īpašības un kvalitāte vecāka gadagājuma automašīnām mēdz būt pat galvas tiesu pārākas.

Saņemt patēriņa kredītu autom iegādei var Latvijas iedzīvotāji vecumā no 18 gadiem, bet vairumā gadījumu, tomēr tiek prasīti vismaz 20 – 21 gads. Nauda tiek izsniegta pēc kredītspējas pārbaudes un tās saņemšanai visbiežāk nav vajadzīgs ilgāks laiks par 24 stundām, pie nosacījuma, ka formalitāšu kārtošana neaizkavējas. Patēriņa aizdevumu saņemšanai netiek prasīta ķīla vai galvotājs, jo par ķīlu kalpo Jūsu ienākumi. Izvēloties līzingu situācija ir pavisam savādāka, jo automašīnu sākotnēji pērk un uz sava vārda reģistrē aizdevējs, bet aizņēmējs kļūst par transporta līdzekļa lietotāju. Pēc pēdējā maksājuma veikšanas mašīna tiek pārreģistrēta CSDD uz aizņēmēja vārda.

Situācijās, kad vajadzīgi patēriņa kredīti auto remontam, atrast izdevīgu piedāvājumu un ātru risinājumu ir daudz vieglāk. Pieprasītākie aizdevēji aizdod līdz pat 4000 eur mazāk kā stundas laikā. Ja aizņematies pirmo reizi, tad pieejamais kredītlimits būs nedaudz zemāks, bet, visticamāk, pietiekams, lai veiktu auto tehniskā stāvokļa novērtēšanu un remontu.

5 / 5. 5