Pieejama kredītlīnija auto īpašniekiem

Auto īpašniekiem ir regulāri jārēķinas ar dažādiem papildus izdevumiem. Regulāras apkopes – riepu, eļļas, bukšu, amortizatoru vai citu sīkumu nomaiņa, taču reizēm šie un citi ārkārtas tēriņi piezogas negaidīti ātri. Šādās reizēs ir viegli pieņemt kļūdainus lēmumus, aizņemoties neapdomīgi. Tagad Latvijā ir pieejama kredītlīnija jeb kredītlimits – iespēja apstiprināt aizņēmuma saņemšanas iespēju un izmantot to, kad vajadzīgs.


Ar kredītlīniju viss ir vienkārši. Pieteikties pakalpojumam var internetā un komisijas maksa/procenti ir kreditlinija-auto-ipasniekiemjāmaksā tikai brīdī, kad nauda reāli tiek tērēta. Tas nozīmē, ka kredītlīnijas limitu varat tērēt, kad to tiešām ievajagas un varat atļauties. Ideālā gadījumā šāds brīdis nekad nepienāks un Jums vispār nebūs vajadzīgs kredītlimits. Tajā pašā laikā varēsiet dzīvot ar mierīgu sirdi, ka vajadzības gadījumā būs, kur aizņemties. Alternatīvs risinājums šim aizdevumu veidam varētu būt bankās pieejamās kredītkartes, taču tām ir jāmaksā gadas maksa 10 un vairāk eiro apmērā arī tad, ja karti nemaz neizmantojat.

Kādām vajadzībām auto īpašnieki var izmantot kredītlīniju? Minēsim dažus ilustratīvus piemērus:

  • automašīnas tehniskā apkope vai remonts,
  • auto uzlabošana – gāzes iekārtas uzstādīšana,
  • auto apdrošināšana – OCTA, KASKO,
  • transportlīdzekļa ikgadējās nodevas (jāmaksā CSDD).

Galvenie iemesli izvēlēties kredītlīniju, nevis ātros kredītus:

  • Varat aizņemties vairāk, jo aizdevuma atmaksa ir jāveic pa daļām.
  • Lielāks elastīgums. Nosaki pats, cik lielu summu atmaksāsi (saskaņā ar līguma nosacījumiem).
  • Bezmaksas pieteikšanās. Maksā tikai par reāli izlietoto naudu, nevis pašu kredīta limitu.
  • Pieteikums kredītlīnijām tiek izvērtēts dažās minūtēs (darba laikā). Saņem atbildi epastā vai pa telefonu.
  • Aizdevums līdz 4000 eur ar atmaksas termiņu līdz 4 gadiem.
  • Atmaksājiet naudu ātrāk un ietaupīsiet uz procentiem.

Kopējās izmaksas

Kredītlīnijai cenrādis ir vienkāršs, skaidrs un saprotams. Piesakoties pakalpojumam, uzreiz var redzēt, cik būs jāmaksā par kredītlimita izmantošanu. Tas ir ērti un sniedz drošības sajūtu, ka laika gaitā neradīsies nekādi neparedzēti pārsteigumi. Lai apstiprinātu pieteikuma anketu, Jums būs jāpārskaita 1 cents uz uzņēmuma bankas kontu. Tas ir vajadzīgs, lai varētu pārliecināties, ka esat konta īpašnieks. Pārējās izmaksas ir atkarīgas no tā, cik lielu naudas summu iztērēsiet un, cik ātri to atmaksāsiet.

Detalizēta informācija par izmaksām ir redzama kredītlīnijas līguma projektā, ko varat aplūkot vēl pirms līguma apstiprināšanas. Vairumā gadījumu šīs izmaksas ir zemākas kā citiem kredītiem, ko piedāvā nebanku aizdevēji internetā. Auto īpašniekiem tas ir īpaši nozīmīgi, jo ikdienā liela daļa ienākumu jau tā tiek tērēta par transporta līdzekļa uzturēšanu un apkopšanu. Neaizmirstiet izvērtēt iespējas atmaksāt laikus. Aizņemieties atbildīgi.