SEB banka ir viena no tām kredītiestādēm Latvijā, kas piedāvā kreditēšanas pakalpojumus uzņēmējiem. Kredītlīnija ir pakalpojums, kura ietvaros komersantam tiek piešķirts overdrafts bez papildus nodrošinājuma. Tā ir iespēja tērēt vairāk naudu nekā esat nopelnījuši, maksājot par to līgumā noteiktu komisijas maksu un procentu maksājumus.

Salīdzinot ar citiem banku finanšu pakalpojumiem, jānorāda, ka kredīta līnija ir paredzēta īstermiņa vajadzībām. Tās izmantošana ir noderīga situācijās, kad vajadzīgi apgrozāmie līdzekļi ar kredītiestādi panākta limita ietvaros. Līdzīgi kā sms kredīti privātpersonām arī overdrafts nav paredzēts ilgtermiņa lietošanai. Pakalpojuma galvenā priekšrocība ir ātrums un drosības sajūta, ka nepieciešamības gadījumā līdzekļi būs pieejami noteiktā apjomā un iepriekš zināmā termiņā.

SEB banka piesaista pakalpojumu uzņēmuma norēķinu kontam, kas ļauj uzņēmējam pašam pārvaldīt līdzekļu izlietojumu. Aizdevums ir pieejams vienas dienas laikā un procenti tiek rēķināti tajā brīdī, kad parāds ir atmaksāts (saskaņā ar līguma nosacījumiem) no norēķinu kontā esošajiem līdzekļiem.

Mūsu skatījumā kreditēšanas līnija SEB ir izdevīga tiem uzņēmējiem, kam ir ātra naudas plūsma un debitori mēdz aizkavēt maksājumus. Tie varētu būt mazumtirdzniecības uzņēmumi vai pakalpojumu sniedzēji, kas saņem maksājumus ar pēcapmaksu. Ja Jums ir radušies kādi jautājumi vai interese par šo pakalpojumu, sazinieties ar SEB banku. Kredītiestādei ir savs zvanu centrs, kur speciālisti atbild uz jautājumiem visu diennakti. Ar SEB banku varat sazināties arī caur skype, kas padara komunikāciju krietni vien lētāku.

5 / 5. 2