Uzņēmums viasms ir nebanku kreditēšanas uzņēmums Latvijā. Darbību uzsāka jau 2009. gadā un šobrīd ir iemantojis plašu atpazīstamību. To veicināja plašas reklāmas kampaņas, t.sk. sarkanie taksometri ar via sms reklāmu pie viesnīcas Latvija, kā arī sniegto pakalpojumu kvalitāte. Pirmais aizdevums jaunajiem klientiem īstermiņā pieejams ar atlaidēm. Plānojat aizņemties? Izvērtējiet finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

saņemt tulit

Viasms kredīts

Viasms kredits Latvijas iedzīvotāji, kas aizņemas no viasms.lv pirmo reizi, var iegūt līdz 3000 eiro bez komisijas maksas un bez procentiem, atmaksājot naudu ne ilgāk kā 30 dienu laikā.

Pieteikties aizdevumam iespējams 24 stundas diennaktī (arī brīvdienās), bet anketas tiek vērtētas no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00.

Ātrākiem norēķiniem viasms ir atvērts bankas konts Citadelē, DNB, Nordea un Swedbank. Ja Jums ir konts kādā no šīm bankām, naudu saņemsiet maksimāli ātri (5 – 15 minūtēs pēc kredīta apstiprināšanas). Pārējo kredītiestāžu klientiem jārēķinās, ka naudas pārskaitījumam var būt vajadzīgs ilgāks laiks.

Ātri norēķini internetā ir iespējami, jo viasms neprasa klientiem ķīlu vai izziņu no darba vietas.
Bezskaidras naudas darījumos svarīga ir uzticība un spēja ātri pieņemt lēmumu. Vērtējot klientu atbilstību kredīta saņemšanai, uzņēmuma speciālisti pievērš uzmanību trīs faktoriem:

  • ienākumiem,
  • kreditēšanas vēsturei,
  • maksātspējai.

Aizņemties ar augstiem ienākumiem un tīru kredītvēsturi vai bez kredītvēstures ir visvieglāk. Ja ienākumi ir zemāki vai ir kādas citas neskaidrības par aizņēmēja spēju vai motivāciju atmaksāt parādu, process var nedaudz ievilkties. Situācijās, kad aizņēmējam pagātnē ir bijuši kavēti kredītmaksājumi vai citi maksājumi un ir sabojāta kredītvēsture, aizņemties var būt pagrūti. Ja vecie parādi ir nomaksāti, sadarbība var izvērsties krietni vieglāka.

Kā aizņemties no viasms?

  • Kredīta kalkulatorā norādiet, a) cik eiro vēlaties aizņemties un b) uz cik ilgu laiku. Pēc tam aizpildiet reģistrēšanās anketu, kurā jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, epasts un mobilā tālruņa numurs. Pirmajā reizē maksimālā aizdevuma summa ir 3000 eiro. Lai aizņemtos vairāk par 3000 eiro, aplūkojiet citus piedāvājumus Kredit.lv galvenajā lapā.
  • + Ja Jums ir viasms akcijas kods, ievadiet to brīdī, kad reģistrēsieties un saņemsiet papildus atlaidi. (Via sms akcijas kods ir tikai tiem, kas apmeklējuši kādu viasms.lv atbalstītu pasākumu.)
  • Pretendēt uz kredītu var Latvijas pilsoņi, nepilsoņi un iedzīvotāji ar pastāvīgās uzturēšanās atļauju, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredītspeciālisti vērtē arī ienākumus un kredītvēsturi. Aizdevumu no ViaSMS var ņemt atkārtoti tikai tad, kad ir atmaksāts iepriekšējais sms kredīts.

Kontakti

  • SIA VIA SMS (reģ. nr. 40103259867)
  • Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050

Atsauksmes un sūdzības

Uzņēmums darbojas ilgstoši, līdz ar to pieredze ir dažāda. Lielākā daļa klientu ir apmierināti. Pretējā gadījumā viasms sūdzības un atsauksmes būtu pilns internets, taču tā tas nav. Tiesa via sms credit pakalpojumi netiek vērtēti viennozīmīgi. Vēl 2016. gada 30. jūnijā PTAC piesprieda sodu 3500 eiro apmērā par bezatbildīgas aizņemšanās veicināšanu. Sods tika piespriests par to, ka sia viasms organizēja loteriju, kurā bija iespējams laimēt planšetdatoru. Lai piedalītos loterijā bija jāpaņem kredīts. Vēl pirms 4 – 5 gadiem par šādas akcijas organizēšanu neviens pat neuztrauktos. Sevišķi aktīvi ar dažādām akcijām un loterijām agrāk aizrāvās smscredit, bet tagad, mainoties likumdošanai, šī prakse ir izbeigta.

Kopumā viasms kredīts ir līdzvērtīgs citiem līdzīgiem pakalpojumiem. Tiek piedāvāts pirmajā reizē aizņemties bez komisijas maksas un procentu likmes ir nozares vidējā līmenī.

Kas notiek ar nemaksātājiem?

Klienti, kas nevar atgriezt parādu noteiktajā termiņā, var pagarināt līgumu (par maksu). Ja tas nav iespējams, jārēķinās ar soda naudu (1% no neatmaksātās summas dienā). Viasms.lv arī patur tiesības vērsties pie parādu piedzinējiem un/vai tiesā, lai panāktu saistību izpildi. Nemaksātājiem jārēķinās, ka nāksies segt parāda piedziņas izdevumus un parādnieka vārds noteiktā brīdi var tikt iekļauts parādnieku datu bāzē. Aizņemieties atbildīgi.

4.3 / 5. 38