Uzņēmums “Westkredit” ir saņēmis Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licenci patēriņa kreditēšanas pakalpojumu nodrošināšanai. Tas ļauj uzņēmumam izsniegt aizdevumus privātpersonām visā Latvijā, taču uzņēmums aizdod naudu arī juridiskajām personām. 

Westkredit aizdevumu veidi 

Nebanku aizdevējs “Westkredit” piedāvā visdažādākos kredītu veidus, no kuriem lielākā daļa tiek izniegta pret nodrošinājumu. Kopumā tiek piedāvāti šādi pakalpojumi:

 • pret nekustamā īpašuma ķīlu; 
 • mājokļa iegādei; 
 • pārkreditācija
 • aizdevums īpašuma iegādei izsolē; 
 • aizdevumi uzņēmumiem vai saimnieciskās darbības veicējiem; 
 • kredīts dalībai nekustamo īpašumu izsolēs; 
 • aizņēmums komunālo parādu segšanai;
 • aizdevums nerezidentiem. 
 • kredīti uzņēmumiem

Uzņēmums sevi pozicionē kā pilna servisa kreditēšanas firmu ar vairāk kā 25 gadu pieredzi (iepriekšējais nosaukums “Mateks”.) Lai nodrošinātu maksimāli ērtu klientu apkalpošanu, uzņēmums piedāvā tos nogādāt uz līguma parakstīšanu ar taksometru un pēc tam arī aizvest atpakaļ par saviem līdzekļiem. Līguma parakstīšana iespējama arī attālināti. 

Vai Westkredit ir izdevīgs un kādas ir izmaksas? 

Šajā uzņēmumā tiek piedāvāts plašs kredītu klāsts, katrai vajadzībai nodrošinot citu finanšu pakalpojumu. Kredīta izmaksas atkarīgas no aizdevuma summas, termiņa, ķīlas vērtības un citiem nosacījumiem. Katram klientam tiek sagatavots individuāls piedāvājums, līdz ar to precīzas izmaksas var noskaidrot tikai pēc pieteikuma aizpildīšanas. 

Publiski pieejamā informācija liecina, ka naudas aizdevums pret ķīlu tiek izsniegts divu darba dienu laikā pēc visu formalitāšu nokārtošanas. Lai noformētu aizdevumu ir vajadzīga pase vai ID karte, Zemesgrāmata vai citi īpašumtiesības apliecinoši dokumenti. Atkarībā no aizdevuma veida var tikt prasīti arī citi dokumenti, bet par to vajadzību aizņēmējs tiek informēts individuāli. 

Kopumā šī uzņēmuma piedāvājums varētu būt noderīgs situācijās, kad nevarat vai negribat sadarboties ar bankām. Tradicionāli kredītiestādes piedāvā visizdevīgākos nosacījumus, taču, iespējams, ka konkrētā brīdī ir spēkā kādā īpaša akcija, kas nosver svaru kausus par labu nebanku aizdevējam. Tāpat jāņem vērā, ka west credit piedāvā arī unikālus pakalpojumus, piemēram, aizdot naudu dalībai nekustamo īpašumu izsolēs. Bankas šādos darījumos savukārt nav gatavas iesaistīties, jo ir pieradušas aizdot naudu tikai tad, kad īpašums ir apķīlāts par labu bankai. 

Atsauksmes par uzņēmumu

Vēlaties atrast Westkredit atsauksmes internetā vai no īstiem cilvēkiem? Lasot informāciju internetā jāņem vērā, ka atsauksmes un to izcelsme nav pārbaudāma. Negatīvas atsauksmes raksta konkurenti, neapmierināti klienti, savukārt pozitīvās bieži raksta uzņēmumu darbinieki. Tā kā uzņēmums Latvijā strādā 27 gadus un piedāvā daudzus kredītu veidus, ir saprotams, ka būs gan pozitīva, gan negatīva pieredze. Par pozitīvo cilvēki parasti nestāsta, bet pārpratumi vai neveiksmīga sadarbība gadās visiem.

Ja plānojat aizņemties, izvērtējiet rūpīgi līguma nosacījumus un visas izmaksas. Tāpat pārbaudiet vai spēsiet atmaksāt aizdevumu savlaicīgi. Aizņēmēji, kas pilda savlaicīgi līgumsaistības parasti nesaskaras ar problēmsituācijām. Nemaksātāji, sevišķi tie, kas kavē maksājumus ilgstoši savukārt ir spiesti rēķināties ar sekām, ko rada saistību nepildīšana – līgumsods, soda nauda, galējā situācijā īpašuma atsavināšana. Šādu praksi Latvijā īsteno visi aizdevēji, t.sk. nebanku kreditori un bankas. Ticamākās atsauksmes par west kredit varēsiet atrast, ja apjautāsiet cilvēkus, kas šī uzņēmuma pakalpojumus ir reāli izmantojuši, nevis lasīsiet anonīmas sūdzības.

Kontakti

 • SIA “Westkredit” (reģ. nr. 40003270389)
 • Adrese: Kr. Barona iela 28a, Rīga
 • Darba laiks: P, O, T, C, Pk -9:00 – 18:00 S, Sv – slēgts
 • E-pasts: info at westkredit.lv
 • Tālrunis: 67334836

3.3 / 5. 3