Bino.lv kredīts – Jaunums Latvijas nebanku kredītu tirgū. Pirmajā reizē vari aizņemties līdz 1000 eur bez komisijas maksas. Bezprocentu kredīts jaunajiem klientiem ir pieejams uz laiku līdz 30 dienām. Piesakies 24 stundas diennaktī. Naudas pārskaitījumi noris katru dienu no plkst.7.00 līdz plkst. 23.00. Izvērtē savas vajadzības un finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi, ja nepieciešams jau dažās minūtēs.

bino creditKā aizņemties no Bino?

1. Spied uz pogas  – “Pieteikties aizdevumam” vai Bino logo un pāriesi uz aizdevēja mājaslapu. Pēc tam aizpildi pieteikuma anketu un pārskaiti 1 centu no sava konta uz bino, apliecinot, ka esi konta īpašnieks. Kad tas izdarīts, atliek gaidīt atbildi un naudu savā kontā. Pretendēt uz bino.lv kredītu var ikviens, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem.

Aizņemoties no bino ir nepieciešama:

  • elektroniskā pasta adrese
  • mobilā tālruņa nr.
  • savs bankas konts

Pirms aizdevuma piešķiršanas kredītspeciālisti pārbaudīs vai atbilsti visām prasībām. Saskaņā ar Latvijas likumdošanu ātrajiem kredītiem ir spēkā maksātspējas pārbaude neatkarīgi no aizdevuma summas. Tas nozīmē, ka kreditoram ir pienākums pārliecināties, vai aizņēmējs ir spējīgs atmaksāt aizdevumu. Par maldinošas informācijas sniegšanu pieteikumā aizņēmējam draud likumā paredzētā atbildība.

Vajadzības gadījumā dati tiek pārbaudīti VSAA, VID datubāzēs, kā arī klientam var lūgt atsūtīt bankas konta izrakstu par pēdējiem sešiem mēnešiem, lai pārliecinātos par norādītā atalgojuma patiesumu. Papildus elektroniski tiek pārbaudīta kredītvēsture Latvijā reģistrētajos kredītbirojos. Aizņemties ar sabojātu kredītvēsturi vienmēr ir problemātiski, taču atsevišķos gadījumos tas ir iespējams. Katrs klients ir atšķirīgs, katrs pieteikums tiek vērtēts individuāli.

Vai ņemt kredītu ir izdevīgi?

Jebkurš naudas aizdevums paredz noteiktas, līgumā ietvertas saistības, kuru savlaicīga izpilde ir būtiska. Pirmajā reizē BINO ļauj aizņemties bez komisijas maksa līdz pat 1000 eur. Vajadzības gadījumā ir iespējams par maksu pagarināt līguma darbības termiņu. Aizņemoties atkārtoti atlaide komisijas maksai vairs nav spēkā. Standarta gada procentu likme bino.lv ir 28,78%, bet pirmajā reizē ir spēkā īpašas atlaides. Precīzu informāciju par līguma nosacījumiem var uzzināt, aizpildot pieteikuma anketu. Apstiprinot līgumu Jūs piekrītat, ka ir iepazinušies ar bino kredīta saņemšanas nosacījumiem.

Situācijās, kad rodas aizķeršanās ar aizdevuma savlaicīgu atmaksu, klientiem ir iespēja pagarināt līgumu uz 30 dienām, maksājot 7,5% no atlikušās aizdevuma summas (aktuālā informācija redzama klienta profilā). Šis maksājums nemazina nepieciešamību veikt pamatsummas atmaksu. Bino klientiem, kas ilgstoši nepilda līgumsaistības ir jāmaksā soda nauda 0,65% no neatmaksātā parāda summas. Sasniedzot noteiktu parāda slieksni naudas atgūšana tiek uzticēta parādu piedzinējiem, bet, ja tas nepalīdz parāda atgūšana tiek veikta tiesas ceļā. Nemaksātājiem papildus jārēķinas, ka viņu vārds tiks iekļauts parādnieku datu bāzēs – melnajos sarakstos un aizņemties atkārtoti būs sarežģītāk un dārgāk.

Vai aizdevuma saņemšanai ir nepieciešami dokumenti

Bino aizdevums ir pieejams internetā. Klientiem nav jāiesniedz dokumenti, nav nepieciešama arī ķīla vai galvotājs. Kredīta apmērs ir salīdzinoši neliels un kā garantija parāda apmaksai kalpo klienta piekrišana līguma nosacījumiem. Atmaksāt parādu ir iespējams, ja ir regulāri ienākumi, tādēļ šis nosacījums ir pats būtiskākais kredīta iegūšanai.

Izvēlētā aizdevēja priekšrocības

  • Jauns, pretimnākošs aizdevējs, kas vēlas nostiprināt savas pozīcijas
  • Jaunajiem klientiem pirmais aizdevums līdz 1000 eur ar 100% atlaidi komisijas maksai uz laiku līdz 30 dienām.
  • Pieteikuma izskatīšana un naudas pārskaitījums noris dažās minūtēs
  • Bino ātrais kredīts ir pieejams bez ķīlas, galvotāja un izziņas no darba devēja

Ja neesiet droši par savu izvēli, salīdziniet, kurš ir izdevīgākais sms kredits kredit.lv sākumlapā.

Kam pieder un kas nodrošina bino kredīta izsniegšanu?

  • Saņemt aizdevumu bino.lv iespējams pateicoties uzņēmumam SIA “ExtraCredit” (reģ.nr.40103548796), juridiskā adrese – Graudu 68, Rīga, LV-1058.
  • Uzņēmums ir ieguvis PTAC licenci patērētāju kredītu pakalpojumu sniegšanai Latvijas teritorijā un tā darbība tiek kontrolēta saskaņā ar Latvijas likumdošanu un normatīvajiem aktiem.

4.1 / 5. 20