Bezprocentu Ātrie Kredīti – Pirmais bez komisijas maksas

Piedāvājums bezprocentu kredīti jeb pirmais kredīts bez maksas ir reklāmas sauklis, kas sniedz iespēju jaunajiem klientiem īstermiņā saņemt aizdevumu ar atlaidi. Akcijas piemērs – aizņemies pirmajā reizē uz laiku līdz vienam mēnesim bez komisijas maksas un procentu maksājumiem. Atmaksā 30 dienu laikā tieši tik, cik aizņēmies (saskaņā ar līguma nosacījumiem). Pirms ņemt kredītu, izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Aizņemies atbildīgi.

Kreditors Pirmais bez procentiem Vecums GPL* Ātrums** 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
bino krediti līdz 425 €
20 – 75 179% 10 minūtēs 425 € līdz 30 dienām Saņemt bino creditinformācija
atsauksmes 5
kredits24 Kredītlīnija uz 30 dienām ar 0%
18 – 70 no 103,18% 10 minūtēs 4000 € līdz 3 gadiem informācija
atsauksmes 5
crediton līdz 425 € 20– 70 179% 10 minūtēs 1000 € līdz 2 gadiem Aiznemties ondo creditinformācija
atsauksmes 5
vivus kredit 1. kredītam 20% atlaide komisijai
20 – 75 175,10% 5 minūtēs 1500 € līdz 2 gadiem informācija
atsauksmes 5
sms credit līdz 425 € 20– 75 179% 10 minūtēs 425 € līdz 30 dienām informācija
4 atsauksmes
līdz 350 € 21 – 70 179,03% 20 minūtēs 1500 € līdz 12 mēnešiem informācija
3 atsauksmes
ondo credit līdz 425 € 20– 75 179% 10 minūtēs 425 € līdz 30 dienām informācija
3 atsauksmes
Via sms kredits līdz 350 € 20– 70 179 % 15 minūtēs 350 € līdz 30 dienām viasmsinformācija
3 atsauksmes
Ladyloan credit  līdz 500 € 20– 70 179 % 15 minūtēs 1000 € līdz 2 gadiem ladykreditsinformācija
3 atsauksmes

Tā dēvētie bezprocentu krediti ļauj aizņemties ar 0% komisiju un 0% pārmaksu uz fiksētu termiņu. Piemērs – jaunam klientam izsniegts aizdevums 200 eiro apmērā uz 1 mēnesi. Ne vēlāk kā 30 dienu laikā klientam ir jāpārskaita atpakaļ tie paši 200 eiro uz kreditora bankas kontu. Ja tas tiek izdarīts, aizņēmējs ir veiksmīgi izmantojis iespēju aizņemties no trešajām personām par vienu centu (reģistrēšanās maksa).

Kādēļ tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas ?

Ātrais kredīts bez procentiem ir piedāvājums, kas radies augstas konkurences apstākļos, aizdevējiem mēģinot piesaistīt jaunus klientus. Viņu motivācija, aizdodot naudu īstermiņā bez procentiem, ir vērsta uz ilgtermiņa attiecību veidošanu ar klientu. Kredītu devēji cer, ka, sniedzot kvalitatīvu pakalpojumu, aizņēmējs arī turpmāk izmantos konkrētā aizdevēja pakalpojumus. Svarīgi piezīmēt, ka, aizņemoties otrajā reizē, nekāds bezmaksas aizdevums netiek piedāvāts un ir jāmaksā standarta komisijas maksa (10% – 25% mēnesī). Tāpat jāatzīst, ka ātrie kredīti nereti pelna tieši no aizdevumu termiņa pagarināšanas. Šī samaksa klientam ir jāveic situācijās, kad kādu ārēju iemeslu dēļ nav iespējams segt parādsaistības līgumā noteiktajā laikā. Komisijas maksa par šo iespēju ir līdzvērtīga parasta ātrā aizdevuma procentu likmei (bez atlaides). Tu, protams, nevēlies sponsorēt aizdevējus, tādēļ pirms pieteikties aizdevumam internetā rūpīgi izvērtē, vai spēsi atmaksāt naudu laikā. Godprātīgiem un maksātspējīgiem klientiem aizdevums bez komisijas maksas ir izdevīgs piedāvājums, jo ļauj aizņemties tikpat kā no drauga vai tuvinieka. Visiem pārējiem, kas nav tik apzinīgi vai nav pārliecināti par maksāšanas disciplīnu ātro kredītu pakalpojumu izmantošana var būt saistīta ar augstām izmaksām.

Kā aizņemties ?

Kredīts pieejams bez galvotāja un bez ķīlas. Tāpat netiek prasīta arī izziņa no darba devēja, jo visu vajadzīgo informāciju par aizņēmēja ienākumiem, kredītvēsturi un finansiālajām saistībām uzņēmums var iegūt internetā vai piezvanot konkrētajam klientam. Sms kredits līdz 300 eiro tiek izsniegti pēc atvieglotas pieteikuma izskatīšanas procedūras. Praksē tas nozīmē, ka, piešķirot mazo aizdevumu, kredītspeciālisti nereti paļaujas uz klienta anketā norādīto informāciju, taču tiek veiktas arī datu atbilstības pārbaudes.

Aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs – a) bankas konts, b) epasts un c) mobilais telefons. Papildus tam ir jābūt regulāriem ienākumiem un tiek vērtēta kredītvēsture. Lai pieteiktos aizdevumam, salīdzini piedāvājumus, izvēlies sev piemērotāko(s) kreditorus un aizpildi pieteikumu. Svarīgi – pirms apstiprināt pieteikumu, iepazīsties ar līguma nosacījumiem. Līguma teksts nav garš un ir viegli saprotams, tādēļ tas neprasīs ilgu laiku.

Saņemot kredītu, ir vērts pierakstīt datumu, līdz kuram parāds ir jāatlīdzina. Ja tas netiks izdarīts savlaicīgi, ir skaidrs, ka bezprocentu kredīts strauji pārvērtīsies par salīdzinoši dārgu pakalpojumu. Tiesa, varētu diskutēt par to, vai 10 eiro samaksāšana par 100 eiro aizdevuma atmaksas pagarināšanu uz vienu mēnesi ir daudz vai maz. Mūsu skatījumā absolūtos skaitļos tas ir maz, taču, ja aplūko to pašu procentuāli, tad summa tomēr šķiet neproporcionāli liela. Ja maksājums netiek veikts – iekļūšana parādnieku reģistrā ir tikai laika jautājums. Savukārt tas nepavisam nav labi, jo negatīva kredītvēsture nākotnē var pārvilkt svītru jebkurai citai steidzamai vajadzībai aizņemties naudu internetā uz īsu termiņu.

Kā atmaksāt ?

Kredīta atmaksa jāveic, pārskaitot attiecīgu summu, uz aizdevēja norādīto bankas kontu. Tā kā starpbanku maksājumiem ir tendence noritēt vienu dienu vai ilgāk, ir vērts piefiksēt vai Jums un aizdevējam ir konts vienā bankā. Ja lietojat dažādu komercbanku pakalpojumus, ir vērts veikt naudas atmaksu ne vēlāk kā 2 darba dienas pirms termiņa beigām. Nebanku kredītu devēji par atskaites punktu lieto, nevis klienta maksājuma veikšanas datumu, bet gan brīdi, kad nauda reāli ienāk uzņēmuma kontā. Tas nozīmē, ka “pirmais kredīts bezmaksas” tāds tik tiešām būs tikai tajā brīdī, kad parāds būs atmaksāts un visas formalitātes nokārtotas.
Bezprocentu Ātrie Kredīti – Pirmais bez komisijas maksas
4.8 (95.53%) 76 votes