Uzņēmumam CreamFinance piederošais crediton ir Latvijā reģistrēts nebanku kredītu devējs. Pieejamā summa svārstās no 5 līdz 600 eiro ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Izvēloties lielākas summas tiek piedāvāts arī garāks parāda atmaksas termiņš, taču jāatcerās, ka aizņemties ir viegli, bet atmaksāt parādu krietni grūtāk. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

creamfinance

cream finance lv

Reģistrēties Creamfinance aizdevumam

Lai saņemtu Cream Finance kredītu Jums ir jābūt vecumā no 21 līdz 65 gadiem un jāsaņem regulāri ienākumi. Lemjot par aizdevuma  piešķiršanu var tikt vērtēti ienākumi, kredītvēsture un līdzšinējā sadarbība ar uzņēmumu, ja tāda ir. Vienlaikus var būt paņemts tikai viens kredīts konkrētajā uzņēmumā. To atmaksājot, ir iespējams pieteikties atkārtotam aizdevumam jau ar lielāku kredītlimitu. Pēc pieteikuma izvērtēšanas kreditoram ir vajadzīgas aptuveni 15 minūtes (darba laikā), lai pārskaitītu naudu uz klienta kontu. Pārskaitījumi ir sevišķi ātri apstākļos, kad abām pusēm ir konts vienā komercbankā. Šobrīd Sia CreamFinance Latvia ir atvēris bankas kontu šādās komercbankās – Swedbank, SEB, Citadele, Nordea un Norvik bankā. Ja vēlaties aizņemties uz elastīgākiem nosacījumiem, izvērtējiet kredītlīnijas priekšrocības un nosacījumus.

Piesakoties aizdevumam, Jums būs jāaizpilda īsa anketa un jāpārskaita reģistrācijas maksājums – 1 cents uz norādīto konta numuru. Lai nosūtītu pieteikumu, būs jāpiekrīt kredītlīguma vispārīgajiem un speciālajiem nosacījumiem. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai uz klienta personīgo bankas kontu. Ja Jums nav sava konta bankā, naudu iespējams izņemt arī bankas Citadele filiālēs, maksājot par to 3 eiro komisijas maksu (bankas ieturēta komisija). Situācijās, kad vajadzīgs ilgtermiņa aizdevums, piemēram, kredīts uz 24 mēnešiem vai ilgāk ir vērts izvērtēt citu aizdevēju piedāvājumus.

Atsauksmes

Lietotāju pieredze, sūdzības un atsauksmes par cream finance ietver informāciju, kas saistīta ar credit one pakalpojumu izmantošanu. Šis nebanku kredītu devēja zīmols Latvijā ir salīdzinoši labi zināms, jo darbojas jau vairākus gadus un iegulda lielus līdzekļus marketinga kampaņās.

Kontakti

CreamFinance kontakti:

  • reģ.nr. 40103283854
  • adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005

4.5 / 5. 20