Credit ON kredīts līdz 425 eiro pieejams Latvijas iedzīvotājiem vecumā no 20 līdz 70 gadiem uz 30 dienām ar 0%. Jaunajiem klientiem pirmais aizdevums ir pieejams bez komisijas maksas uz vienu mēnesi saskaņā ar līguma nosacījumiem. Credit one aizņemšanās nosacījumi paredz, ka pirms kredīta piešķiršanas tiek izvērtēta klienta maksātspēja un kredītvēsture. Svarīgi – kredītu salīdzinājums pieejams – kredit.lv sākumlapā. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

credit onatrie-krediti-interneta-lv(Ātra izvērtēšana. Pirmajā reizē pieejams bezprocentu kredīts)

Kā saņemt naudu no credit on?

Kredīta saņemšanas procedūra

  • Aizpildi pieteikuma anketu
  • Pārskaiti reģistračijas maksu (1 cents)
  • Saņem naudu savā bankas kontā

Ja lēmums būs pozitīvs, naudas līdzekļus saņemsi jau tuvāko minūšu laikā, pie nosacījuma, ka pieteikumu aizpildi kreditora darba laikā.Visātrāk naudu saņemsi,  ja tev ir konts kādā no šīm komercbankām: Nordea, Swedbank, Norvik banka, Citadele, SEB banka. Pieteikties aizdevumam vari visu diennakti, taču naudas pārskaitījumi notiek tikai uzņēmuma darba laikā, t.i. darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 22.00, bet brīvdienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00. Aizņemoties atkārtoti ir iespējams pretendēt uz aizdevumu virs 300 eiro, taču jārēķinās,  ka tad būs jāmaksā standarta komisijas maksa, saskaņā ar creditone līguma nosacījumiem.

Maksimālais termiņš credit one aizdevuma saņemšanai ir 30 dienas, taču vajadzības gadījumā ir iespējams pagarināt līgumu uz 1 līdz 40 dienām. Jo garāks atmaksas termiņa atlikšanas periods , jo vairāk būs jāmaksā par kredīta pagarināšanu, tādēļ jādara viss iespējamais, lai atmaksātu parādu savlaicīgi. Ja vēlies aizņemties uz ilgāku termiņu, aplūko, ko piedāvā kredīti uz 24 mēnešiem ar aizdevuma summu līdz 3000 un vairāk eiro. Tāpat, ja vēlies aizņemties atkārtoti nelielu summu uz īsu termiņu, izvērtē citu aizdevēju piedāvājumus. Pirmais kredīts bez maksas procentiem uz vienu mēnesi tiek piedāvāts katrā uzņēmumā tikai vienu reizi (pirmo reizi).

Kā atmaksāt aizdevumu ?

Lai atmaksātu parādu, pārskaiti attiecīgo naudas summu uz uzņēmuma norādīto bankas kontu. Veicot maksājumu, norādi šādu informāciju: Aizdevuma atmaksa, personas kods, aizdevuma kods. Neaizmirsti personas kodu un aizdevuma kodu aizstāt ar saviem individuālajiem kodiem.  

Credit on atsauksmes

Līdzīgi kā citos gadījumos arī crediton atsauksmes internetā nav uzticamas, jo to autori nav zināmi un atsauksmju patiesums nevar tikt pārbaudīts. Pats svarīgākais par katru aizdevēju ir redzams KREDIT.LV galvenajā lapā, bet detalizētāka informācija ir iekļauta līgumā, ko katrs klients noslēdz pirms aizdevuma saņemšanas. Vienīgais veids kā sevi pasargāt un vienlaikus veikt izdevīgu darījumu ir izvēlēties piedāvājumu, kas ir lētāks un atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā.

Ko darīt, ja esi vīlies Crediton pakalpojumos ?

Situācijās, kad neesi apmierināts ar credit one sniegtajiem pakalpojumiem, ir vērts izvērtēt abu pušu atbildību. Ja uzskati, ka tavas tiesības ir tikušas pārkāptas, sazinies ar Patērētāju tiesību un aizsardzības centru. Šī valsts iestāde ir atbildīga par nebanku kreditoru darbības uzraudzību. Iesniegumu vari iesniegt gan elektroniski, gan papīra formā, nosūtot uz centra biroju. Protams, pims rakstīt sūdzību valsts iestādēm ir vērts sazināties ar credit on kredītspeciālistiem, jo iespējams, ka jautājumu var atrisināt ar dialoga palīdzību.

Klientiem, kas nespēj savlaicīgi izpildīt līguma nosacījumus, ir jārēķinās ar parādu piedziņas procesu un sliktu kredītvēsturi. Ne vienmēr parādu piedzinēji rīkojas korekti. Ja uzskati, ka tavas tiesības tiek aizskartas, sazinies ar jau iepriekš minēto PTAC. Izvērtē savas finansiālās iespējas. Aizņemies atbildīgi.

4.4 / 5. 19