īstas credit24 atsauksmes Latvijā - lv valstīPiesakoties aizdevumam Credit24 ir iespēja izvēlēties divus variantus – a) aizdevumu vai b) kredītlīniju. Credit24 atsauksmes par pirmo finanšu pakalpojumu ir daudz, bet par otro krietni mazāk. Parastais aizdevums ir jāmaksā saskaņā ar grafiku, katru mēnesi maksājot noteiktu summu. Kredītlīnija turpretim ļauj pieteikties kredītlimitam, piemēram, 1000 eiro, bet procentus maksāt tikai par reāli iztērēto naudas summu. Tas var būt izdevīgi, ja vēlaties aizdevumu, bet visa summa netiek izlietota vienā dienā. Credit 24 kredītlīnija būtībā ir tā pati kredītkarte, kas neglabājas makā, bet katra klienta profilā. Piekļūt kredītlīnijai var gan no datora, gan sava mobilā tālruņa.

credit24 aizdevums

Kādas ir Credit24 atsauksmes Latvijā?

Pirms aizņemties internetā vai nopirkt kādu preci, mēs pētām dažādas pieredzes un atsauksmes interneta portālos, komentāru sadaļās un forumos. Diemžēl prakse ir pierādījusi, ka šādiem vērtējumiem nereti ir nulles vērtība vai pat vēl sliktāk, tā liek pieņemt kļūdainu lēmumu.
2015. gada nogalē PTAC izpētīja, ka attiecībā uz kredītu devējiem internetā tiek ievietotas pozitīvas atsauksmes, bet kritika vai negatīvas atsauksmes tiek dzēstas vai netiek ievietotas vispār.
Uzņēmējdarībā strādājošajiem šāda prakse nav nekāds jaunums, taču iespējams atver acis mazāk informētiem Latvijas sabiedrības locekļiem. Ņemot vērā atsauksmju lielo ietekmi uz lēmumu par preces vai pakalpojuma iegādi ir saprotams, ka to radīšanai tiek veltīta liela uzmanība. Lai izvēlētos vienu vai otru aizdevēju Credit24 atsauksmes vajadzētu meklēt pie draugiem vai vismaz pazīstamiem cilvēkiem, jo internetā tās nav drošas Iespējams, labākus panākumus varētu gūt, ja lietotāju pieredze tiktu verificēta ar facebook, gmail vai twitter.  Maksimāli iespējamo uzticamību dotu atsauksmju verificēšana ar internetbanku, taču šāds risinājums vēl nav ieviests.
Ja nevēlies uzkāpt uz grābekļa, aplūkojiet kreditoru salīdzinājumu KREDIT.LV sākumlapā. Credit24.lv atsauksmes tur nav, taču piedāvājumi ir salīdzināti pēc būtiskākajiem faktoriem. Aizdevumi līdz 500 eiro pirmajā reizē tiek piedāvāti ar atlaidēm (ar 0% uz 30 dienām) un Kredit24 regulāri rīko dažādas akcijas.

Aizdevuma piedāvājums

Vairumā gadījumu kā ilgtermiņa risinājums (uz 2 mēnešiem un ilgāk) no interneta aizdevēju vidus credit24 piedāvās izdevīgākus nosacījumus. Pirms pieņemt lēmumu gan nevajadzētu paļauties uz citu vārdiem. Salīdziniet paši izmaksas un pieņemiet pārdomātu, izvērtu lēmumu, jo līgums būs jāslēdz un parāds jāatmaksā katram pašam. Ilgtermiņa kredīti uz 24 mēnešiem vai ilgāk parasti paredz zemākas procentu likmes, taču ne vienmēr, tādēļ vienmēr ir svarīgi lasīt līguma nosacījumus.
Šobrīd credit 24 piedāvā aizņemties no 10 līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 2 gadiem. Aizdevums vai kredītlīnija ir jāatmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem un kredīta atmaksas grafiku. Pretendēt uz kredītu var no 18 gadiem ar regulāriem ienākumiem. Izvērtējot pieteikumu, kredit24 ņem vērā ienākumus, kredītsaistības un kredītvēsturi, līdz ar to ir skaidrs, ka nauda tiek aizdota tikai uzticamākajiem klientiem. Pirmajā reizē tradicionāli tiek noteikts zemāks kredītlimits un maksimālā naudas summa nav pieejama.
Tiem, kas ir sevišķi prasīgi un informāciju alkstoši var rasties vēlme meklēt papildus informāciju. Vērts atzīmēt, ka nevajadzētu pievērst uzmanību tādiem faktoriem kā zvaigznīšu daudzums, like, share vai tam līdzīgi rādītāji. Šos indikatorus var viegli viltot un tie nav ne droši, ne uzticami.

Credit24 kontakti

  • SIA “IPF Digital Latvia” (reģ. nr. 50003913651)
  • Patērētāju tiesību un aizsardzības centra licence (NK-2015-049)
  • Credit24 darba laiks – katru dienu no plkst. 8:00 līdz plkst. 22:00
  • Adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga
  • Uzņēmuma konaktinformācija un pieteikuma anketa šeit >>
  • Banka – A/S “Swedbank” – LV69HABA0551038011523

Ja vēlaties uzlabot citu Latvijas iedzīvotāju pieredzi, atsūtiet savas credit24 atsauksmes vai pieredzi sadarbībā ar citiem aizdevējiem. Nevaram apgalvot, ka visus publicēsim, bet, ja stāsts liksies patiess, iespējams iekļausim to kādā no sadaļām. Ātrie aizdevumi ir tikpat dažādi kā Latvijas sabiedrība, bet reizē arī līdzīgi, bet pieredze, lielā mērā, ir atkarīga no personīgās atbildības. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

4.1 / 5. 27