Finanza piedāvā aizdot līdz EUR 1000 ar atmaksas termiņu līdz 12 mēnešiem. Jaunie klienti var pretendēt uz atlaidēm, t.sk. saņemt bezprocentu kredītu. Uzņēmumis ir ieguvis licenci, kas ļauj piedāvāt patērētāju kreditēšanas pakalpojumus internetā vai klātienē. SIA Finanza ir izvēlējies pirmo variantu un piedāvā saņemt kredītu internetā jau dažu minūšu laikā.

Par FINANZA

  • Pieteikties kredītam vari 24 stundas diennaktī no sava datora vai mobilās ierīces.
  • Pārskaitījumi tiek veikti Finanza darba laikā no plkst. 9.00 līdz plkst. 20.00 un brīvdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00.
  • Uz svētkiem tiek rīkotas īpašas akcijas, kas ļauj aizņemties vēl lētāk.

Kā saņemt aizdevumu?

Pieņemot, ka atbilstat Finanza prasībām, lai pieteiktos kredītam ir jāizpilda sekojoši soļi:

  • Norādi vēlamo aizdevuma summu un termiņu.
  • Aizpildi pieteikuma anketu.
  • Pārskaiti no sava konta EUR 0,01 (reģistrācijas maksa) uz Finanza bankas kontu.

Visātrāk naudu savā kontā var saņemt Swedbank, Citadele, SEB un DNB bankas klienti, jo tieši šajā bankā uzņēmumam ir atvērti maksājumu konti. Pārējo kredītiestāžu klientiem jārēķinas, ka naudas saņemšana var prasīt ilgāku laiku.

Kas vajadzīgs, lai aizņemtos?

Ātrais kredīts vai aizdevums uz laiku līdz 1 gadam var tikt piešķirts, ja esi vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Pirms aizdot naudu tiek vērtēti klienta ienākumi un parādnieku reģistros pieejamā informācija. Papildus ir nepieciešams savs bankas konts un mobilais tālrunis. Saņemt naudu uz citas personas bankas kontu nevar.

Viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ netiek piešķirts Finanza kredīts ir kļūdaini aizpildīta pietiekuma anketa. Tāpat kredīts netiek piešķirts, ja pieteikuma iesniedzējam ir sabojāta kredītvēsture, nav atbilstoša maksātspēja vai ir citi riska faktori, kas rada šaubas par spēju atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā.

Jautājumi ir samērā daudz, taču pieteikuma aizpildīšana neaizņem vairāk par pāris minūtēm. Lai darījums noritētu veiksmīgi, precizitāte šajā procesā ir ļoti svarīga. Pirms rīkoties rūpīgi izvērtē savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu un aizņemies atbildīgi.

Ko darīt, ja nevaru atmaksāt kredītu noteiktajā termiņā?

Situācijās, kad klientiem rodas problēmas ar maksājumu veikšanu, Finanza.lv piedāvā pagarināt līguma darbības termiņu. Ir iespējams izvēlēties termiņu no 7 līdz 30 dienām. Izvēloties ilgāku kredīta pagarinājuma termiņu, pieaugs summa, kas jāmaksā par šo iespēju. Brīdī, kad pagarinājuma, komisijas un kavējuma naudas kopējais apmērs sasniedz 100% no aizdevuma summas, pagarināt kredīta atmaksau vairs nav iespējams un ir jāatmaksā pilnīgi visa summa.
Parāda atmaksu vari veikt arī priekšlaicīgi un šādā veidā, iespējams, samazināsi komisijas un procentu maksājumu lielumu. Detalizātāku informāciju par šo iespēju un precīzas izmaksas vari redzēt savā līgumā un/vai sazinoties ar finanza kredītspeciālistiem.

Kontaktinformācija un atsauksmesfinanza-adrese

Ja vēlaties sniegt Finanza atsauksmes, atsūtiet ziņu, izmantojot sadaļā Kontakti pieejamo veidlapu.

  • Adrese:Hospitāļu 5A, Rīga, LV-1013
  • SIA Finanza (reģ. nr. 40103413280)
  • PTAC licence Nr. NK-2012-046 (beztermiņa)
  • Tālr. 0037125442220

5 / 5. 5