Uzņēmums “InCREDIT GROUP” Latvijā darbojas jau no 2010. gada. Pastarpināti pieder Rietumu bankai un ir viens no zināmākajiem kreditoriem, kas sadarbojas ar dažādiem interneta veikaliem un mazumtirdzniecības uzņēmumiem. Šobrīd InCREDIT GROUP piedāvā aizdot no 100 līdz 5000 eiro ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem.

Šobrīd InCREDIT GROUP saviem klientiem piedāvā 3 veidu pakalpojumus:

  • preču – pakalpojumu kredīts – aizdevums līdz 5000 eiro preču vai pakalpojumu iegādei visā Latvijā (izmantojot InCREDIT GROUP sadarbības partnerus. Aizņemoties, sākot no 1401 eiro, klientam ir jānodrošina līdzfinansējums)
  • naudas kredīts – iespēja aizņemties savu mērķu vai sapņu īstenošanai, līdz 60 mēnešiem;
  • kredīts auto iegādei – piedāvājums nopirkt automašīnu (kredīts līdz 25000 eiro).

Pieteikties naudas aizdevumam iespējams gan uzņēmuma mājaslapā, gan pie sadarbības partneriem, veicot pirkumu uz nomaksu. Pēdējais variants ir salīdzinoši populārs, jo Latvijā ir maz uzņēmumi, kas piedāvā līzinga pakalpojumus un InCREDIT GROUP ir viens no spēcīgākajiem nozarē. Īstermiņa aizdevumus uz vienu mēnesi vai mazāku termiņu piedāvā daudzi kreditori.

Klientiem InCREDIT GROUP regulāri rīko dažādas akcijas, kuru ietvaros var aizņemies vēl lētāk. Uzņēmuma prasības pret klientiem ir stingrākas nekā citiem uzņēmumiem, jo tam kā Rietumu bankas meitasuzņēmumam ir pieeja Latvijas bankas kredītu reģistram. Tas ļauj izpētīt klientu ne tikai privātajās datu bāzēs, bet arī apskatīt ziņas, ko iesniegušas visas Latvijā reģistrētās kredītiestādes.

InCREDIT GROUP darba laiks un kontakti

SIA InCREDIT GROUP kreditēšanas centros ir visos Latvijas reģionos un Rīgā pat vairāki, taču galvenais birojs ir:

 • Krišjāņa Barona iela 130, Rīga, LV-1012
 • Reģ. nr. 40103307404
 • Tālrunis 67199100

Darba laiks

 • d.d. 9:00 – 19.00
 • sestdienā 10.00 – 17.00
 • svētdienā – nestrādā

Atsauksmes

InCREDIT GROUP atsauksmes internetā ir daudz un dažādas. Tā kā InCREDIT GROUP strādā jau vairākus gadus, tad arī klientu pieredze ir atšķirīga. Ikviens kredīts internetā var tikt izmantots godprātīgi vai gluži pretēji negodprātīgi. Ja vēlaties sadarboties ar šo uzņēmumu, ņemiet vērā, ka maksājumi jāveic savlaicīgi un problēmas neradīsies. Finansiālu grūtību apstākļos ir svarīgi runāt ar aizdevēju, nevis slēpties. Ja situāciju nerisinat Jūs, lēmumus pieņem citi. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

3.8 / 5. 53