Vērīgākie ātro kredītu pakalpojumi izmantotāji jau būs pamanījuši, ka jaunie ātrie kredīti bieži ir izdevīgāki par vecajiem. Dažādu atlaižu piedāvāšana ir ierasta prakse, lai piesaistu klientus un, ja vēlaties, varat izmantot to savā labā.

Saņemt ātros kredītus

Noderīgākie ātrie kredīti internetā

Jaunākie ātro kredītu uzņēmumi, lai arī kā vēlētos ne vienmēr spēj piedāvāt pašus izdevīgākus nosacījumus. Šī iemesla dēļ ir būtiski izvērtēt arī to kreditoru piedāvājumus, kas Latvijā darbojas jau gadiem.  Pieredze liecina, ka daudzām jaunajām kompānijām sākotnēji ir ļoti ierobežots finanšu resursu daudzums. Ja sākotnēji nospraustā stratēģija neizdodas, var rasties problēmas. Pārāk strauja izaugsme var radīt problēmas ar naudas plūsmu, jo ne visi klienti atmaksā parādus noteiktajā termiņā, bet parādu piedziņa aizņem laiku. Rezultātā, samazinoties apgrozāmajiem līdzekļiem, pats kreditors var bankrotēt, tādēļ ir jāievēro piesardzība.

Saņemt pirmo kredītu bez procentiem šobrīd varat vairākās nebanku kredītu kompānijās. Smscredit līdz 300 eur, Ferratum līdz 350 eur, Crediton līdz 425 eur, Ondo līdz 300, Bino līdz 300 eur u.c. Plašāku piedāvājumu klāstu vari atrast attiecīgā sadaļā šīs lapas augšpusē. Pirms aizņemties izvērtē vairākus variantus un izvēlies to, kurš piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Ja viens kreditors atsaka, varat atgriezties pie citu variantu izskatīšanas.

Kuri ātro kredītu devēji ir uzticami?

Dažādos sludinājumu portālos un rakstu komentāros var atrast sliktā latviešu valodā rakstītus piedāvājumus aizdot naudu. Šādiem aicinājumiem nevajag atsaukties, jo tie ir krāpnieciski un pirms aizdot naudu tiks prasīta komisijas maksa par pieteikuma izskatīšanu. Labākais veids, kā pārbaudīt vai ātro kredītu uzņēmumam var uzticēties, ir uzzināt, vai tam ir licence pakalpojumu sniegšanai. Šajā portālā tiek savstarpēji salīdzināti tikai tie aizdevēji, kuri ir saņēmuši atbilstošu nebanku kreditēšanas vai kredītiestādes licenci. Licencētie aizdevēji parasti norāda informāciju par licenci sākumlapā vai kādā citā atbilstošā sadaļā savā mājaslapā. Papildus informāciju par aizdevējiem varat uzzināt mūsu portāla sadaļā Atsauksmes, lapas apakšpusē. Jāņem gan vērā, ka prasības aizdevuma saņemšanai parasti ir vienādas. Tiek pārbaudīta kredītvēsture un vajadzības gadījumā arī ienākumi. Kredīts internetā ar sliktu kredītvēsturi tiek piedāvāts reti un tikai tad, ja iepriekšējie pārkāpumi ir novērsti. Ja uzņēmums darbojas salīdzinoši nesen, tad internetā par to būs pieejama skopa informācija. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts pārbaudīt vai jaunie ātrie kredīti ir ne tikai izdevīgi, bet arī droši. Skopais maksā divreiz. Jāņ

Pirms aizņemties rūpīgi izvērtē piedāvājumus un savas iespējas atmaksāt aizņēmumu līguma darbības termiņa ietvaros. Rīkojies atbildīgi, lai vēlāk nav jānožēlo pieļautās kļūdas.

Jaunākais ātro kredītu uzņēmums

Šobrīd droši par vienu no jaunākajiem, ja ne pašu jaunāko no ātrajiem kredītiem var uzskatīt bino. Šī aizdošanas platforma pieder SIA “Extra Credit” (Licences nr. NK-2016-044, apstiprināta uz nenoteiktu laiku). Kā jaunākais kreditors tas sevi sācis aktīvi pozicionēt un reklamē savus pakalpojumus presē, radio, tv un internetā.

Jaunie ātro kredītu aizdevēji
5 (100%) 5 votes