monezVērīgākie jau būs pamanījuši, ka jaunie ātrie kredīti un arī patēriņa aizdevumi mēdz būt izdevīgāki par vecajiem. Dažādu atlaižu piedāvāšana ir ierasta prakse, lai piesaistītu klientus un, ja vēlaties, varat izmantot to savā labā. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

Kreditors Akcija (30 d.) Vecums GPL* Ātrums*** 1. kredīts līdz Aizdevuma termiņš
bino krediti 1.līdz 425 € ar 0%*
20 – 75 179% 10 minūtēs 425 € līdz 30 dienām Saņemt bino credit
ondo credit 1.līdz 425 € ar 0%* 20– 75 179% 10 minūtēs 425 € līdz 30 dienām
Lat credit aizdevums 1. līdz 425 € ar 0% 20– 70 179,03 % 15 minūtēs 1000 līdz 1 gadam Saņemt kredits7 ātros kredītus
Via sms kredits 1.līdz 350 € ar 0%* 20– 70 179 % 15 minūtēs 350 € līdz 30 dienām viasms

*Gada procentu likme (GPL) aizdevumiem bez akcijas. Zemāka GPL nozīmē, ka aizdevums izmaksās lētāk, bet pirmajā reizē spēkā ir īpaši nosacījumi un gpl var būt būtiski zemāka, reizēm pat 0% vai 1%, pie nosaacījuma, ka nauda tiek atmaksāta laicīgi.
** Norādītais kredīta saņemšanas laiks ir spēkā vairumā gadījumu – pēc pieteikuma apstiprināšanas, vienas bankas ietvaros. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā.

Noderīgākie ātrie kredīti internetā

Jaunākie ātro kredītu uzņēmumi, lai arī kā vēlētos ne vienmēr spēj piedāvāt pašus izdevīgākus nosacījumus. Šī iemesla dēļ ir būtiski izvērtēt arī to kreditoru piedāvājumus, kas Latvijā darbojas jau gadiem. Pieredze liecina, ka daudzām jaunajām kompānijām sākotnēji ir ļoti ierobežots finanšu resursu daudzums. Ja sākotnēji nospraustā stratēģija neizdodas, var rasties problēmas. Pārāk strauja izaugsme var radīt problēmas ar naudas plūsmu, jo ne visi klienti atmaksā parādus noteiktajā termiņā, bet parādu piedziņa aizņem laiku. Rezultātā, samazinoties apgrozāmajiem līdzekļiem, pats kreditors var bankrotēt, tādēļ ir jāievēro piesardzība.

Saņemt pirmo kredītu bez procentiem šobrīd varat vairākās nebanku kredītu kompānijās (skat. tabulu). Plašāku piedāvājumu klāstu vari atrast attiecīgā sadaļā šīs lapas augšpusē. Pirms aizņemties izvērtējiet vairākus variantus un izvēlies to, kurš piedāvā izdevīgākus nosacījumus. Ja viens kreditors atsaka, varat atgriezties pie citu variantu izskatīšanas.

Kuri aizdevēji ir uzticami?

Dažādos sludinājumu portālos un rakstu komentāros var atrast sliktā latviešu valodā rakstītus piedāvājumus aizdot naudu. Šādiem aicinājumiem nevajag atsaukties, jo tie ir krāpnieciski un pirms aizdot naudu tiks prasīta komisijas maksa par pieteikuma izskatīšanu. Labākais veids, kā pārbaudīt vai ātro kredītu uzņēmumam var uzticēties, ir uzzināt, vai tam ir licence pakalpojumu sniegšanai. Šajā portālā tiek savstarpēji salīdzināti tikai tie aizdevēji, kuri ir saņēmuši atbilstošu nebanku kreditēšanas vai kredītiestādes licenci. Licencētie aizdevēji parasti norāda informāciju par licenci sākumlapā vai kādā citā atbilstošā sadaļā savā mājaslapā. Papildus informāciju par aizdevējiem varat uzzināt mūsu portāla sadaļā Atsauksmes, lapas apakšpusē. Jāņem gan vērā, ka prasības aizdevuma saņemšanai parasti ir vienādas. Tiek pārbaudīta kredītvēsture un vajadzības gadījumā arī ienākumi. Cilvēkiem, kam ir sabojāta kredītvēsture, bet vecie parādi ir nomaksāti mēdz būt iespējas saņemt aizdevumu, bet tiem, kas par parādiem neliekas ne zinis iespējas ir mazas. Ja uzņēmums darbojas salīdzinoši nesen, tad internetā par to būs pieejama skopa informācija. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts pārbaudīt vai jaunie ātrie kredīti ir ne tikai izdevīgi, bet arī droši.

Jaunākais ātro kredītu uzņēmums

Šobrīd droši par vienu no jaunākajiem, ja ne pašu jaunāko no ātrajiem kredītiem var uzskatīt bino. Šī aizdošanas platforma pieder SIA “Extra Credit” (Licences nr. NK-2016-044, apstiprināta uz nenoteiktu laiku). Kā jaunākais kreditors tas sevi sācis aktīvi pozicionēt un reklamē savus pakalpojumus presē, radio, tv un internetā. Ja vēlaties aplūkot plašāku aizdevēju salīdzinājumu, ielūkojieties portāla sadaļā Ātrie kredīti, klikšķinot uz saites vai izmantojot navigācijas iespējas lapas augšpusē.