Jaunie ātrie kredīti 2020. gadā ir pieejami internetā Latvijas iedzīvotājiem, kas sasnieguši 20 gadu vecumu. Procentu likmes un īpašie piedāvājumi ir līdzīgi kā iepriekš, turklāt šobrīd atsevišķi nebanku kreditori piedāvā aizdot naudu pirmajā reizē uz īsu termiņu bez procentiem. Salīdziniet kredītus, izvērtējiet nosacījumus un savas finansiālās iespējas atmaksāt aizdevumu noteiktā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.

Aizdevējs Vecums GPL Kredīta limiti  Aizdevuma termiņš  
bino krediti 20 – 75

28,78%

50-1000 € no 30 dienām Saņemt bino creditatsauksmes 5
vivus kredit 20 – 75 no 44,55% 50-10000 € 3-24 mēneši 4 atsauksmes
ondo credit 20– 75 54,44% 50-500 € no 30 dienām atsauksmes 5
20 – 75 53,9%
(1. līdz 3000 eur ar 0% uz 30 dienām)
100-3000 € elastīgs Saņemt bino credit3 atsauksmes

*Gada procentu likme (GPL) aizdevumiem bez akcijas. Zemāka GPL nozīmē, ka aizdevums izmaksās lētāk, bet pirmajā reizē spēkā ir īpaši nosacījumi un gpl var būt būtiski zemāka, reizēm pat 0% vai 1%, pie nosaacījuma, ka nauda tiek atmaksāta laicīgi.
** Norādītais kredīta saņemšanas laiks ir spēkā vairumā gadījumu – pēc pieteikuma apstiprināšanas, vienas bankas ietvaros. Naudas pārskaitījumi tiek veikti tikai darba laikā.

Jaunākie ātrie kredīti internetā

Jaunākie kreditori 2020. gadā ir spējuši nostiprināt savas pozīcijas un turpina darboties. Lai saprastu, vai piedāvājums ir konkurētspējīgs, kredītu salīdzinājuma tabula ietver arī dažus no vecajiem aizdevējiem. Šobrīd dažādi ātrie kredīti piedāvā ļoti atšķirīgas procentu likmes, līdz ar to to salīdzināšana ir svarīgāka kā iepriekš. Tas ļauj aizņēmējiem izvērtēt vairākus variantus un pieņemt pārdomātāku lēmumu par kreditora izvēli. Pieredze liecina, ka daudzām jaunajām kompānijām sākotnēji ir ļoti ierobežots finanšu resursu daudzums. Ja sākotnēji nospraustā stratēģija neizdodas, var rasties problēmas. Pārāk strauja izaugsme var radīt problēmas ar naudas plūsmu, jo ne visi klienti atmaksā parādus noteiktajā termiņā, bet parādu piedziņa aizņem laiku. Rezultātā, samazinoties apgrozāmajiem līdzekļiem, pats kreditors var bankrotēt, tādēļ ir jāievēro piesardzība.

Varam prognozēt, ka 2020. gadā aizvien vairāk aizdevēju izvēlēsies pievērsties arī citiem finanšu produktiem. Piemēram, Revolut ir ieguvis bankas licenci un saviem lietotājiem piedāvā dažādus finanšu produktus, t.sk. kriptovalūtas.

Kuri aizdevēji ir uzticamāki?

Dažādos sludinājumu portālos un rakstu komentāros var atrast sliktā latviešu valodā rakstītus piedāvājumus aizdot naudu. Šādiem aicinājumiem nevajag atsaukties, jo tie ir krāpnieciski un pirms aizdot naudu tiks prasīta komisijas maksa par pieteikuma izskatīšanu. Labākais veids, kā pārbaudīt vai ātro kredītu uzņēmumam var uzticēties, ir uzzināt, vai tam ir licence pakalpojumu sniegšanai. Šajā portālā tiek savstarpēji salīdzināti tikai tie aizdevēji, kuri ir saņēmuši atbilstošu nebanku kreditēšanas vai kredītiestādes licenci. Licencētie aizdevēji parasti norāda informāciju par licenci sākumlapā vai kādā citā atbilstošā sadaļā savā mājaslapā. Papildus informāciju par aizdevējiem varat uzzināt mūsu portāla sadaļā Atsauksmes, lapas apakšpusē. Jāņem gan vērā, ka prasības aizdevuma saņemšanai parasti ir vienādas. Tiek pārbaudīta kredītvēsture un vajadzības gadījumā arī ienākumi. Cilvēkiem, kam ir sabojāta kredītvēsture, bet vecie parādi ir nomaksāti mēdz būt iespējas saņemt aizdevumu, bet tiem, kas par parādiem neliekas ne zinis iespējas ir mazas. Ja uzņēmums darbojas salīdzinoši nesen, tad internetā par to būs pieejama skopa informācija. Šī iemesla dēļ vienmēr ir vērts pārbaudīt vai jaunie ātrie kredīti ir ne tikai izdevīgi, bet arī droši.

Jaunākais ātro kredītu uzņēmums

Šobrīd droši par vienu no jaunākajiem, ja ne pašu jaunāko no ātrajiem kredītiem var uzskatīt bino. Šī aizdošanas platforma pieder SIA “Extra Credit” (Licences nr. NK-2016-044, apstiprināta uz nenoteiktu laiku). Kā jaunākais kreditors tas sevi sācis aktīvi pozicionēt un reklamē savus pakalpojumus presē, radio, tv un internetā. Ja vēlaties aplūkot plašāku aizdevēju salīdzinājumu, ielūkojieties portāla sadaļā Ātrie kredīti, klikšķinot uz saites vai izmantojot navigācijas iespējas lapas augšpusē.

Publikācija – “Jaunie ātrie kredīti” atjaunota 01.03.2020. Papildināts kredītu salīdzinājums un atjaunotas aizdevumu procentu likmes.

4.8 / 5. 8