kimbi_lvPlaši reklamētais kimbi.lv ir jauns akciju sabiedrības 4Finance produkts Latvijā. Kimbi piedāvā kredītlīniju no 100 līdz 1500 eiro ar atmaksas termiņu līdz 5 gadiem. Šobrīd Kimbi patēriņa kreditēšanas pakalpojumus patērētājiem vairs nepiedāvā. Jūs varat atrast alternatīvus aizdevumu piedāvājumus Kredit sākumlapā.

atrie-krediti-interneta-lv

Kurš var aizņemties no KIMBI?

Pieteikties KIMBI kredītam vari 24 stundas diennaktī, bet pārskaitījumi tiek veikti no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00. Pretendēt uz aizdevumu var ikviens vecumā no 20 līdz 75 gadiem, kam ir regulāri ienākumi un nav sabojāta kredītvēsture. Pēc pieteikuma apstiprināšanas kredītlīnija vienas bankas ietvaros tiek pārskaitīta 10 minūšu laikā.

Priekšrocības

  1. Ātrs bezskaidras naudas pārskaitījums pēc pieteikuma apstiprināšanas
  2. Maksā procentus tikai par reāli izlietoto naudu, nevis kredītlimitu (zini savas iespējas un izmanto tās apdomīgi)
  3. Pieteikuma izskatīšana, Konta apkalpošana, Izsniegšana – Bez papildus maksas
  4. Procentu likme no 10% mēnesī, GPL no 213,93% gadā
  5. Elastīgi atmakas nosacījumi (atmaksā visu uzreiz vai pa daļām)
  6. Termiņš līdz 5 gadiem

Kādas ir alternatīvas kimbi.lv?

Brīdī, kad plānojat aizņemties mazāku vai lielāku summu internetā vai bankā, ir svarīgi izvērtēt dažādas alternatīvas. Ja nepieciešams aizdevums uz vairākiem gadiem ir vērts izvērtēt ilgtermiņa kredītus, kas ļauj aizņemties līdz pat 10 tūkstošiem eiro bez ķīlas, bet īstermiņa vajadzībām var noderēt arī citi kredīti Latvijā. Lai kādu lēmumu Jūs arī nepieņemtu, ir svarīgi atcerēties, ka vispirms ir rūpīgi jāizvērtē savas vajadzības un reālās iespējas atmaksāt parādu. Kimbi atsauksmes liecina, ka šis aizdevējs ir samērā uzticams, jo balstās uz 4finance ilggadīgo pieredzi. Nemaksātāji tiek nodoti parādu piedzinējiem un nauda agri vai vēlu tiek atgūta. Papildus tam kimbi lv parādniekiem tiek sabojāta kredītvēsture, iekļaujot ziņas par pārkāpuma faktu parādnieku datu bāzēs. Aizņemieties atbildīgi.

4.2 / 5. 17