Kas ir LADY Loan ?

Ar katru gadu pieaug uzņēmumu skaits, kas piedāvā pirmajā reizē iegūt īstermiņa bezprocentu aizdevumu. Atpazīstamākais no šī pakalpojuma veidiem ir sms credit, taču LADYLOAN koncentrējas tieši uz daiļā dzimuma pārstāvēm, procentu un komisijas maksas, saglabājot līdzīgā līmenī. Izmantojot lady loan, varat tērēt naudu pēc saviem ieskatiem (noteiktā limita robežās). Reizēs, kad nav skaidrība par to, cik liels aizdevums reāli ir vajadzīgs, jāvērtē vai kredītlīnija nav izdevīgāka, jo tās zmaksas ir atkarīgas no reāli izlietotā kredītlimita.

lady loan

 

 • Aizdevums nav paredzēts impulsīviem pirkumiem, bet tām retajām reizēm, kad steidzami vajadzīgs aizņēmums īpašām vajadzībām.
 • Vērtējot pieteikumus, galvenā uzmanība tiek veltīta ienākumiem un informācijai parādnieku reģistros.

Minimālais lady loan īstermiņa aizdevuma apmērs ir 50 eur, bet maksimālais 500 eur. Izmantojot šo pakalpojumu pirmajā reizē un aizņemoties uz laiku līdz 30 dienām komisija nav jāmaksā. Izvēloties patēriņa kredītu, vari pretendēt uz aizņēmumu no 100 eur līdz 2000 eur ar atmaksas termiņu no 3 līdz 24 mēnešiem. Pagarināšanas maksa uz 30 dienām ir 6% no neatmaksātās aizdevuma summas. Soda nauda ir 0,1% dienā no neatmaksātās kredīta summas dienā. Tas ir mazāk nekā prasa daudzi citi ātrie kredīti, izvēloties piedāvājumu bez akcijas nosacījumiem. Tas nozīmē, ka šis pakalpojums var būt finansiāli izdevīgs gan tiem, kas iepriekš ir aizņēmušies pie citiem nebanku kreditoriem, gan tiem, kas vienkārši meklē, kurš no uzņēmumiem piedāvā izdevīgākus nosacījumus.

Izmaksas un ierobežojumi

 • Pieteikuma aizpildīšana: bez maksas.
 • Reģistrācijas maksa: 0,01 eur (maksājums jāveic no sava bankas konta).
 • Aizdevuma procentu likme: no 8,8%.
 • Gada procentu likme: 179%.
 • Kredīta pagarināšana: 6% mēnesī.
 • Nokavējuma procenti: 0,01% par katru nokavēto dienu.
 • Maksimālais procentu un nokavējuma procentu apmērs: 100% no aizdevuma summas.
 • Līguma nosacījumi: ar līguma noteikumiem varat iepazīties pirms aizņemšanās. Kredītu kalkulatorā norādiet vēlamo summu, termiņu un uzklikšķiniet uz izvēlnes Standartinformācija.

Ilgtermiņa vajadzībām komercbanku pakalpojumi būs izdevīgāki, taču ladyloan piedāvā aizņemties dažu minūšu laikā un pirmais īstermiņa aizdevums uz 30 dienām ir bez procentiem un komisijas maksas.

Kam ir pieejams Ladyloan kredīts ?

Aizpildīt pieteikumu un reģistrēties var ikviens vecumā no 20 līdz 70 gadiem. Vērtējot klientu pieteikumus, tiek vērtēta kredītspēja, kredītvēsture un līdzšinējās sadarbības vēsture. Darbinieki analizē informāciju VSAA datu bāzē (nomaksātie nodokļi) un parādnieku datu bāzēs, t.sk. Creditreform, UAB Gelvora, Lindorff u.c. Papildus tiek analizētas citas ziņas, kas pieejamas Creamfinance reģistros par konkrēto klientu. Kompānija sola izsniegt aizdevumu 15 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Šobrīd mūsu rīcībā vēl nav pieejamas ladyloan atsauksmes un sūdzības, taču ņemot vērā, ka pakalpojumu nodrošina uzņēmums, kas Latvijā darbojas jau daudzus gadus problēmām nevajadzētu rasties. Ja Jums ir konkrēta pieredze, padalieties ar informāciju, lai arī citi ir zinošāki pirms lēmuma pieņemšanas.

Kurš izsniedz lady credit ?

Kredītus izsniedz PTAC licenci saņēmušais uzņēmums Creamfinance. Tā darbība tiek regulēta un kontrolēta saskaņā ar Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem. Visus jautājumus vai neskaidrības, kas saistītas ar aizdevuma saņemšanu, atmaksu vai sadarbības problēmām jārisina pirmkārt ar SIA Creamfinance Latvia kredītspeciālistiem, bet, ja tas nelīdz jāvēršas PTAC ar rakstisku iesneigumu. Ja vēlaties salīdzināt aizdevumus, izvērtējiet, kuri krediti šobrīd ir izdevīgāki, klikšķinot uz attiecīgas izvēlnes lapas augšpusē.

 • Adrese: Uriekstes iela 2a-24, Rīga, LV – 1005.
 •  Atvērti bankas konti: Nordea, Swedbank, Norvik bankā un Citadele.

5 / 5. 3