Uzņēmuma mogo piedāvājumā ir 3 aizdevumu veidi: kredīts pret auto (līdz 15000 eur), termiņš līdz 6 gadiem, auto līzings un patēriņa kredīts (līdz 3000 eur, termiņš līdz 4 gadiem). Pirmajā reizē jaunie klienti nereti var pretendēt uz atlaidēm kredīta noformēšanai vai citiem bonusiem. Pirms pietiekties kādam no šiem pakalpojumiem ir vērts izprast, ko piedāvā Mogo un kā tas izskatās uz pārējo aizdevēju fona, jo šis uzņēmums nav vienīgais, kas piedāvā līzingu vai aizdevumus pret automašīnas ķīlu. Tradicionāli zemākās procentu likmes līzingam piedāvā komercbankas, taču, ja vajadzīgs kredīts bez bankas starpniecības, tad mogo var būt derīgs variants.

mogo lvMogo atsauksmes

mogo atsauksmes un sūdzībasAS Mogo Latvijas tirgū strādā jau vairākus gadus un savas darbības laikā ir piedzīvojis strauju izaugsmi. Šobrīd mogo sadarbojas ar daudziem mazlietotu un lietotu auto dīleriem visā Latvijas teritorijā. Papildus tam aizdevumam ir iespējams pietiekties uzņēmuma mājaslapā. Mogo.lv atsauksmes internetā ir atšķirīgas un robežojas no kritikas līdz slavināšanai. Ticēt vai neticēt atsauksmēm internetā ir brīva izvēle, jo to drošticamību ir grūti pārbaudīt. Pats svarīgākais, kas jāatceras, ja izlemjat pieteikties kredītam ir pārliecība par savām finansiālajām iespējām. Ja neesiet droši, ka varēsiet atmaksāt naudu noteiktajā termiņā, neaizņemieties.

Reāla pieredze. Labākais veids, kā atrast patiesas mogo atsauksmes ir draugi un paziņas. Ja nav iespēja uzzināt citu pieredzi tiekoties klātienē, izmantojiet sociālos tīklus – facebook vai twitter. Protams, šis variants ir derīgs tikai tad, ja informāciju saņemsiet no cilvēkiem, ko pazīstat vai vismaz, kuru viedoklim uzticaties. Visa pārējā anonīmā pieredze, diskusijas un komentāri mūsu skatījumā nav uzskatāmi par drošiem, jo to uzticamību nav iespējams pārbaudīt. Svarīgi – pirms izlemt, aplūko kreditora akcijas piedāvājumus pats.

Izvēloties meklēt reālu pieredzi internetā, jārēķinās, ka mogo līzings atsauksmes iegūt varētu būt vieglāk. Cilvēki, kas pērk auto uz nomaksu nekautrējas par savu pieredzi runāt skaļi. Tajā pašā laikā, ja tiek ņemts aizdevums pret ķīlu var psiholoģiski būt slikta sajūta – naudas nav pietiekami un jāieķīlā transporta līdzeklis, lai tiktu pie naudas.

Mogo novērtējums

Izmantot uzņēmuma pakalpojumus, ir iespējams no 18 gadu vecuma. Pirms piešķirt aizdevumu tiek pārbaudīti klienta ienākumi un kredītvēsture. Ieķīlājot auto, novērtējumu veic uzņēmuma speciālisti, līdz ar to jārēķinās, ka iegūstamā summa var būt mazāka nekā cerēts. Aizņemties pret automašīnu ir iespējams līdz 90% no auto novērtējuma vērtības un arī līzingā iespējams saņemt tieši tikpat.

Mogo.lv atsauksmes ir pretrunīgas, taču tā darbības profils ļauj secināt, ka aizņemties šajā uzņēmumā ir vieglāk kā bankā, taču izmaksas ir augstākas.

Procentu maksājumi katram klientam tiek noteikti individuāli, taču jārēķinās, ka būs jāmaksā komisijas maksa par darījuma noformēšanu, kā arī jāsedz auto pārreģistrācijas izdevumi CSDD (~30 eiro).

Pieteikšanās aizdevumam internetā ir uzskatāma par drošu. Vietnes darbībā tiek izmantots SSL sertifikāts, kas ļauj lietotājiem pārliecināties, ka viņi tik tiešām apmeklē pareizo mājaslapu. Papildus tam mogo ir ieguvis Datu valsts inspekcijas atļauju un Patērētāju tiesību aizsardzības centra licenci. Klienti, kuri nav droši par nepieciešamību ieķīlāt automašīnu vai pirkt auto līzingā nereti aplūko, ko piedāvā kredītlīnija vai īstermīna kredītu devēji, kuros pieejams pirmais aizdevums bez maksas (bez procentiem uz 1 mēnesi). Katram no šiem variantiem ir savi plusi un mīnusi, jādomā un jālasa līgumi ir pašiem.

Pamatinformācija

  • Apmaksātais pamatkapitāls – 5 miljoni eiro
  • Reģistrēts Uzņēmumu reģistrā – 2012. gadā
  • Starptautiski pazīstams – darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Gruzijā
  • Filiāles – Rīga (Bauskas 86, CSDD ēkā), Daugavpils, Jelgava, Liepāja, Talsi, Valmiera, Jēkabpils, Tukums, Ventspils
  • Atvērts bankas konts – Citadele, DNB, Nordea un Swedbank

Mogo kontakti

Ja plānojat izmantot uzņēmuma pakalpojumus, izlasiet mogo.lv atsauksmes un citu spiedāvājumus kredit.lv sākumlapā. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

4.2 / 5. 22