Saņemt kredītu internetā nav sarežģīti, taču jārēķinās, ka šim procesam būs jāvelta pāris minūtes. Ondo.lv reģistrācija ir gandrīz identiska jebkura cita aizdevuma pieteikšanai. Turpinājumā aplūkosim šo procesu no A līdz Z. Ja vēlies aizņemties, spied uz pogas Pieteikties kredītam un sāc reģistrāciju.

ondo-kredits-register

  1. Norādi vēlamo kredīta summu un termiņu. Svarīgi – Pirmajā reizē vari aizņemties līdz 300 eur uz 30 dienām ar 0% komisiju!

Uzspiežot uz izvēlnes “Standartinformācija”, vari iepazīties ar līguma nosacījumiem un izmaksām.

2. Aizpildi reģistrācijas anketu, norādot personas kodu, kontaktinformāciju, ikmēneša ienākumu un izdevumu apmēru. Piekrīti līguma nosacījumiem (pirms tam obligāti izlasi tos).

ondo-registracija-anketa-pieteikums

3. Norādi banku, kurā Tev ir atvērts konts.

registracija-ondo.lv

4. Pārskaiti 0,01 EUR uz SIA Ondo bankas kontu. Šis maksājums kalpo kā apstiprinājums tam, ka esi patiesais konta īpašnieks. Atceries – saņemt naudu uz svešu kontu nav iespējams.

ondo-registracija-bankas-konts

5. Apsveicam. Pēc maksājuma veikšanas Ondo.lv reģistrācijas procedūra ir pabeigta. Tagad atliek gaidīt atbildi. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu saņemsi jau pavisam drīz. 98% gadījumu naudas pārskaitījums neaizņem vairāk par 10 minūtēm (vienas bankas ietvaros, Ondo darba laikā).

5 / 5. 1