Uzņēmums Ondo darbojas tikai dažus gadus, taču kopā ar  Vivus un Smscredit pieder AS 4Finance,  kas sniedz tam pieeju praktiski neierobežotiem finanšu resursiem. Aktīvas reklāmas, kuru galvenais produkts ir kredīts bez procentiem jaunajiem klientiem nodrošina, ka Ondo.lv ir kļuvis par vienu no vispopulārākajiem nebanku kredītu devējiem Latvijā.

Saņemt ondo aizdevumu

get-ondo-credit

Pirmajā reizē tiek piedāvāts aizdevums līdz 425 eur bez komisijas maksas un ar 0%. Nauda jāatmaksā 10 līdz 30 dienu laikā.  Aizņemoties atkārtoti (bez akcijas nosacījumiem) gada procentu likme ir 179%. Izvēloties ondo credit pakalpojumus, Jums nav vajadzīgs galvotājs, ķīla vai izziņa no darba vietas. Visu datu pārbaude noris internetā, bez nepieciešamības ierasties aizdevēja birojā.

Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju 98% gadījumu nauda uz kontu tiek pārskaitīta 10 minūtēs pēc pieteikuma apstiprināšanas. Uzņēmumam ir atvērts konts Swedbank, DNB, Nordea, Norvik banka un Citadele. Citu banku klientiem, piemēram, SEB, Rietumu vai ABLV Bank maksājumi tiek veikti no Swedbank esošā bankas konta.

Aizdevuma saņemšanas nosacījumi

Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem vecumā no 20 līdz 75 gadiem ir iespēja saņemt kredītu, ja viņi atbilst šādiem nosacījumiem:

  • ir savs bankas konts un mobilais tālrunis,
  • nav kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības.

Ondo darba laiks ir katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00. Šis ir maksimāli ilgākais darba laiks Latvijā reģistrētajiem mazo kredītu devējiem. Tieši tāds pats darba laiks ir arī pārējiem 4Finance grupas pārstāvētajiem uzņēmumiem un tas ļauj saņemt krediti.lv gan agrī rītā, gan vēlā vakara stundā.

Jums ir iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi bez papildus komisijas naudas. Lai šo iespēju izmantotu, iepriekš sazinieties ar uzņēmuma kredītspeciālistiem un precizējiet, vai nav jāveic neliels procentu maksājums par tekošajām kredīta izmantošanas dienām.

Līdzīgi arī situācijās, kad rodas problēma ar kredīta atmaksu, ir svarīgi sazināties ar  uzņēmuma pārstāvjiem. Vajadzības gadījumā ir iespējams veikt kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu uz 7, 14 vai 30 dienām, taču tas ir maksas pakalpojums. Atsauksmes par uzņēmumu liecina, ka lietotāju pieredze ir dažāda. Tiem, kas pilda līgumsaistības precīzi un atmaksā parādu noteiktajā termiņā pieredze ir pozitīva.

Ilustratīvs izmaksu piemērs

Atkārtots aizdevums 300 eur apmērā ar termiņu uz 30 dienām Jums izmaksātu 26,40 eur. Aizņēmuma likme 107,7% gadā. Gada procentu likme 179%. Maksa par pieteikuma apstiprināšanu 0,01 eur. Pirmajā reizē par aizņemšanos nav jāmaksā komisijas maksa vai procenti.

Ondo Kontakti
  • Darba laiks: katru darbadienu 8:00 – 22.00, brīvdienās 9.00 – 20.00
  • Atvērti konti – Nordea, Swedbank, Citadele, DNB bankā
  • Reģistrācijas numurs: 40103780706
  • Adrese: Lielirbes iela 17a-10, LV-1046, Rīga

Noderīga papildus informācija par ONDO.LV

Ondo.lv Darba laiks

Ondo.lv Darba laiks

Ondo darba laiks ir elastīgs un sniedz iespēju saņemt naudas aizdevumu sev izdevīgā laikā.
Ondo.lv Reģistrācija

Ondo.lv Reģistrācija

Pamācība, kā reģistrēties ondo.lv un aizpildīt kredīta pieteikumu. 98% klientu naudu saņem jau 10 min. pēc aizdevuma apstiprināšanas.
Ondo.lv Reklāma

Ondo.lv Reklāma

Ondo darba laiks ir elastīgs un sniedz iespēju saņemt naudas aizdevumu sev izdevīgā laikā.
Ondo.lv Atsauksmes

Ondo.lv Atsauksmes

Pamācība, kā reģistrēties ondo.lv un aizpildīt kredīta pieteikumu. 98% klientu naudu saņem jau 10 min. pēc aizdevuma apstiprināšanas.