Latvijā ir daudzi kreditori, taču ne visus var atcerēties. Ondo.lv Reklāmas izceļas ar īpatnēju noskaņu un attēlojumu. Tajās darbojas zīmēti cilvēciņi un sižeta gaitā mēs uzzinam ar kādām likstām viņi saskaras. Līdzīgi kā zz reklāmas kampaņās arī Ondo cenšas veidot veselu sižetu sēriju, nevis tikai vienu reklāmu. Rezultātā skatītājiem jau no pirmajām sekundēm ir skaidrs, ka reklāma būs par ondo.lv, taču saglabājas interese noskatīties video reklāmu, lai saprastu, kas šoreiz notiks.

get-ondo-credit

Patlaban Ondo ir izdevis vairāk kā 10 dažādas reklāmas un tās visas vari noskatīties atkārtojumā bez maksas portālā youtube. Skatījumu apmērs (vairāk kā 200 tūkstoši) liecina, ka par šīm reklāmām ir liela interese, taču nav zināms, vai skatītāji ir ārzemēs vai Latvijā.

ondo-reklama

                                                      Ondo.lv reklāmas ekrānšāviņš

Par ko ir ondo reklāmas?

Pirmajā sērijā skatītāji iepazīstas ar tēvu, kurš auklē divus bērnus, citā reizē cilvēciņiem sabojājas auto, viņi svin Ziemassvētkus vai atklāj, ka māja ir ieputināta sniegā. Daļa sižetu ir iespējama arī mūsu pasaulē, bet cita ir atstāta tikai virtuālajai realitātei. Lai kā tur arī nebūtu ondo.lv paliek atmiņā un tāds jau arī ir šo reklāmu mērķis.

3.5 / 5. 2