Latvijā jau daudzus gadus SMS kredīts ir populārs veids kā aizņemties nelielu naudas summu. Aizņemties bez darba vietas var cilvēki, kam ir citi oficiāli pārbaudāmi ienākumi. Stipendija, pensija, pašnodarbinātā atalgojums, ieņēmumi no kapitāla pieauguma, t.sk. dividendes ir galvenie ienākumu veidi bez darba vietas, taču ir iespējami arī citi. Pirms aizņemties, izvērtējiet vai spēsiet atmaksāt naudu. Aizņemieties atbildīgi, jo naudu atmaksāt vienmēr ir grūtāk nekā tērēt.

sms kredits šeit

 

  • vai-sms-kredits-bez-darba-vietas-pieejams-internetaNoskaidro, kurš SMS kredits ir izdevīgāks, salīdzinot aizdevējus šī portāla sākumlapā. Lai iegūtu maksimāli izdevīgu piedāvājumu, pievērs uzmanību akcijām un atlaižu piedāvājumiem, kas konkrētajā brīdī ir pieejami.
  • Parasti vienā uzņēmumā aizņemties ar atlaidēm var tikai vienu reizi, bet to skaits ir liels, līdz ar to pietiek visām reizēm, ja vien sms kredītu ņemšana nekļūst par ieradumu, kas būtu pamats kļūt bažīgam.
  • Jau secinājām, ka krediti bez darba vietas ir pieejami salīdzinoši plašam iedzīvotāju skaitam, kas saņem ienākumus citā veidā, nevis strādājot algotu darbu pie privātiem darbadevējiem vai valsts iestādēs. Strādāt pašam priekš sevis vai atrastiet pelnītā atpūtā (pensijā) ir daudz labāk, ja patīk personīgā brīvība un ir dūša saņemt atalgojumu atkarībā no padarītā darba apjoma.

Kur saņemt sms kredītu bez darba vietas?

Pieteikties aizdevumam varat internetā, uzņēmuma mājas lapā. Pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas būs jāpārskaita 0,01 eur uz uzņēmuma bankas kontu. Maksājuma mērķis ir apstiprināt Jūsu jaunizveidoto lietotāja profilu un to visērtāk izdarīt no savas internetbankas. Precīzāka instrukcija kā to izdarīt ir pieejama izvēlētā aizdevēja tīmekļa vietnē. Sms krediti bez darba vietas ir pieejami, taču tikai pie nosacījuma, ka ir citi ienākumu veidi. Aizņemties naudu bez oficiāliem ienākumiem internetā likumīgi nevar, bet sniedzot nepatiesas ziņas par savu maksātspēju vēlāk var nākties saskarties ar tiesībsargājošajām institūcijām.

Cik izmaksā aizņemšanās internetā?

Šobrīd tīmeklī sms kredītu kompānijas piedāvā dažādas atlaides (skat. mājaslapas sākumlapu). Visbiežāk tiek piedāvāts ietaupīt uz procentu vai komisijas maksas rēķina – vidēji 10 – 20 procentus no aizdevuma summas, parasti uz laiku līdz 30 dienām. Piemērs – aizņemoties 250 eur uz 30 d. akcijas ietvaros, klientam noteiktā laikā ir jāatmaksā tie paši 250 eur. Tiem, kas kavējas aizņemšanās kļūst būtiski dārgāka. Atkārtots aizdevums šajā pašā uzņēmumā parasti tad maksā tikpat, cik līguma pagarināšana, t.i. vidēji 10 – 20 procenti no sms kredita summas mēnesī.

Vai tiem, kam ir darba vieta ir papildus priekšrocības?

Pārbaudot ziņas par ienākumiem VSAA vai VID datu reģistros, kredītspeciālisti var uzzināt tikai informāciju par nomaksātajiem nodokļiem. Ja Jūsu ienākumi ir pensija, dividendes, pašnodarbinātā ienākumi, autoratlīdzība vai citi ienākumi, kas netiek gūti kā atalgojums, pastāv iespēja, ka šīs ziņas datu bāzēs nebūs atrodamas. Šādā scenārijā kredīta pretendentiem ir jārēķinas, ka var nākties sūtīt savu bankas konta izrakstu (par pēdējiem sešiem mēnešiem) uz kreditora norādīto elektroniskā pasta adresi. Ņemot vērā iepriekš minēto sms kredīta saņemšanas iespējas bez darba vietas ir zemākas, jo ne visas kredītu kompānijas būs gatavas veikt papildus pārbaudes. Dažas noraidīs aizdevuma pieteikumu tikai dēļ negūta apstiprinājuma. Zinot visu iepriekš minēto, ir vērts pašiem pirms aizņemšanās izrunāt neskaidros jautājumus ar kredītspeciālistiem. Izrādiet izpratni un pretimnākšanu, jo naudas aizdošana tāpat kā aizņemšanās ir rīcība, kas prasa piesardzību un atbildīgu rīcību.

5 / 5. 2