Vivus.lv aizdod naudu Latvijas iedzīvotājiem – pilsoņiem un nepilsoņiem no 50 līdz 1500 eiro. Atmaksas termiņš no 30 dienām līdz 2 gadiem. Vivus kredīts pieejams klientiem bez kavētiem kredīta maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Nav vajadzīga ķīla, galvotājs vai izziņa no darba devēja. Lai pieteiktos kredītam a) spied pogu zemāk, b) kredīta kalkulatorā norādi vēlamo summu un termiņu, c) piekrīti līguma nosacījumiem un apstiprini savu profilu. Neaizmirsti Izvērtēt iespējas atmaksāt naudu. Aizņemies atbildīgi.

Vivus kredītu internetā

www vivus lv kredits

BONUSS (tālāk aprakstītā akcija šobrīd nav spēkā) – Klientiem, kas aizņemas uz 4 mēnešiem un ilgāk ir pieejama bezmaksas kredīta apdrošināšana pret nelaimes gadījumiem saskaņā ar līguma nosacījumiem. Apdrošināšanai netiek piemērots pašrisks (nav līdzmaksājums). Šobrīd Latvijā vivus ir vienīgais uzņēmums, kas sadarbībā ar AS “Balta” piedāvā šādus kredīta apdrošināšanas pakalpojumus.

vivus kredīts katru dienu

Piekšrocības

 1. Pieteikšanās kredītam internetā
 2. Bezmaksas pieteikuma izskatīšanas un iespeājama bezmaksas reģistrācija (bez 0,01 eur pārskaitīšanas);
 3. Nauda kontā 5 minūtēs (DNB, Citadele, Nordea, Norvik un Swedbank klientiem 98% gadījumu (darba laikā));
 4. Naudas pārskaitījumi no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00;
 5. Kredīts līdz 1500 eur (katram klientam tiek noteikts savs kredītlimits);
 6. Aizdevuma termiņš no 1 mēneša līdz 24 mēnešiem;
 7. Ātrs klientu atbalsts (Ja nesaņem naudu 30 minūšu laikā, obligāti sazinies ar vivus speciālistiem);
 8. Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs.
 9. Naudas atmaksa pirms termiņa bez papildus komisijas maksas.

Kā pieteikties vivus.lv kredītam ?

Lai saņemtu naudu, reģistrējies un aizdevumu kalkulatorā piesaki aizdevumu un gaidi atbildi. Reģistrējoties būs jāapstiprina savs profils. To ir iespējams izdarīt divos veidos – a) pārskaitot 1 eiro centu uz vivus bankas kontu, b) veicot e-identifikāciju bez maksas. Pēc pieteikuma anketas izvērtēšanas www vivus lv kredīts tiek ieskaitīts kontā, lielākoties, 10 minūšu laikā. Pieteikties aizdevumam var 24 stundas diennaktī, bet naudas pārskaitījumi noris tikai darba laikā.

Kredīta saņemšanai ir vajadzīgs bankas konts, pieeja internetbankai, epasts un mobilais tālrunis. Lēmumu par aizdevuma piešķiršanu saņemsi uz epastu vai mobilo tālruni ar sms.

Vivus kontakti

 1. Sia VIVUS (reģ. nr. 40103780710)
 2. Adrese: Lielirbes 17a-9, LV-1046
 3. Vivus konti – Citadele, Nordea, DNB, Norvik, Swedbank

Vivus darba laiks

Ņemot vērā Latvijas iedzīvotāju vajadzību pēc elastīgiem norēķiniem, uzņēmuma vivus darba laiks ir garāks nekā citiem uzņēmumiem. Vivus.lv naudas pārskaitījumi tiek veikti kardu dienu, t.sk. brīvdienās un svētku dienās no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00. Ņemiet vērā, ka, piesakoties aizdevumam, pēdējā brīdī, darbinieki var nepaspēt izvērtēt anketu un pārskaitīt naudu tajā pašā dienā.

Kā atmaksāt aizdevumu  ?

Kredīta atmaksa saskaņā ar Latvijas likumdošanu ir iespējama pirms termiņa bez papildus komisijas maksas. Vienīgās papildus izmaksas šajā gadījumā var būt taisnīga atlīdzība, kas parasti nepārsniedz dažus procentus. Piemēram, atmaksājot ilgtermiņa kredītu pirms termiņa, kredītņēmējam ir jāsedz procenti tikai par tekošo mēnesi. Īstermiņa aizdevumiem nosacījumi ir vēl draudzīgāki. Detalizēta informācija par šo iespēju ir norādīta līgumā. Lai atmaksātu kredītu, pārskaitiet attiecīgo naudas summu uz vivus credit kontu, norādot prasīto informāciju sadaļā maksājuma uzdevums vai maksājuma informācija. Precizitāte šajā gadījumā ir svarīga, jo ļauj vieglāk izsekot darījumu un palīdz izvairīties no pārpratumiem nākotnē. Klienti, kas nespēj atlīdzināt parādu līgumā noteiktajā termiņā vai pagarināt kredīta līgumu, taču tas ir maksas pakalpojums.

Kā pagarināt līgumu, kas notiek, ja nevaru samaksāt ?

SItuācijas mēdz būt dažādas un reizēm pat vislabākie nodomi un plāni var izjukt. Attiecībā uz finanšu darījumiem, jārēķinās, ka par kavēšanos būs jāmaksā papildus. Nepildot saistības, vivus patur tiesības nodot parāda piedziņu trešajām personām, kā arī veikt attiecīgu ierakstu parādnieku reģistrā. Kavējot maksājumu un neveicot termiņa pagarināšanu, tiek aprēķināti papildus procenti, kuru apmērs nepārsniedz 0,35% dienā.

Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināti nokavējuma procenti ne vairāk kā 0.35% apmērā no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu. Tā kā kredītvēsturei ir būtiska nozīme ikviena Latvijas iedzīvotāja ikdienā, ir svarīgi, lai vivus kredīts tiktu atmaksāts savlaicīgi, jo slikta kredītvēsture nāktonē var būtiski apgrūtināt iespējas saņemt citus pakalpojumus vai preces uz nomaksu.

Vivus atsauksmes

AS 4Finance piederošais Vivus ir viens no populārākajiem naudas aizdevējiem Latvijā. Uzņēmums ir aizdevis naudu vairākiem simtiem tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, līdz ar to ir skaidrs, ka vivus atsauksmes ir dažādas. Cilvēki, kuriem bijusi negatīva pieredze, t.i. viņi nav izpildījuši līgumsaistības raksta vivus sūdzības, savukārt pozitīvas atsauksmes var redzēt maz. Labo pieredzi cilvēki nereti aizmirst izpaust, taču, ja pieredze būtu slikta, uzņēmums nebūtu spējīgs kļūt par vienu no tirgus līderiem. Galvenais par atsauksmēm – ja atmaksāsiet naudu savlaicīgi, nekādas problēmas neradīsies. Ja gadīsies kavēties, jārēķinās ar papildus tēriņiem, kuru apjoms detalizēti aprakstīts līgumā. Aizņemieties atbildīgi.

4 / 5. 48