Reģistrēties Vivus.lv

Aprēķināt aizdevuma izmaksas un aizpildīt pieteikumu tiešsaistē.

 

 

 

Aizņemties internetā no Vivus.lv ir iespējams jau 5 minūtēs. Pieejamā summa no 50 līdz 10000 eiro ar atmaksas termiņu no 1 mēneša līdz 2 gadiem. Kredīta saņemšanai ir vajadzīga vivus.lv reģistrācija. Procedūra ir vienkārša un ietver divus soļus – a) norādi kredīta kalkulatorā vēlamo naudas summu un b) aizpildi anketu, c) apstiprini savu profilu. Visu pārējo izdarīs uzņēmuma kredītspeciālisti. Atbildi saņemsi epastā vai pa telefonu.

>>Aizpildīt reģistrācijas anketu. Saņem naudu jau 5 minūtēs.<<

Kā noris reģistrācija vivus.lv?

4Finance piederošais Vivus ir viens no zināmākajiem nebanku kredītu aizdevējiem Latvijā. Vairums uzņēmumu aizdod līdz 300 vai 500 eiro, savukārt Vivus.lv aizdod līdz 1500 eiro. Parāds ir jāatmaksā saskaņā ar armaksas grafiku, kuru var redzēt jau reģistrācijas anketas aizpildīšanas brīdī. Pretendēt uz kredītu Latvijā var ikviens, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem, saņem regulārus ienākumus un nav sabojājis kredītvēsturi. Pēdējais nosacījums ir sevišķi svarīgs, taču tā nozīmi saprot vien retais Latvijas iedzīvotājs.

Kad vēlies reģistrēties vivus.lv Tev būs jānorāda šāda informācija:

 • personas kods (vārds un uzvārds nav nepieciešams)
 • mobilais tālrunis
 • e-pasts
 • parole
 • ikmēneša izdevumi (t.sk. kredītsaistības, īre, komunālie, izdevumi par pārtiku, transportu, mobilajiem sakariem)
 • kopējie ikmēneša ienākumi

Papildus tam būs jāatzīmē lodzinā, ka piekrīti aizdevuma noteikumiem un jāatļauj apstrādāt savus personas datus, kā arī jāapliecina, ka sniegtā informācija ir patiesa. Pēc tam atliek pārskaitīt vienu centu no sava konta uz vivus bankas kontu, apliecinot, ka esi patiesais konta īpašnieks.

Vivus strādā katru dienu (arī brīvdienās un svētku dienās) no plkst. 7.00 līdz plkst. 23.00, kas ļauj tikt pie aizdevuma praktiski vienmēr. Ātrie kredīti internetā naktī netiek izsniegti, jo šādu iespēju nepieļauj Latvijas likumdošana.

Biežākie iemesli, kādēļ vivus registracija tiek atteikta?

Saskaņā ar Vivus.lv sniegto informācija reģistrācija tiek atteikta, ja klients neatbilst aizdevuma saņemšanas nosacījumiem. Galvenais iemesls ir neatbilstība vecuma ierobežojumiem. Šobrīd aizņemties vivus var LR iedzīvotāji vecumā no 20 līdz 75 gadiem. Kredīts netiek piešķirts klientiem, kas reģistrācijas maksu pārskaita no citas personas bankas konta un/vai ir ar sabojātu kredītvēsturi. Aizņemoties atkārtoti nebūs vajadzīga atkārtota reģistrācija, jo visi dati jau būs vivus rīcībā. Aizdevuma saņemšanai ielogojies savā profilā un norādi nepieciešamo naudas summu. Ja vēlies īstermiņā bez procentiem, izvērtē, kurš sms kredits ir Tev piemērotāks kredit.lv sākumlapā.

Vai vivus lv piedāvā izdevīgāko aizdevumu?

Situācijās, kad vajag steidzami aizņemties vivus ir viens no labākajiem risinājumiem, jo piedāvā naudu pārskaitīt pat 5 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas. Uzkrātā daudzgadīgā pieredze un lielie uzkrājumi ļauj pieņemt lēmumus zibenīgi. Gada procentu likme aizdevumam ir 175,1% un vajadzības gadījumā ir iespējams pagarināt parāda atmaksu uz sevis izvēlētu termiņu (par papildus maksu). Kredītiestādes tradicionāli piedāvā zemākas procentu likmes, taču kredīta pieteikuma izvērtēšanas process ir daudz ilgāks.

Vivus.lv galvenās priekšrocības

 • Vivus.lv reģistrācija ir vienkārša un ātra
 • vivus aizdevums līdz 1500 eur pieejams jau 5 minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas
 • Atkārtota aizņēmuma saņemšanai nav vajadzīga atkārtota reģistrācija
 • vivus credit pieejams LR iedzīvotājiem vecumāno 20 līdz 75 gadiem
 • Atmaksas termiņš līdz 24 mēnešiem
 • Godīgi un saprotami līguma nosacījumi

Izmantojot šeit apkopoto informāciju, reģistrācija vivus.lv būs vienkāršāka un saprotamāka. Pirms aizņemties, izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

5 / 5. 5