Īstermiņa kredītu aizdevēja banknote.lv atsauksmes nav daudz, jo tas savu darbību ar jauno nosaukumu ir uzsācis pavisam nesen. Reālā dzīvē banknote.lv ir jaunais nosaukums lombardu tīklam Lombards24. Pēc identitātes maiņas Banknote piedāvā iespēju ne tikai aizņemties pret ķīlu (lombarda pakalpojumi), bet arī iespēju saņemt kredītu bez ķīlas un pārskaitīt/saņemt naudu ar WesternUnion palīdzību. 

Reālas Banknote.lv atsauksmes un kontakti

  • SIA “ExpressCredit” (reģ. nr. 40103252854)
  • Juridiskā adrese: Raunas iela 44 k-1, Rīga, LV-1039
  • “Banknote” epasts/tālrunis – kontaktinformācija šeit
  • Bankas konts SWEDDBANK

bank note

Uzņēmums piedāvā aizdot no 10 līdz 1000 eiro ar atmaksas termiņu no 7 dienām līdz 3 gadiem bez ķīlas. Procentu likme un aizdevuma izmaksas atkarīgas no izvēlētās summas un termiņa. Piemēram, 1000 eiro aizdevums uz 2 gadiem izmaksās 107,13 eiro mēnesī. Tas nozīmē, ka paņemot 1000 eiro kredītu Banknote.lv Jūs visa periodā laikā samaksāsiet 2571,12 eiro (informācija aktuāla 2015. gada decembrī). Protams, šis aizdevējs nav vienīgais, kura piedāvājumā ir kredīti uz 24 mēnešiem vai ilgāku termiņu. Ja vēlaties aizņemties uz laiku līdz 1 mēnesim, ir pieejami dažādi aizdevumi, no kuriem vairākos jaunajiem klientiem ir pieejamas dažādas akcijas, piemēram, “pirmais kredīts bez maksas“, kas ļauj 1 mēneša laikā atmaksāt tieši tikpat, cik paņemts. Ja termiņš un līguma nosacījumi netiek ievēroti, jārēķinās ar dažādām papildus izmaksām.

Līdzīgi kā citi šāda profila kredītu devējs arī Banknote piedāvā iespēju pieteikties aizdevumam internetā. Pati būtiskākā atšķirība tomēr slēpjas tajā apstāklī, ka šajā uzņēmumā ir pieejams kredīts skaidrā naudā (skat. ondo.lv atsauksmes). Lai saņemtu naudu atliek aizpildīt pieteikumu internetā un gaidīt kredītspeciālistu lēmumu. Ja lēmums būs pozitīvs, pēc naudas varēsi doties jau pavisam drīz uz tuvāko filiāli. Šis variants varētu patikt cilvēkiem, kuriem nav savs bankas konts vai arī bankomāts nav pieejams, bet ir kāds no Banknote lombardiem. Papildus tam kredīts bez bankas starpniecības varētu patikt klientiem, kas nevēlas, lai viņu konta izdrukā parādītos informācija par ņemtiem ātrajiem kredītiem. Informācija plašsaziņas līdzekļos liecina, ka komercbankas neizrāda pretimnākšanu klientiem, kas pēdējo sešu mēnešu vai pat gada laikā ir ņēmuši aizdevumu pie kāda no ātro kredītu devējiem.

Atsauksmes internetā

“Pieteicos aizdevuma banknote.lv – viss normāli, saņēmu naudu. Atmaksāju laikā.”

“Dzirdēju banknotes reklāmu pa radio, pieteicos kredītam un dabūju.”

“Reģistrējos banknote.lv, aizpildīju anketu, bet atbildi tā arī nesaņēmu. Pašam bija slinkums zvanīt, beigās neko nepaņēmu.”

Šādas un līdzīga satura “banknote atsauksmes” Jūs varat internetā atrast daudzās vietās, taču to patiesumu nav iespējams pārbaudīt. Iepriekš minētie trīs lietotāju viedokļi ir izdomāti un nav saistīti ar reālu pieredzi. Rodas jautājums, kā mēs varat iegūt patiesas atsauksmes ? Diemžēl atbilde var apbēdināt – patiesas atsauksmes Latvijas interneta telpā par kredītu devējiem nav iespējams dabūt, jo to autori ir anonīmi. Labs variants būtu dzirdēt atsauksmes no tuviniekiem, draugiem vai paziņām, taču par kredīta ņemšanu parasti neviens citiem neko nestāsta. Arī forumos, kur vajadzētu būt reālai pieredzei par šādiem jautājumiem netiek runāts. Vienīgais risinājums kā uzzināt patiesību ir pašam izvērtēt un izvēlēties sev atbilstošāko variantu.

Kredit.lv galvenajā lapā ir salīdzināti Latvijas sms kredītu devēji. Ja Jums ir patiesa interese par aizņemšanos, veltiet vienu minūti laiku, lai uzzinātu, kurš piedāvājums ir Jums piemērotāks.

Kas ir vajadzīgs, lai aizņemtos ?

Pieteikties Banknotes aizdevumam vari aizpildot pieteikuma anketu. Pieteikumā jānorāda šāda informācija – epasts, mobilā tālruņa numurs, ikmēneša ienākumi, ikmēneša izdevumi. Lemjot par kredīta piešķiršanu Banknotes kredītspeciālisti izvērtēs sniegto informāciju un ziņas, kas atrodamas parādnieku reģistros. Visbiežākais atteikumu kredītam nākas piedzīvot klientiem, kuriem ir sabojāta kredītvēsture un kuru vārds atrodams parādnieku datu bāzēs. Situācijās, kad parādu nav iespējams atmaksāt savlaicīgi, banknotes klientiem ir iespēja pagarināt līguma darbības termiņu, maksājot par to attiecīgu komisijas maksu. Saskaņā ar uzņēmuma mājas lapā pieejamo informāciju maksa par kredīta pagarināšanu uz vienu mēnesi ir līdzvērtīga konkrētā mēneša procentu maksājumam. Ja lēmums būs pozitīvs, naudas līdzekļus varēsi saņemt pēc līguma parakstīšanas Banknote filiālē.

Izlemjot par labu kredītam Banknotē ir jārēķinās, ka līgums tiek slēgts papīra formā uzņēmuma filiālē. Parādu ir iespējams atmaksāt jebkurā no filiālēm, gan veicot naudas pārskaitījumu uz kredītdevēja norādīto bankas kontu. Pretendēt uz aizevumu var ikviens Latvijas pilsonis vai nepilsonis vecumā no 20 līdz 80 gadiem. Teorētiski pirmajā reizē ir iespējams aizņemties līdz 300 eiro, bet reāli katram klientam tiek noteikts individuāls kredītlimits. Vienlaicīgi var būt paņemts tikai viens banknote lv aizdevums. Pieteikties atkārtotam kredītam var pēc iepriekšējo kredītsaistību pilnīgas nokārtošanas.

Aicinām Latvijas iedzīvotājus, kas saņēmuši aizdevumu Banknotē iesniegt banknote.lv atsauksmes, nosūtot tās mums. Atsauksmju sūtītājiem jārēķinās, ka pieredzes stāsts var tikt publicēts tikai pēc tam, kad ir gūta pārliecība, ka vēstules autors tik tiešām ir izmantojis Banknotes pakalpojumus.

Pirms pieteikties kredītam, izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

2.1 / 5. 109