Naudas aizdevēja Ondo atsauksmes

Viens no jaunākajiem nebanku kredītu devējiem Latvijā reklamē iespēju aizņemties līdz 300 eiro. Atsauksmes par Ondo.lv ondo-lv atsauksmesliecina, ka tas ir viens no aktīvākajiem aizdevējiem. Lai arī darbības licenci saņēmis tikai 2014. gada otrā pusē, tomēr bija viens no visvairāk ātros kredītus izsniegušajiem uzņēmumiem Latvijā. Šobrīd šī tendence vairs nav tik izteikta un iespēja aizņemties no Ondo ir aptuveni tikpat liela kā jebkura cita mikro kredītu devēja. Kopējā statistika par 2015. gadu būs redzama 2016. gada beigās.

atrie-krediti-interneta-lv

Ondo ietilpst 4Finance grupā (kopā ar vivus un smscredit). Tam ir plaši resursi un ātra kredītu pieteikumu izskatīšanas sitēma.

Publiski pieejamās ondo.lv atsauksmes un informācija liecina, ka aizdevums šajā uzņēmumā izmaksā vidēji 10% no kredīta summas mēnesī. Jau tradicionāli jaunajiem klientiem tiek piedāvāts pirmais kredīts bez maksas, t.i. iespēja aizņemties uz laiku līdz 30 dienām bez komisijas maksas un procentiem. Noteiktajā termiņā jāatmaksā, cik paņemts. Pirms aizņemties ir svarīgi izvērtēt, vai aizdevums tiešām nepieciešams un vai spēsiet to atmaksāt līgumā noteiktajā termiņā.

Pamatprasības:

  • vecums 20 – 75 gadi;
  • pozitīvs kredītvēstures novērtējums;
  • bankas konts, kur saņemt naudu;
  • jāpārskaita viens eiro cents uz ondo kontu (reģistrēšanās maksa).

Reālas Atsauksmes

Vienīgās patiesās ondo atsauksmes ir tās, ko Jums sniedz draugi, tuvinieki vai paziņas. Diemžēl parasti tikai retais citiem stāsta, ka ir ņemts sms kredīts vienā vai otrā uzņēmumā. Rezultātā pieredze tiek smelta interneta resursos, kuru patiesumu ir grūti pārbaudīt.  Arī attiecībā uz šo aizdevēju ir jārēķinās, ka ondo lv atsauksmju patiesums internetā nevar tikt vērtēts viennozīmīgi. Arī Patērētāju tiesību un aizsardzības centra pētījums 2015. gada nogalē liecina, ka negatīvas atsauksmes par kredītu devējiem nereti internetā netiek publicētas.

Labākais veids, kā atrast sev piemērotāko aizdevēju ir salīdzināt aizdevēju izmaksas kredit.lv sākumlapā. No otras puses, mēs katrs varam palīdzēt padarīt internetu drošāku. Esi saskāries ar Ondo un vēlies to pastāstīt, ieraksti komentāros. Atceries, ja kaut kas izklausās pārāk labs, iespējams, ka tas tāds nav.

4.2 / 5. 17