Internetā ir pieejams bezprocentu kredīts bez komisijas maksas. Piedāvājums ir spēkā, ja aizņemies konkrētajā uzņēmumā pirmo reizi, atbilsti prasībām un atmaksā naudu laikus. Šo aizdevumu nereti dēvē arī par bezmaksas kredītu vai aizdevumu ar 0% komisiju, taču būtība ir viena. Aizņemies naudu (parasti līdz 350 eiro) un atmaksā to ne vēlāk kā 1 mēneša laikā bez procentiem un komisijas maksas. Vienīgie izdevumi šajā situācijā ir maksa par sava lietotāja profila apstiprināšanu (viens cents), piesakoties kredītam. Ja gadās aizkavēties ar parāda atmaksu, ir jāsaprot, ka būs jāmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem, bet bez tā var iztikt. Pirms pieņemt lēmumu izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

bez-procentiem-kredits-ar-sabojatu-vesturi

Visi nebanku kredīti, kas vēlas ātri papildināt savu klientu loku piedāvā iespēju pirmajā reizē aizņemties bez komisijas un bez procentu maksas. Šādā veidā tiek piesaistīti gan tie, kas iepriekš ir aizņēmušies citur un vēlas ietaupīt aizņemoties atkārtoti, gan tie, kas ņem kredītu pirmo reizi dzīvē. Uzreiz gan jāņem vērā, ka piedāvājumu skaits nav bezgalīgs un vienā brīdī bezprocentu kredītu iespējas beidzas. Izmantojot tā paša kreditora pakalpojumus atkārtoti, jārēķinas, ka būs jāmaksā standarta komisijas maksa saskaņā ar uzņēmuma cenrādi. Alternatīvs risinājums šādā situācijā būtu kredītkartes bez procentiem, ko piedāvā vairākas kredītiestādes Latvijā. Atmaksājot parādu līdz tekošā mēneša pēdējai dienai nav jāmaksā procenti. Diemžēl kredītkartes nav pieejamas visiem un to saņemšanai ir vajadzīgs krietni ilgāks laiks nekā, piesakoties kredītam interneta vidē. Šī iemesla dēļ nebanku kredītu devēji joprojām ir ļoti populāri un to pakalpojumus Latvijā ik dienas izmanto vairāki tūkstoši cilvēku.

Piesakoties aizņēmumam internetā ir jāaizpilda vienkārša anketa un jāseko turpmākajiem norādījumiem. Bezprocentu kredīti ar sliktu kredītvēsturi var tikt piešķirti, taču tikai pie nosacījuma, ka pārkāpums ir bijis maznozīmīgs. Kas vienam var likties nieks, otram var likties nopietns pārkāpums, tādēļ iepriekš prognozēt rezultātu nav iespējams. Mēs gan varam pieļaut, ka cilvēki, kas aizmirsuši samaksāt par mobilo sakaru pakalpojumiem un iekļūst creditreform datu bāzē liksies uzticamāki nekā tie, kas nav ilgstoši maksājuši savas parādsaistības. Jebkurā gadījumā uzreiz ir jāsaprot, ka ar sliktu kredītvēsturi nevarēs aizņemties tie, kas savus parādus nav nokārtojuši. Visiem pārējiem cerības vēl saglabājas, pie nosacījuma, ka kredītspeciālisti būs gana apzinīgi un pievērsīs uzmanību pārkāpuma būtībai, nevis tikai pārkāpuma faktam. Papildus gan arī jāņem vērā, ka atsevišķos uzņēmumos var būt spēkā iekšējā kredītpolitika, kas nosaka, ka bezprocentu kredīts ar negatīvu kredītvēsturi vai pat jebkāds aizdevums netiek piešķirts, ja klients ir iekļauts parādnieku reģistros. Katrs komersants ir tiesīgs strādāt pēc saviem nosacījumiem un šādā situācijā atliek vien mēģināt pieteikties aizdevumam kādā citā uzņēmumā vai izvērtēt citus variantus.

Palielināt savas iespējas aizņemties ir iespējams, esot pretimnākošiem. Informējiet kredītspeciālistus par savu situāciju, vajadzības gadījumā sniedzot detalizētu informāciju. Rēķinieties, ka no Jums var tikt prasīts bankas konta izraksts par pēdējiem sešiem mēnešiem, lai pārliecinātos, ka norādītie ienākumi atbilst patiesībai. Vienkāršās situācijās, īstermiņa aizdevumiem, līdz 300 eiro maksātspēja vismaz šobrīd maksātspēja var netikt pārbaudīta, bet, ja ir sabojāta vēsture, tad situācija nav vienkārša. Šādā variantā atklātība un maksimāla sadarbība no klienta puses varētu pat tikt uzskatīta par būtisku priekšnoteikumu tam, lai darījums izdotos. Abas puses vēlas būt drošas par darījuma drošību, līdz ar to ir svarīgi maksimāli sadarboties. Uzziniet vairāk par savām iespējām aizņemties caur internetu, izvēloties attiecīgu sadaļu lapas augšpusē.

4.8 / 5. 4