ferratum-bankFerratum ir viens no lielākajiem mazo kredītu devējiem Latvijā un Eiropā. Aizdevējs piedāvā virkni pakalpojumu, no kuriem populārākie ir ātrie kredīti un kredītlīnija ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Pirmajā reizē pieejams īstermiņa aizdevums ar 0% uz laiku līdz 30 dienām. Pirms aizņemties izvērtējiet vajadzības un iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā.

Kam ir pieejams Ferratum kredīts?

Šobrīd naudas aizdevums tiek piešķirts Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kas atbilst šādām vienkāršām prasībām:

 • vecums no 21 līdz 70 gadiem
 • nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpatas parādsaistības
 • ir mobilais telefons, savs bankas konts un epasts
 • ir regulāri ienākumi

Aizdevuma summa no 10 līdz 1200 eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Izvēloties kredītlimitu, atmaksas termiņš nav precīzi noteikts, jo tās ir ilgtermiņa saistības un jāmaksā ir par iztērēto. Tas ir līdzīgi kā nordcard kredītkarte, taču šajā uzņēmumā netiek izsniegta reāla maksājumu karte, bet piedāvā katram noteikt savu kredītlimitu, kura ietvaros ir iespējams izņemt noteiktu naudas summu.

Uzņēmumam ir atvērts konts šādās bankās – Nordea, Swedbank un Citadele. Tas nozīmē, ka norēķini šo kredītiestāžu klientiem noritēs ātrāk un labvēlīga lēmuma gadījumā naudu kontā var saņemt jau 10 – 15 minūšu laikā. Klientiem, kuriem bankas konts ir citā bankā naudas saņemšana aizņems ilgāku laiku.

Ferratum priekšrocības

 • Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs
 • Ātra noformēšana un naudas izmaksa
 • Pieteikšanās aizdevumam 24 stundas diennaktī
 • Izvēle starp vairākiem aizdevumu veidiem
 • Nauda kontā 15 minūtēs
 • Kredīts no 50 līdz 1200 eiro
 • Iespēja pagarināt līguma darbības termiņu (saskaņā ar cenrādi)

Darba laiks

Jūs varat pieteikties kredītam jebkurā brīdī, taču saziņa ar kredītspeciālistiem un naudas pārskaitījumi ir iespējami tikai darba laikā:

 • darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00
 • brīvdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00

Kā pieteikties Ferratum ātrajam kredītam?

Šobrīd ferratum.lv ātrais kredīts ir pieejams internetā. Lai pretendētu uz kredītu, aizpildiet pieteikuma anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Pēc pieteikuma anketas apstiprināšanas uz klienta mobilo tālruni tiek nosūtīta sms ar aktivizācijas kodu, kurš ir jāieraksta savā lietotāja profilā. Apstipriniet savu lietotāja profilu, pārskaitot 0,01 € uz kreditora norādīto bankas kontu. Maksājums ir simbolisks un ir paredzēts, lai pārbaudītu, vai pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona. Tas tiek nodrošināts, izmantojot internetbankas sniegtās priekšrocības, taču tas nav nekāds jaunums, jo šo praksi izmanto arī internetveikali un Latvijas oficiālais portāls latvija.lv.

Pieteikties atkārtotam kredītam var tikai pēc iepriekšējā parāda nomaksas. Izņēmums ir Ferratum kredītlīnija, kura izmantošana ir iespējama vairākas reizes – pa daļām, līdz brīdim, kamēr ir izmantots personīgais limits. Atkārtoti aizņemties limita ietvaros ir iespējams, kad ir nomaksāta vismaz daļa no parāda summas. Precīzāku informāciju par dažādiem piedāvājumiem varat uzzināt kreditora mājaslapā.

Patiesas ferratum atsauksmes varat noskaidrot no saviem draugiem vai tuviniekiem. Visi pieredzes stāsti, kas atrodami internetā nav drošticami, jo to autoru nevar pārbaudīt. Ja vēlaties atrast sev izdevīgāko piedāvājumu, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju kredit.lv sākumlapā.

Kontaktinformācija

Pēdējā gada laikā uzņēmums ir pārvācies pilnībā uz Maltu, taču klientu apkalpošanas speciālisti atbild latviski. Ja radušās domstarbības, tās varat risināt caur LAFPA ombudu vai iesaistot PTAC. Neskatoties uz atrašanās vietu, šis uzņēmums ievēro Latvijas likumus.

 • adrese:14 High Street, Sliema SLM 1551, Malta
 • jautājumu gadījumā rakstiet: info at ferratumbank lv

4.3 / 5. 12