ferratum-bankFerratum bank (iepriekš ferratum) ir viens no lielākajiem mazo kredītu devējiem Latvijā un Eiropā. Aizdevējs piedāvā virkni pakalpojumu, no kuriem populārākie ir ātrie kredīti un kredītlimits ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Turpinājumā aplūkosim Ferratum un atsauksmes tuvāk, lai izdarītu secinājumus par tā lietderību.

Svarīgākais par Ferratum.lv kredītu

Šobrīd Ferratumbank aizdod naudu Latvijas iedzīvotājiem, t.sk. nepilsoņiem, kas atbilst šādiem nosacījumiem:

 • vecums no 21 līdz 70 gadiem
 • nav kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpatas parādsaistības
 • ir mobilais telefons, savs bankas konts un epasts
 • ir regulāri ienākumi

Aizdevuma summa no 10 līdz 1200 eiro ar atmaksas termiņu līdz vienam gadam. Izvēloties kredītlimitu, atmaksas termiņš nav precīzi noteikts, jo tās ir ilgtermiņa saistības un jāmaksā ir par iztērēto. Tas ir līdzīgi kā nordcard kredītkarte, taču ferratum bank neizsniedz reālu karti, bet piedāvā katram noteikt savu kredītlimitu, kura ietvaros ir iespējams izņemt noteiktu naudas summu.

Ferratum.lv ir bankas konts Nordea, Swedbank un Citadele. Tas nozīmē, ka norēķini šo kredītiestāžu klientiem noritēs ātrāk un labvēlīga lēmuma gadījumā naudu kontā var saņemt jau 10 – 15 minūšu laikā. Klientiem, kuriem bankas konts ir citā bankā naudas saņemšana aizņems ilgāku laiku.

Darba laiks

Uzņēmums Ferratum apkalpo klientus katru dienu arī svētku dienās:.

 • darba dienās no plkst. 8.00 līdz plkst. 20.00
 • brīvdienās no plkst. 9.00 līdz plkst. 18.00

Ferratum Credit priekšrocības

 • Nav vajadzīga ķīla vai galvotājs
 • Ātra noformēšana un naudas izmaksa
 • Pieteikšanās aizdevumam 24 stundas diennaktī
 • Izvēle starp vairākiem aizdevumu veidiem
 • Nauda kontā 15 minūtēs
 • Kredīts no 50 līdz 1200 eiro
 • Iespēja pagarināt līguma darbības termiņu (saskaņā ar cenrādi)

Kā pieteikties aizdevumam ?

Šobrīd Ferratum ātrais kredīts ir pieejams internetā. Lai pretendētu uz kredītu, aizpildiet pieteikuma anketu, norādot visu nepieciešamo informāciju par sevi. Pēc pieteikuma anketas apstiprināšanas uz klienta mobilo tālruni tiek nosūtīta sms ar aktivizācijas kodu, kurš ir jāieraksta savā Ferratum lietotāja profilā. Apstipriniet savu lietotāja profilu, pārskaitot 0,01 € uz kreditora norādīto bankas kontu. Maksājums ir simbolisks un ir paredzēts, lai pārbaudītu, vai pieteikuma iesniedzējs ir reāla persona. Tas tiek nodrošināts, izmantojot internetbankas sniegtās priekšrocības, taču tas nav nekāds jaunums, jo šo praksi izmanto arī internetveikali un Latvijas oficiālais portāls latvija.lv.

Pieteikties atkārtotam kredītam var tikai pēc iepriekšējā parāda nomaksas. Izņēmums ir Ferratum kredītlīnija, kura izmantošana ir iespējama vairākas reizes – pa daļām, līdz brīdim, kamēr ir izmantots personīgais limits. Atkārtoti aizņemties limita ietvaros ferratum kredit ļauj brīdī, kad ir nomaksāta vismaz daļa no parāda summas. Precīzāku informāciju par dažādiem piedāvājumiem varat uzzināt kreditora mājaslapā.

Patiesas ferratum atsauksmes varat noskaidrot no saviem draugiem vai tuviniekiem. Visi pieredzes stāsti, kas atrodami internetā nav drošticami, jo to autoru nevar pārbaudīt. Ja vēlaties atrast sev izdevīgāko piedāvājumu, aplūkojiet kredītu salīdzinātāju kredit.lv sākumlapā. Pirms aizņemties izvērtējiet vajadzības un iespējas atmaksāt parādu līgumā noteiktajā termiņā.

Ferratum Bank
5 (100%) 6 votes