ferratum-kreditlinija-kreditlimits

Uzņēmuma Ferratum kredītlīnija sniedz iespēju aizņemties naudu internetā. Ja agrāk ņemt kredītu varēja vienīgi bankā vai pie paziņām, tad tagad iespēju klāsts ir krietni plašāks un pieejams, lai kur tu arī atrastos. Pieteikties kredītlīnijai vari no sava datora vai mobilā tālruņa. Atbilde par aizdevuma pieejamību darba laikā parasti tiek sniegta ne ilgāk kā 30 minūšu laikā.

ferratum kredītlīnija 1000 eur
Ferratum kredītlīnijas nosacījumi

Prasības kredītlimita saņemšanai ir vienkāršas, taču ne visiem izpildāmas. Saņemt īstermiņa aizdevumu savā bankas kontā var jau no 21 gada vecuma, bet patēriņa kredītu no 25 gadu vecuma, t.sk. arī pensionāri. Piesakoties pakalpojumam, ir jāaizpilda anketa un jāapstiprina savs lietotāja profils, pārskaitot vienu eiro centu uz kreditora bankas kontu. Pirms aizdot naudu Ferratum izvērtē klienta kredītvēsturi un maksātspēju, pārbaudot ziņas VSAA un VID datu bāzēs. Uzņēmums ir atvērts sadarbībai un tā speciālisti vajadzības gadījumā sazinās ar klientu, lai precizētu nepieciešamo informāciju. Vairumā gadījumu viss izvērtēšanas process neaizņem vairāk par desmit minūtēm.Labvēlīga lēmuma gadījumā naudas pārskaitījums notiks jau 10 minūtēs pēc lēmuma pieņemšanas. Tie klienti, kuriem ir konts Swedbank, Citadele vai Nordea naudas līdzekļi kontā nonāks ātrāk, bet pārējiem būs jāgaida nedaudz ilgāk.

Izvēloties Ferratum kredtīlīniju, ir iespējams noskaidrot savu maksimālo kredīta limitu, bet izmantot tikai daļu no tā. Ja vajadzīgi papildus naudas līdzekļi, bet visu limitu vēl neesiet iztērējuši, varat izņemt papildus naudu. Procenti ir jāmaksā par reāli izlietoto naudu, kas būs izdevīgi tiem cilvēkiem, kuriem ir vajadzīgs aizņēmums, bet nav precīza skaidrība par tā apmēru un ir vēlme pēc nelielas rezervītes. Protams, šis nav bezmaksas kredīts un par tā izmantošanu ir jāmaksā attiecīga komisijas maksa un procentu likme. Precīzas izmaksas redzēsiet, piesakoties aizdevumam, vēl pirms līguma parakstīšanas.

Svarīgi – kredītlīnijas saņemšanai nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Kredītlimits tiek piešķirts, balstoties uz klienta maksātspējas un kredītvēstures izvērtējuma pamata. Parāds jāatmaksā saskaņā ar ikmēneša maksājuma grafiku. Minimālais maksājuma apmērs ir 20 eiro mēnesī (neskaitot procentus un komisijas maksu). Ferratum kredītlimits var tikt piešķirts līdz pat 1200 eiro, bet jaunajiem klientiem pieejamās summas apmērs ir mazāks. Nostiprinoties sadarbībai, pieaug arī kredītlīnijas maksimālais apmērs, bet nevajadzētu cerēt, ka jau pirmajā reizē aizņemsieties maksimāli pieejamo summu. Termiņš no 3 mēnešiem līdz 5 gadiem.

Tiem, kas tikai vēl apsver iespēju pieteikties Ferratum kredītlimitam ir jāņem vērā, ka saņemt kredītu bez regulāriem ienākumiem nav iespējams. Ienākumu veidam obligāti nav jābūt algai, taču par tiem ir jābūt maksātiem nodokļiem vai ir jābūt redzamiem bankas kontā. Viens no ienākumu veidiem, kas parādās kontā, bet neparādās VSAA datu bāzēs ir stipendijas, dividendes un citi papildus ienākumi. Pieņemot, ka šo ienākumu apmērs ir regulārs uz kredītlīniju varētu pretendēt arī cilvēki, kas strādā kā pašnodarbinātie, ir uzņēmumu valdes locekļi vai saņem ienākumus savādākā veidā. Atšķirībā no banku pakalpojumiem, ātrie kredīti piedāvā elastīgākus nosacījumus un kreditori ir gatavi vairāk riskēt, taču nevajadzētu iedomāties, ka viņi svaidās ar naudu. Klienti tiek vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem un nelabvēlīgiem klientiem aizdevums netiek piešķirts.

Plānojat aizņemties, vispirms izvērtējiet savas finansiālās iespēja atmaksāt kredītu līgumā noteiktajā termiņā. Atbildīga aizņemšanās sākas katram ar sevi. Aizņemieties atbildīgi.

4.7 / 5. 3