Piedāvājot aizdot naudu pret nekustamo īpašumu – zemi, māju, dzīvokli – Hipocredit sāk konkurēt ar komercbankām hipocredit lvun citiem nebanku kreditoriem, kas piedāvā līdzīgus pakalpojumus. Pieteikuma izskatīšana ir bez maksas. Ja līguma nosacījumi liksies saistoši, būs jāmaksā komisijas maksa par aizdevuma izsniegšanu un ikmēneša maksājums par kredīta izmantošanu. Izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Aizņemieties atbildīgi.

hipocredit

Hipocredit piedāvājuma īpatnības

Ikviens Latvijā pieejamais kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu paredz nopietnas saistības un jāvērtē ļoti rūpīgi. Ja izvēlaties aizņemties no hipocredit, ņemiet vērā līguma nosacījuma īpatnības:

  1. Aizņemties no Hipocredit iespējams līdz pat 100 tūkstošiem eiro (90% no NĪ novērtējuma)
  2. Termiņš līdz 20 gadiem
  3. Procentu likme 8 – 18 procenti gadā
  4. Svarīgi – Hipocredit publicē prasījuma tiesības savstarpējo aizdevumu platformā, kur šīs prasības var iegādāties citi cilvēki/uzņēmumi. Praksē tas nozīmē, ka prasījuma tiesības tiek cedētas un viena kreditora vietā klientam ir vairākas. Vienlaikus AS Hipocredit apsola, ka saglabās vismaz 5% no prasījuma tiesībām un visus maksājumus klients vienmēr veic uz Hipocredit kontu, nevis kādu citu trešo pušu bankas kontu. Plus – pārējiem kreditoriem, kas iegādājušies cesijas tiesības ir aizliegts sazināties ar kredīta ņēmēju.

Kurš var pretendēt uz aizdevumu ?

Aizņemties no Hipocredit-lv var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, kam pieder nekustamais īpašums un ir vismaz 20 gadi. Protams, aizņēmējam ir jābūt arī regulāriem ienākumiem, kas ļautu secināt, ka klients ir spējīgs maksāt par aizdevumu ikmēneša maksājumus līgumā noteiktajā apmērā.

Cik ilgā laikā iespējams saņemt naudu ?

Naudas saņemšanas ātrums ir atkarīgs no tā, cik ilgā laikā tiek sakārtoti visi dokumenti. Pieteikuma izvērtēšana neaizņem vairāk par pāris stundām arī līguma parakstīšana ir dienas, divu dienu jautājums. Lielākā aizkavēšanās parasti rodas no nepieciešamības reģistrēt hipotekēku Zemesgrāmatā un nekustamā īpašuma novērtējuma veikšanas. Standarta prakse šādiem darījumiem ir 7 – 10 darba dienas.

Atmaksāt aizdevumu saskaņā ar Latvijas likumdošanu ir iespējams pirms noteiktā termiņa bez papildus komisijas maksas (saskaņā ar līguma nosacījumiem). Situācijās, kad īstermiņā vajadzīgs neliels aizdevums būtu vērts izvērtēt, ko piedāvā uzņēmumi, kuros ir spēkā akcija – kredīts bez maksas. Šī finanšu aizdevuma piedāvājums parast paredz iespēju aizņemties līdz 30 dienām bez komisijas maksas un procentiem. Ja gadās aizkavēties, protams, jārēķinās ar papildus izdevumiem.

Hipocredit atsauksmes

Atsauksms par Hipocredit piedāvājumu internetā nav pieejamas, jo šis uzņēmums tikai nesen ir uzsācis savu darbu. Tā panākumi būs atkarīgi no tā, vai piedāvātā procentu likme būs pietiekami pievilcīga kredītņēmējiem. Tāpat vēl nav zināms, vai cilvēki būs gatavi aizņemties naudu no uzņēmuma, kas plāno tālāk pārdot prasījuma tiesības savstarpējo aizdevumu platformā. Situācijās, kad vajadzīgs kredīts bez bankas starpniecības, gribētāji, iespējams, atradīsies, taču pagaidām šis ir uzskatāms par jaunumu Latvijas kredītu tirgū. Ja vajadzīgs mazāks aizdevums, vērts aplūkot, ko piedāvā ātro kredītu devēji kredit.lv sākumlapā vai iepazīties ar atsauksmēm par citiem aizdevējiem. Labs sākumpunts varētu būt ondo.lv atsauksmes, jo tas ir salīdzinoši jauns aizdevējs

Hipocredit kontakti
  • AS Hipocredit
  • Kr. Valdemāra iela 33-9, Rīga, LV-1010
  • Reģistrācijas Nr.: 40103793931

3.6 / 5. 26