Latvijā reģistrētajam IPF Digital pieder Credit24, ko ikdienā izmanto vairāki tūkstoši Latvijas iedzīvotāji. Izvēloties kļūt par klientu šajā uzņēmumā ir iespējams gan aizņemties, gan iegūt kredītlīniju līdz 3000 eiro ar atmaksas termiņu līdz 3 gadiem. Pims aizņemties izvērtē iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemies atbildīgi.

ipf digitalkredits24

Kā dabūt IPF Digital kredītu ?

Ja vēlies aizņemties IPF Digital (iepriekšējais nosaukums MCB Finance) aizpildi pieteikuma anketu, apstiprini savu lietotāja profilu, norādi vēlamo summu un gaidi atbildi. Ja lēmums būs pozitīvs, aizdevums kontā tiks ieskaitīts maksimāli ātri (nereti pat 15 minūšu laikā), pie nosacījuma, ka vēlies aizņemties darba laikā. Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt 24 stundas diennaktī, taču kredīti drīkst tikt piešķirti tikai darba laikā, nevis nakts stundās. Pretendēt uz aizdevumu var ikviens Latvijas pilsonis un nepilsonis, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un saņem regulārus ienākumus.

Kredīta summa klientiem pieejama robežās no 50 līdz 3000 eiro, bet atmaksas termiņš iespējams līdz pat 3 gadiem. Konkrēts maksimālais aizdevuma termiņš atkarīgs no izvēlētās kredīta summas.

Piesakoties kredītam, t.i. aizpildot pieteikumu, kredītspeciālisti izvērtēs visu pieejamo informāciju, t.sk. datus no kredītu reģistriem un parādnieku datu bāzēm. Katram klientam tiek noteikts savs individuāls kredītlimits, kura apmērs ir atkarīgs no riska novērtējuma un līdzšinējās sadarbības ar aizdevēju. Pirmajā reizē parasti netiek piešķirts maksimālais kredīta limits, jo uzticības kredīts vēl nav pietiekami augsts, taču ir iespējams pieteikties kredītlīnijai, kas ļauj maksāt tikai par reāli izlietotajiem finanšu līdzekļiem.

Papildus informācija par uzņēmumu

Uzņēmums IPF Digital Latvia pieder Lielbritānijā reģistrētam uzņēmuma International Personal Finance, kura akcijas tiek kotētas Londonas Finanšu biržā. Ar jau pieminēto zīmolu credit24 uzņēmums darbojas arī pārējās Baltijas valstīs, Somijā un Austrālijā, bet ar citu nosaukumu arī Lielbritānijā. Apmaksātais pamatkapitāls – 3 559 998 eiro.

SIA IPF Digital kontakti

  • Juridiskā adrese: 13. janvāra iela 3, Rīga, LV-1050
  • Reģ. nr. 50003913651
  • Papildus kontaktinformācija (tālrunis, epasts) šeit>>
Atsauksmes

Lietotāju pieredze un IPF Digital atsauksmes nav pieejamas, jo vēl pavisam nesen šim uzņēmumam bija cits nosaukums. Ja vēlaties atrast atsauksmes par konkrēto aizdevēju, meklējiet credit24 atsauksmes.

4.5 / 5. 15