latcredit kredits lvUzņēmums Latcredit ir viens no daudziem uzņēmumiem, kuros ir pieejami īstermiņa aizdevumi uz laiku līdz vienam mēnesim. Šādu pakalpojumu piedāvā gandrīz visi ātrie kredīti Latvijā. Aiz Latcredit “stāv” Latvijā jau gandrīz 20 gadus zināmais Lateko Līzings, kura īpašnieki izlēma diversificēt uzņēmējdarbību un iesaistīties interneta aizdevumu izsniegšanā.

Maksimālā summa, ko piedāvā latkredit ir 1000 eiro, bet jaunajiem klientiem 425 eiro ar 0% uz 30 dienām (bezprocentu kredītu). Pirms aizņemties, obligāti izvērtējiet savas finansiālās iespējas. Atlīdzinot parādu noteiktajā termiņā, nebūs jāpārmaksā. Aizņemieties atbildīgi.

Cik maksā aizņemšanās no Latcredit?

Saskaņā ar publiski pieejamo informāciju, aizdevums  izmaksā 8,80 eur mēnesī par katriem 100 eiro.

  • Aizņemoties 100 eiro uz 30 dienām jāatmaksā 108,80 eur.
  • Aizņemoties 200 eiro uz 1 mēnesi, jāatdod 217,60 eur.
  • Kredīts300 eiro uz 30 dienām, izmaksās papildus 26,40 eiro (Jāatdod 326,40 eur).
    Gada procentu likme – 179,03%.

Detalizētāka informācija par piedāvājuma nosacījumiem pieejama Latcredit mājaslapā. Vajadzības gadījumā varat sazināties ar uzņēmumu skype, epastā, pa telefonu vai izmantojot mājaslapā pieejamo tiešsaistes čata iespēju. Aizdevuma saņemšanai ir vajadzīgs epasts, mobilais tālrunis un bankas konts. Pretendēt uz kredītu var visi, kas ir vecumā no 20 līdz 70 gadiem un saņem regulārus ienākumus. Tāpat kā visos citos līdzīga profila uzņēmumos, lai apliecinātu savu personību būs jāpārskaita viens eiro cents uz latkredit bankas kontu. Vairums Latvijas iedzīvotāju to dara no sava internetbankas konta, izmantojot datoru vai viedtālruni. Lai pārliecinātos par klientu maksātnespēju, uzņēmums pārbauda informāciju Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūrā (VSAA) par ienākumiem pēdējo sešu mēnešu laikā.

Uzņēmuma kontaktinformācija

Latcredit kontakti

  • AS Lateko līzings (reģ. nr. 40003366651
  • adrese:Katlakalna iela 1, Rīga, LV-1073

Uzņēmuma ir atvērti bankas konti šādās kredītiestādēs – Citadele, DNB, Nordea, SEB, Swedbank. Tas nozīmē, ka naudu savā kontā saņemsiet maksimāli ātri, jo norēķini vienas bankas ietvaros vienmēr ir daudz ātrāki nekā pārskaitot naudas līdzekļus uz citu kredītiestādi.

Latcredit darba laiks

  • darba dienās 8.00 -22.00
  • brīvdienās un svētku dienās 10:00 -18.00

Aizpildīt pieteikuma anketu Jūs varat 24h diennaktī, ja vien ir pieejams interneta pieslēgums. Anketas tiek izvērtētas darba laikā un naudas pārskaitījumi no latcredit uz klienta kontu tiek veikti maksimāli ātri. Darījuma savlaicīgā norisē ir ieinteresētas abas puses.

Atsauksmes

Visas latcredit atsauksmes saka vienu un to pašu. Klienti, kam ir pozitiva pieredze ir atmaksājuši naudas aizdevumu līguma nosacījumu ietvaros. Neapmierināti parasti ir cilvēki, kas aizņemas naudu un vēlāk izdomā visādas atrunas, kādēļ atmaksāt parādu nav iespējams. Katram var gadīties neliela aizķeršanās, taču šādā situācijā tiek piedāvāta iespēja pagarināt līguma termiņu uz vienu nedēļu vai ilgāku laiku. Nemaksātājiem jārēķinās, ka parāda piedziņā no privātpersonām tiek iesaistīti speciāli uzņēmumi – parādu piedzinēji vai vajadzības gadījumā lieta tiek nodota tiesai. Šādā scenārijā var tikt izbojāta kredītvēsture un rasties virkne papildus izmaksa. Lai saprastu, ka tas ir iespējams, nav vajadzīgs lasīt atsauksmes, bet jālasa līgums. Aizņemieties atbildīgi.

4.1 / 5. 23